[ad_1]

اگرچه همه نگاه ها به iPad Pro و AirPods جدید است ، که ممکن است در اواخر این ماه وارد بازار شود ، تحلیلگر مینگ چی کو از قبل در حال بررسی برنامه های اپل برای سال 2021 بوده و به فکر سال آینده و فراتر از آن است.

اول ، این چیزی است که دشوار نیست: 5G iPhone SE. کوو می گوید اپل مانند آیفون SE قبلی از آن چشم پوشی نخواهد کرد. اگرچه گفته می شود که این طرح تغییر نخواهد کرد ، Kuo می گوید SE سال آینده پردازنده به روز شده و اتصال 5G دریافت می کند.

به گفته 9to5Mac ، Kuo با تغییر دادن به آیفون معمولی ، ممکن است مدل Pro سطح خود را به نفع دوربین سوراخ دار که در تلفن های اندرویدی محبوب است ، از دست بدهد. آنچه او نمی گوید معنای این برای Face ID است که از چندین حسگر در اسلات برای اسکن صورت شما استفاده می کند. تعجب آور خواهد بود اگر ببینیم که اپل آن را به نفع Touch ID مانند iPad Air رد می کند – در واقع ، کوو صراحتاً می گوید که Touch ID برنامه ریزی نشده است ، اما ما قطعاً دوست داریم که سطح آن ناپدید شود.

کوو همچنین به فکر این است که اپل به زودی به USB-C تبدیل شود کمی آب سرد می اندازد. همانطور که اپل اینسایدر می نویسد ، کو معتقد است که “USB-C به سودآوری تجارت MFi آسیب می رساند و مشخصات ضد آب آن از Lightning و MagSafe پایین تر است.” او ادعا می کند که اپل به احتمال زیاد درگاه شارژ را به طور کامل کنار بگذارد ، نه اینکه به USB تبدیل شود -C

سرانجام ، Kuo شایعات اخیر شایعات مربوط به آیفون را ارزیابی می کند. کوو ضمن تأکید بر اینکه “مسائل کلیدی فناوری و تولید انبوه” همچنان یک مانع بزرگ در راه توسعه است ، طبق گفته MacRumors اپل می تواند در سال 2023 یک آیفون تاشو را روانه بازار کند. وی ادعا می کند که این دستگاه احتمالاً از یک نمایشگر 7.3 تا 7.6 اینچی برخوردار است ، اما چنین دستگاهی هنوز در مرحله برنامه ریزی است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر