[ad_1]

اگر امروز با سرویس ابری اپل خود مشکلی دارید ، تنها نیستید. سکسکه کوچک در سرویس های ابری رایج است ، اما به نظر می رسد اپل در میان قطع خدمات غیرمعمول بزرگ قرار دارد.

صفحه وضعیت سیستم اپل برچسب قرمز “وقفه” را برای ده ها ویژگی آنلاین نشان می دهد. به نظر می رسد تقریباً همه ویژگی های اساسی همگام سازی iCloud (نامه ، یادداشت ها ، تقویم ، مخاطبین ، جاکلیدی و غیره) کار نمی کنند. عکس و iMessage دو خدماتی هستند که کاربران اپل هر روز چندین بار به آنها اعتماد می کنند و ممکن است در دسترس نباشند.

بسته به موقعیت جغرافیایی شما ممکن است این وقفه ها روی شما تأثیر بگذارد یا نداشته باشد. واقعیت این است که صفحه وضعیت بسیار بزرگ نشان می دهد چهارده خدمات قرمز (تقریباً از هر 5 مورد یک) جای نگرانی دارد. اگر یکی از سرویس ها برای شما ناموفق باشد ، کاری نمی توانید انجام دهید جز اینکه منتظر بمانید تا اپل یا ارائه دهندگان خدماتی که با آنها شریک هستید ، آن را برطرف کنند.

برخی از مشکلات اندکی پس از ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز شد و با گذشت زمان فقط بدتر شد. در زمان نوشتن مقاله (ساعت 11:30 صبح) هیچ بهبودی وجود ندارد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir