اشتراک صفحه Mac کار نمی کند؟ آن را غیرفعال کنید! سپس دوباره آن را روشن کنید


متأسفانه ، پس از سالها ارائه اشتراک صفحه به عنوان یک ویژگی اصلی در OS X و سپس macOS ، سرویس دسترسی از راه دور غیر قابل اعتماد است. من دو Mac در خانه خود در یک شبکه دارم – یک لپ تاپ ، یک دسکتاپ – و اغلب اتفاق می افتد که این دو یکدیگر را ببینند و دیسک های خود را نصب کنند ، اما نمی توانند اشتراک صفحه را شروع کنند.

با Big Sur ، اخیراً متوجه شدم که وقتی نمی توانم از یک دستگاه متصل شوم ، دستگاهی که به اشتراک نمی گذارم گفت که قبلاً توسط Mac دیگر من کنترل شده است. (Big Sur علائم قابل مشاهده و واضح تری از به اشتراک گذاری صفحه از راه دور ، به عنوان یکی از پیشرفت های امنیتی ظریف اضافه شده توسط اپل ارائه می دهد.)

اعلان های mac911 برای به اشتراک گذاری صفحه بزرگ IDG

اگر یک جلسه از راه دور فعال (Big) وجود دارد ، Big Sur به شما در صفحه ورود به سیستم می گوید. هنگام ورود به سیستم ، دو مستطیل با هم تداخل پیدا می کنند و اطلاعات را نشان می دهند (سمت راست).

اگر از اشتراک صفحه macOS استفاده نکرده اید ، بسیار ساده است:

  • در System Preference برای اشتراک گذاری ، کادر تأیید کنار را انتخاب کنید اشتراک صفحه.

  • از رایانه دیگری در همان شبکه ، آن رایانه را در لیست دستگاهها در نوار کناری Finder پیدا کنید ، آن را انتخاب کرده و کلیک کنید اشتراک گذاری صفحه در گوشه بالا سمت راست وقتی صفحه حساب ظاهر می شود ، با یک حساب در دستگاه راه دور وارد شوید.

  • برای دسترسی به خارج از شبکه محلی شما ، اپل دیگر روش مستقیم قبلی خود را ارائه نمی دهد (بازگشت به My Mac). شما باید یک آدرس IP اختصاصی اختصاص داده شده در رایانه خود داشته باشید یا از یک دروازه عبور کنید ، یک تنظیم بسیار پیچیده تر.

حتما بخوانید:
برج خنک کننده - برج خنک کن - مهتاب گستر

سعی کردم با انتخاب نماد اشتراک صفحه (دو مستطیل با هم همپوشانی) در نوار منو و انتخاب این جلسه را از دستگاه اشتراک جدا کنم. قطع شدن آدرس از راه دور. نرو.

mac911 big sur اشتراک گذاری صفحه را غیرفعال می کند IDG

برای غیرفعال کردن اشتراک صفحه ، فقط برای فعال کردن بلافاصله پس از آن ، روی Off کلیک کنید.

راه حل متناقض است: اشتراک گذاری صفحه را خاموش کنید. این سرویس را مجدداً تنظیم می کند:

  1. اولویت اشتراک گذاری سیستم را باز کنید.
  2. علامت کادر کنار را بردارید اشتراک صفحه.
  3. وقتی از شما خواسته شد ، کلیک کنید خاموشش کن برای تأیید اشتراک گذاری
  4. کادر کنار را علامت بزنید اشتراک صفحه تا دوباره فعال شود.

باید دریابید که اکنون می توانید از طریق Macهای دیگر در شبکه متصل شوید.

اگر گزینه اشتراک گذاری صفحه داخلی برای شما به اندازه کافی پایدار نباشد ، یا به دسترسی معمول به Mac خود در خارج از شبکه محلی خود نیاز دارید ، می توانید گزینه های دیگری را در این بررسی اجمالی گزینه Remote Access 2019 پیدا کنید.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

حتما بخوانید:
این جزئیات احتمالاً شما را وادار می کند تا تکنیک آموزش SEO خود را تغییر دهید

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir