[ad_1]

سری جدید Nanoleaf از پانل های سبک Shapes با شش ضلعی چشمگیر و حساس به لمس ، شروع بسیار خوبی بوده است و سازنده هوشمند و هوشمند نورپردازی با مثلث جدید و مینی مثلث های کوچکتر ، چیز خوبی را حفظ کرده است. همکار.

مثلث ها و مینی مثلث های سازگار با HomeKit به راحتی قابل نصب و طراحی و ترکیب و مطابقت هستند ، از صحنه های روشنایی خشن و عملکرد شش ضلعی ها استفاده می کنند و حتی می توانید آنها را لمس یا بکشید تا سایر دستگاه های هوشمند خانه خود را کنترل کنید. مثلث و شش ضلعی ، مثلث و مینی مثلث گران هستند و اگرچه می توانند نمایشی چشمگیر ارائه دهند ، اما با کاربردی ساخته نمی شوند.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین لامپ های هوشمند TechHive است ، جایی که می توانید بررسی محصولات رقابتی و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که هنگام خرید در این گروه باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

پیکربندی

مثلث ها و مینی مثلث ها نمونه های دوم و سوم سری Shapes از Nanoleaf است ، که به خودی خود جانشین پانل های نور مثلثی شکل قبلی Nanoleaf (سابقاً با نام Aurora) و Canvas Light Squares است.

سری Shapes با چندین تفاوت کلیدی در مقایسه با صفحه های نور و مربع های سبک روی بوم در دسترس است. برای مبتدیان ، اکنون “اتصالات” کوچکی که به پانل های اشکال اجازه می دهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، به جای کشویی متصل شده اند و باعث می شوند ارتباط بین پانل ها بسیار مستحکم تر شود. دوم ، پانل های Shapes اکنون با یک صفحه نصب متحرک برای چسباندن (همراه با نوار چسب دو طرفه) یا پیچاندن پانل ها به یک دیوار ، در حالی که پانل های سبک قدیمی و مربع های مربع سبک باید مستقیماً به یک دیوار نصب شوند. آخرین و نه مهمترین موارد ، شش ضلعی ها ، مثلث ها و مثلث های کوچک می توانند با هم مخلوط شده و به شکل یک شکل درآیند ، در حالی که پانل های نور و مربع های سبک بوم با یکدیگر ناسازگار هستند.

اتصال مثلث های صفحه نانو بن پترسون / IDG

پیوندهای جدید سری Nanoleaf Shapes بسیار ایمن تر از لینک های درگ قبلی است.

مثل شش ضلعی ها ، مثلث ها و مثلث های کوچک ارزان نیستند. مجموعه “مثلث” مثلثهمراه با هفت مثلث ، یک کنترل کننده حساس به لمس ، منبع تغذیه و کیت نصب ، با 200 دلار عالی ، در حالی که یک کیت دقیق و مثلثی Mini Triangles پنج تکه هزینه آن 120 دلار است. شما همچنین می توانید یک بسته الحاقی مثلث سه تکه خریداری کنید با قیمت 70 دلار ، در حالی که بسته الحاقی Mini Triangles 10 قطعه ای است 120 دلار درآمد دارد.

مثلث و مینی مثلث با ابعاد 0.24 اینچ ، 9 7. 7.75 اینچ و 4.5 ایکس 3.8 اینچ سبک (به ترتیب 0.31 و 0.09 پوند) احساس آرامش می کنند اما بسیار آرام هستند. هر صفحه مثلث می تواند حداکثر 80 لومن روشنایی یا حداکثر 20 لومن برای مینی مثلث ها ساطع کند. به صورت جداگانه ، این نور زیاد نیست ، اما شما می توانید با اتصال پانل های کافی به یکدیگر ، یک اتاق را روشن کنید.

مثلث و شش ضلعی را می توان از 1200 کلوین گرم به 6500 کیلوگرم خنک تنظیم کرد و می تواند تا 16 میلیون رنگ ساطع کند. تخمین زده می شود که تمام پانل های شکل 25000 ساعت دوام داشته باشند و فقط به شبکه های Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز متصل شوند (محدودیت مشترک برای چراغ های هوشمند مجهز به Wi-Fi).

نصب و راه اندازی

نصب مثلث و مثلث کوچک روی دیوار به طرز شگفت انگیزی آسان است ، اگرچه قبل از شروع باید برای طراحی وقت بگذارید. اگر نمی خواهید آن را هدف قرار دهید ، می توانید از دستیار طرح بندی در برنامه Nanoleaf استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد تعداد پانل های Shapes را انتخاب کنید و سپس آنها را در ترکیب های مختلف مرتب کنید. همچنین می توانید روی دکمه ای ضربه بزنید تا آنها به طور تصادفی مرتب شوند تا زمانی که قرار ملاقات خوبی بیفتد. هنگامی که شما به یک طراحی خوب رسیده اید ، یک نمای AR به شما امکان می دهد تا جلوه صفحه ها را بر روی دیوار خود تجسم کنید. در پایان ، من یک طرح عمودی را با استفاده از ترکیبی از مثلث ، مثلث های کوچک و بقایای یک شش ضلعی از نصب قبلی Nanoleaf انتخاب کردم.

پس از اتمام طراحی ، زمان شروع نصب است. اگر تصمیم دارید پانل ها را به دیوار خود بچسبانید ، فقط نوار چسب دو طرفه را به صفحه نصب تابلو که از قبل متصل شده است بچسبانید ، پانل را بر روی دیوار فشار دهید ، سپس آن را در جای خود نگه دارید و با حرکت دورانی حدود 30 ثانیه فشار دهید. سپس می توانید روی پیوند به پشت پانل کلیک کنید (اگرچه انجام این کار قبل از نوحه خوانی روی پانل روی دیوار ساده ترین کار است) ، پانل بعدی را در طرح خود متصل کنید و سپس مراحل چسباندن را تکرار کنید. Nanoleaf توصیه می کند قبل از شروع نصب سطح دیوار خود را تمیز کنید (من این قسمت را بدون اثرات مضر از دست دادم).

صفحه نصب مثلث نانو ورق بن پترسون / IDG

صفحه نصب متحرک پانل Nanoleaf Shapes Triangles برداشتن از دیوار را تسهیل می کند.

اگر نمی خواهید با نوار چسب کنار بیایید ، می توانید با استفاده از دو سوراخ پیچ در هر صفحه نصب ، پانل ها را به دیوار خود پیچ ​​کنید. با این حال ، چسب برای برداشتن آسان (یا به هر حال نسبتاً آسان) طراحی شده است. فقط پانل را از صفحه نصب آن جدا کنید ، سپس نوار چسب را به پایین بکشید. من توانستم چندین پانل را بدون آسیب رساندن به رنگ از دیوارم جدا کنم ، اگرچه برداشتن نوار چسب به تلاش زیادی نیاز داشت.

پس از جمع آوری فیگورهای خود ، باید سیم برق را که به یک حلقه ، شاخه و کنترل ختم می شود وصل کنید ، همراه با دکمه های روشنایی و روشنایی حساس به لمس ، به علاوه کنترل هایی که به شما امکان می دهد صحنه ها را تغییر داده و مرتب کنید. روشنایی هر جا که راحت باشد می توانید این لوازم جانبی را به هر کانکتور روی پنل های خود وصل کنید. شایان ذکر است که در تعداد پنلهایی که PSU می تواند تأمین کند و کنترل کننده می تواند محدودیت های مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال ، یک کنترل کننده می تواند تا 500 صفحه شکل (شامل شش ضلعی ، مثلث و مثلث کوچک) را پردازش کند ، در حالی که یک PSU می تواند تا 28 مثلث یا 77 مثلث کوچک را پردازش کند. اگر در حال برنامه ریزی برای نصب بزرگتر با ترکیبی از اشکال هستید ، یک ماشین حساب در سایت Nanoleaf می تواند به شما کمک کند تا به تعداد PSU های مورد نیاز خود پی ببرید.

کنترل کننده مثلث nanoleaf و psu بن پترسون / IDG

سیم برق و کنترل کننده مثلث Nanoleaf Shapes می توانند به تمام اتصالات اتصال موجود متصل شوند.

آخرین مرحله اتصال مثلث ها و / یا مثلث های کوچک به شبکه Wi-Fi با استفاده از برنامه Nanoleaf یا برنامه Apple Home است. با استفاده از نسخه iOS برنامه Nanoleaf ، گزینه “شروع جفت شدن” را لمس کردم ، سپس کد QR منبع تغذیه را اسکن کردم و در عرض چند ثانیه پانل های موجود در برنامه ظاهر شدند.

ویژگی ها و قابلیت ها

مثلث و مثلث مینی دارای همان ویژگی های روشنایی شش ضلعی Nanoleaf است ، از جمله طیف وسیعی از صحنه های نور متحرک (مانند “طلوع آفتاب پرشور” ، “کریستال انرژی Triluminox” و حتی “Netflix و Chill”) ، به همراه یک میکروفون داخلی که اجازه می دهد تا پانل های نور مطابق با ملودی های شما ضربان داشته باشند همچنین صحنه ها و بازی های تعاملی ، حساس به لمس مانند Touch Paint ، Whack a Mole و Simon وجود دارد.

نصب مثلث نانورق بن پترسون / IDG

شما می توانید از طیف گسترده ای از موضوعات Nanoleaf Shapes ، از “طلوع آفتاب پرتحرک” و “سس گرم” تا “چراغ های شمالی” و “غروب آفتاب” را انتخاب کنید.

می توانید صحنه های مختلف را با استفاده از برنامه Nanoleaf ، کنترل کننده لمسی ، خود پنل ها فعال کنید (برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهید) یا از طریق یک برنامه زمانی (برنامه های روزانه و هفتگی در دسترس است ، اما حالت تعطیلات یا طلوع و غروب آفتاب وجود ندارد) یا لیست پخش سفارشی. برای جزئیات بیشتر در مورد صحنه های نورپردازی مثلث و مثلث های کوچک ، به بررسی شش ضلعی های Nanoleaf مراجعه کنید ، اما فقط کافی است بگوییم که انتقال نور چشمک زن ، موج دار و ضربان دار منظره چشمگیری است و رنگ مورد نیاز دفتر تاریک من را اضافه می کند.

علاوه بر صحنه ها و بازی های تعاملی ، مثلث و مینی مثلث به شما امکان می دهد حرکات لمسی را برنامه ریزی کنید که به شما امکان می دهد با دو بار ضربه زدن ، کشیدن انگشت به بالا یا پایین صفحه ها را برای تنظیم روشنایی روشن یا خاموش کنید ، یا برای تغییر صحنه ها از طریق صفحه بکشید از روشنایی همچنین می توانید “اقدامات لمسی” را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد چراغ ها یا دستگاه های دیگر را با HomeKit فعال کنید ، با ضربه زدن ، فشار دادن دوبار یا فشار طولانی روی یک صفحه ، کنترل کنید. حتی یک ویژگی بازتاب صفحه وجود دارد که به شما امکان می دهد پانل های Nanoleaf را با تصاویر روی صفحه رایانه خود همگام سازی کنید (قابلیتی که به برنامه دسکتاپ Nanoleaf نیاز دارد).

سری Nanoleaf Shapes اصولاً با در نظر گرفتن HomeKit طراحی شده است ، اما شش ضلعی ها ، مثلث ها و مثلث های کوچک نیز با دستورات صوتی و دستورالعمل های الکسا و دستیار Google کار می کنند (و بله ، این برنامه شامل طلوع و غروب خورشید است). همچنین یکپارچه سازی برای IFTTT ، SmartThings ، Homey و Flic وجود دارد.

ردیف پایین

با سه مثلث و مثلث کوچک ، Nanoleaf با سری Shapes یک قدم محکم دیگر به جلو برمی دارد. نه ، این صفحه های نور چشم نواز کاربرد چندانی ندارند ، اما روشی آسان و قابل اعتماد برای تزئین اتاق ایجاد می کنند ، و “اقدامات لمس کننده” آنها روشی هوشمندانه برای کنترل سایر دستگاه های هوشمند شما را ارائه می دهد. ما منتظر ورود بعدی در خط Shapes Nanoleaf هستیم ، هرچه که باشد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر