[ad_1]

MagSafe ممکن است نام قدیمی برای پیشکسوتان اپل باشد ، اما هدف کاملاً جدیدی دارد. اپل یک سیستم شارژ کاملاً جدید و لوازم جانبی مدولار را در آیفون 12 منتشر کرده است ، اتصال شارژ را که اپل هنگام روشن شدن به شارژ USB-C در MacBook از آن جدا کرد ، دوباره زنده می کند.

اما از آنجا که اپل رابط MagSafe یا حتی آداپتور برق سازگار در قاب آیفون 12 ندارد ، احتمالاً در مورد MagSafe س questionsالاتی دارید. و بسته به اینکه جواب ها را از کجا می یابید ، ممکن است آنقدرها دقیق نباشند. بنابراین آنچه را که می خوانید فراموش کنید: این حقیقت در مورد MagSafe است.

باور غلط: سرعت شارژر شخص ثالث بسیار کند است
واقعیت: تا زمانی که 20 وات یا بالاتر باشد ، خیلی مهم نیست که از کدام شارژر استفاده می کنید

شارژ پیچیده است. بسته به تلفنی که خریداری می کنید ، چندین پروتکل مختلف وجود دارد – QuickCharge ، Warp Charge ، Adaptive Fast Charging و غیره ، اما رایج ترین آن تحویل برق USB است که اپل از آن استفاده می کند.

اما اگر شارژر MagSafe را به قیمت 39 دلار خریداری کنید ، باید آداپتور برق خود را تهیه کنید ، زیرا اپل کابل آیفون 12 یا MagSafe را در اختیار شما قرار نمی دهد. اوضاع در آنجا کمی پیچیده می شود. MagSafe آیفون 12 ، 12 پرو و ​​12 پرو مکس را با حداکثر 15 وات (فقط 12 وات برای آیفون 12 مینی) شارژ می کند ، اما برای دریافت این سرعت ها باید از شارژر جدید 20 وات اپل استفاده کنید. در غیر این صورت 12 وات شارژ خواهید گرفت.

صفحه شارژ magsafe مایکل سیمون / IDG

وقتی شارژر MagSafe را وصل می کنید ، در جلو یک انیمیشن خوب خواهید داشت.

به نظر می رسد بدتر از آن است که واقعاً است. من MagSafe را با چندین شارژر آزمایش کردم و MagSafe با همه شارژرهای 100W Choetech به جز یک کارایی خوبی دارد. و گرچه درست است که هیچ یک از آنها به سرعت شارژر 20 وات اپل شارژ نمی شوند ، اما همه آنها آیفون من را با همان نرخ شارژ می کنند.

شارژر Apple 20W
بالاترین: 17 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 12٪

شارژر Aukey 65W
بالاترین: 12 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 11٪

شارژر Apple MacBook 60W
بالاترین: 12 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 12٪

لنگر PowerPort Atom III 60W
بالاترین: 12 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 11٪

شارژر سریع سامسونگ 40W
بالاترین: 12 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 12٪

Ravpower 90W
بالاترین: 11 وات
عمر باتری پس از 10 دقیقه شارژ: 12٪

شما ایده گرفتید شارژر اپل می تواند به سرعت بالاتری برسد و احتمالاً در آزمایشی از صفر تا 100 با استفاده از شارژر MagSafe برنده خواهد شد ، اما این تفاوت محسوسی نخواهد بود. با هر شارژری که استفاده کردم ، وقتی همه شارژرها برابر شدند ، سرعت زیر 10 W کاهش یافت. بنابراین حداکثر در مورد دقیقه صحبت می کنیم.

باور نادرست: موارد MagSafe به راحتی با آهن ربا گرفته می شوند
واقعیت: حذف موارد به همان سختی موارد موجود در آیفون 11 است

من هنگام سفارش کیف شفاف MagSafe با حلقه مغناطیسی نمایان در پشت ، تا حدی اشتباه کردم. این تصور را داشتم که این کیس دو هدف دارد: آوردن آهنربا MagSafe به پشت جعبه برای برخورد قوی تر و اتصال آن به تلفن ، به طوری که کیس به راحتی جدا می شود.

مورد واضح magsafe مایکل سیمون / IDG

مورد واضح و روشن Apple MagSafe نصب آن چندان آسان نیست.

فقط یکی از این موارد درست است. در حالی که آداپتور MagSafe به خوبی به پشت قاب MagSafe Clear که من آزمایش کردم متصل می شود ، نصب آن به همان سختی مورد سیلیکون سخت قبلی است. با برداشتن مکرر آن ، چین های فشرده سازی یکسان در گوشه های پایین باقی می ماند ، جایی که بدن باید به شدت از تلفن دور شود و دکمه ها به همان سختی موارد واضح قبلی هستند.

در این حالت ، بهترین شرط بندی شما یکی از موارد سیلیکونی است ، اگرچه رنگی را که برای آیفون 12 انتخاب کرده اید پنهان خواهید کرد. اگر می خواهید یک قاب شفاف داشته باشید ، به دنبال یک مورد بسیار نازک مانند خط مورد Totalee باشید که به صورت مات شفاف یا کاملاً شفاف

باور غلط: آهن ربا به اندازه کافی قوی نیست
واقعیت: اگرچه پیوست کیف پول ایده آل نیست ، اما آهنرباها برای اسکله و نصب بسیار قوی هستند

در حالی که لوازم جانبی MagSafe که اپل می فروشد کمی محدود هستند ، این مکانیزم به انواع برنامه های مناسب کمک می کند. در آزمایش من ، آهن ربا به همان اندازه که باید قوی است. به عنوان مثال وقتی شارژر MagSafe را به یخچال خود وصل می کنم ، مجبورم آن را از پریز برق جدا کنم تا امکانات مغناطیسی وجود داشته باشد.

iphone 12 pro magsafe جیسون کراس / IDG

آهن ربا های شارژر و قاب MagSafe بسیار قوی هستند.

وقتی با آیفون 12 من استفاده می شود ، شارژر آنقدر قوی است که می تواند با کمی لرزش به پشت متصل شود ، اما اگر کمی کشیده شود ، باز هم شارژ می شود. در مورد لوازم جانبی کیف پول هم همینطور است ، که اگر هل داده نشود نمی افتد (اگرچه ممکن است به طور تصادفی در هنگام قرار گرفتن در جیب از بین برود).

به محض اینکه لوازم جانبی دیگری به بازار عرضه شود ، فکر می کنم شاهد افزایش نیروی مغناطیسی خواهیم بود. به عنوان مثال ، برای متصل نگه داشتن آیفون هنگام عبور از دست اندازها و خم شدن ، دریچه اتومبیل باید محکمتر باشد و بر اساس آنچه MagSafe توانایی آن را دارد ، باید باشند.

باور نادرست: MagSafe گران است و کار جدیدی نمی کند
واقعیت: MagSafe گران است و کار جدیدی نمی کند بیشتر

انکار نمی شود که MagSafe گران است و همه ارزش آن را ندارند. این کیس ها 10 دلار بیشتر از همتایان آیفون 11 آنها است و هزینه شارژر مورد نیاز خود بدون نیاز به آداپتور برق 20W USB-C به تنهایی 39 دلار است. به آن شارژر Duo با 129 دلار ، Leather Sleeve با 129 دلار و Leather Wallet با 59 دلار به آن اضافه کنید و قیمت ورودی آن قطعاً بسیار زیاد است.

اکوسیستم آیفون 12 magsafe سیب

محصول فعلی لوازم جانبی MagSafe فقط سطح کارهایی را که می تواند انجام دهد خراشیده است.

اما مانند همه موارد اپل ، مالیات اولیه مصرف کننده کاهش می یابد و سودمندی آن افزایش می یابد. MagSafe مشکل دائمی شارژ بی سیم را حل می کند – اطمینان حاصل کنید که قبل از دور شدن تماس صحیح برقرار شده است – و پایه های کابل و اسکله های شخص ثالث در راه هستند. البته کاملاً ممکن است که MagSafe هرگز با آیفون 15 خاموش نشود و بی سر و صدا از بین برود ، اما من مایل هستم شرط ببندم که موفق خواهد شد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر