انواع لینک های تأثیرگذار در سئو سایت – پونه مدیا

به گزارش گروه وب گردی خبرگزاری صدا و سیما؛ رتبه سایت همیشه از اهمیت بالایی برای وبمسترها برخوردار بوده است. امروز خبرگزاری های معتبر بیش از هر زمان دیگری به محتوای باکیفیت نیاز دارند و استخدام متخصص تولید محتوای باکیفیت و حرفهای هم بسیار هزینهبر است. تولید و توسعه نرم افزار کجارو توسط شرکت آویژه انجام میشود. این پیوند ها از سایت های بسیار مشکوک هستند که با شکستن شرایط خدمات موتور جستجوگر گوگل تولید میشوند و شما نباید به هیچ عنوان از این بک لینک ها استفاده نمایید. این یک نوع است همان بازی با بچه های جالب در زمین بازی. اما آیا اهمیت رپورتاژ فقط برای گرفتن بک لینک است؟ از سال ۲۰۱۶ PBN اهمیت زیادی یافته و به دلیل کیفیت بالا و حساس بودن این نوع لینکسازی افراد کمی در این مورد آشنایی و تخصص دارند. تمایل کاربران اینترتی در بدست آوردن اطلاعات و داده های روز ، نه تنها بازدید سایت را بالا می برد بلکه در بازنشر و اشتراک گذاری صفحه مربوطه در شبکه های اجتماعی و سایر وب سایت ها نقش دارد. برای ساخت این نوع لینک سازی باید یک شبکه قوی داشته باشیم که هر مجموعه بصورت غیر مستقیم به سایت اصلی اشاره کنند.

ولی اکثر سئو کاران به موارد بسیاری توجه نمی کنند. در واقع بهجای اینکه از آنها بخواهید صرفا به صفحه اصلی سایت شما لینک دهند، بهتر است بخشهای مختلف سایتتان را بررسی کرده و صفحههای فرود یا موارد مشابهی را پیدا کنید که بیشترین ارتباط را با آن متن یا عبارت داشته باشند.این شیوه از لینک بیلدینگ اخلاقی علاوه بر افزایش اعتبار شما، دسترسی مخاطبان به سایتتان را هم آسان میکند.اما اینجا یک سوال مهم مطرح میشود: آیا این شیوه واقعا جواب میدهد؟ ربات گوگل صفحه را مورد بررسی قرار میدهد و بر اساس لینکهایی که در صفحه وجود دارد به ارزش و اعتبار صفحات لینک شده پی میبرد. افراد دیگری نیز وجود دارند که با لینک دادن به مطلب بلاگر مشهور B، رتبه آن سایت را بالا میبرند؛ بنابراین نوشته بلاگر A نیز در این میان ارزش بالایی پیدا میکند. با انتشار بیشتر محتوا در سایت های معتبر به ترافیک بالا به سمت سایت خود کمک می کنید.

روی پستهای آموزشی بیشتر تمرکز کنید. حتما تاکنون برایتان پیش آمده که هنگامی که در حال خواندن یک صفحه هستید، با کلیک روی یک آیتم خاص (متن، تصویر و غیره) به صفحه دیگری منتقل شده اید. حال بلاگر مشهور B با لینک دادن به این مطلب، نقطه نظر خود را به اشتراک گذاشته و با این کار باعث به وجود آمدن یک بک لینک به نوشته بلاگر A میشود. عوامل متعددی در اعتبار یک سایت و ظهور آن در صدر نتایج موتورهای جستجو نقش دارند که از میان آنها میتوان به وجود بک لینکهای باکیفیت اشاره کرد. برچسب nofollow به موتورهای جستجوگر میفهماند که از لینک مورد نظر چشم پوشی کنند؛ بنابراین هیچ ارزشی بین سایتها رد و بدل نمیشود و رتبه سایت دست نخورده باقی میماند. چون کلمات کلیدی سخت نیازمند بک لینک های بهتر و بیشتری هستند تا بتوانند رتبه ای به دست بیاورند. یکی از تکنیک های نو در فضای اینترنت سئوی منفی است که با هدف از دست رفتن جایگاه رقبا انجام میشود.

چگونه باید از لینک های فالو و نوفالو استفاده کرد؟ در این مقاله تعریف بک لینک ها و اینکه چرا آنها در سئو ضروری هستند را بیان خواهیم کرد. شاید این کار در ظاهر آسان باشد، ولی برای بسیاری از افراد کمتر از یک کابوس نیست زیرا آنها باید صدها مقاله مختلف را بررسی کرده و سپس به دنبال کلیدواژهای باشند که لینک آن حذف شده است. و اینکه آیا فرقی میکند که سایت ما فروشگاهی باشد یا شرکتی ؟ فرض کنید که بلاگر A مطلب جذابی را درباره یک رویداد ورزشی منتشر میکند. اگر سایت بی کیفیتی که اسپم اسکور بالایی دارد به سایتتان لینک بدهد تاثیر منفی روی سایت تان می گذارد. این تکنیک بسیار زمان گیر بوده و می توان به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت بر روی آن حساب باز کرد. دریافت لینک از سایت های آموزشی و دانشگاهی تاثیر چشمگیری بر روی افزایش رتبه شما خواهد گذاشت به همین دلیل شما می توانید با خرید بک لینک edu رتبه سایت خود را افزایش داده و به صفحات آغازین گوگل صعود پیدا کنید. اگر بتوانید به شکل درستی از آن استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که عمل نتیجه بخشی بوده و در نهایت به بهبود رتبه وب سایت شما منجر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>