[ad_1]

بیش از دو سال است که اپل Shazam را خریداری نکرده است و مدتهاست که رابط کاربری باید دوباره طراحی می شده است. روز دوشنبه ، برنامه Shazam بزرگترین به روزرسانی خود را از زمان خریداری به دست آورد ، با طراحی مجدد کاملاً رابط کاربری و بهبود همگام سازی.

علاوه بر این ، وب سایت Shazam پس از اینکه به شما اجازه استفاده از میکروفون در رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی خود را داد ، این امکان را دارد که آهنگ ها را شناسایی کند. این روش خوبی برای شناسایی سریع آهنگ در دستگاهی است که هنوز برنامه را بارگیری نکرده اید.

این برنامه در حال حاضر دارای یک نقشه کشویی در صفحه اصلی برای دسترسی سریع تر به Shazams گذشته شما و بازگشت به دکمه Shazam بزرگ هنگام مرور اطراف است. اکنون شیر جستجو نقشه ای برای دسترسی به رتبه بندی کشورها و شهرها دارد ، بنابراین می توانید از محبوبیت صدها شهر بزرگ مطلع شوید.

اپل قول می دهد که همگام سازی با Apple Music یا Spotify اکنون قابل اطمینان تر است ، که به شکایات مکرر رسیدگی می کند. Shazams شما همچنین می تواند با iCloud همگام سازی شود ، بنابراین بین دستگاه ها همگام سازی می شود و حتی وقتی Shazam را روی دستگاه جدیدی تنظیم می کنید به حیات خود ادامه خواهند داد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر