[ad_1]

آیفون شما مدتهاست که قادر به تشخیص آهنگهایی است که در اطراف خود می شنوید ، اما این آسانترین روند هرگز نبوده است. می توانید از Siri س askال کنید یا برنامه Shazam را اجرا کنید که هر دو به زمان و تلاش نیاز دارند. با iOS 14.2 راه بسیار ساده تری وجود دارد.

اگر برنامه Shazam را نصب کرده باشید (در غیر این صورت ، می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید) ، می توانید یک دکمه شناسایی آهنگ جدید در مرکز کنترل اضافه کنید ، که می تواند آهنگ ها را با یک لمس شناسایی کند. کافیست به قسمت Control Center در تنظیمات بروید و روی علامت مثبت کنار کلیک کنید تشخیص موسیقیو سپس آن را در جایی که می خواهید قرار دهید. و همین

دفعه بعدی که آهنگی را شنیدید ، کافیست انگشت خود را به گوشه سمت راست بالای صفحه بکشید تا مرکز کنترل آشکار شود ، روی دکمه Shazam در پایین صفحه ضربه بزنید و منتظر بمانید تا نام آهنگ در بنر اعلان در بالای صفحه ظاهر شود. . روی آن ضربه بزنید و به برنامه Shazam منتقل خواهید شد ، در آنجا می توانید آهنگ یا آلبوم را از طریق Apple Music خریداری یا انتقال دهید و اطلاعات بیشتری درباره هنرمند پیدا کنید.

متأسفانه ، هر بار که می خواهید آهنگی را شناسایی کنید ، باید دکمه ای را فشار دهید – برخلاف تلفن های Google Pixel که به طور خودکار موسیقی را در پس زمینه شناسایی می کنند. اما هنوز هم یک افزودنی سریع ، راحت و عالی به مرکز کنترل است. بنابراین ، اکنون امتحان کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر