[ad_1]

از زمانی که Covid-19 ما را مجبور کرد که هر کجا برویم ماسک بزنیم ، Face ID در آیفون های ما جادویی سابق نبوده است. این به این دلیل است که Face ID در شناختن شما بسیار خوب است ، وقتی نیمی از صورت شما پوشانده شود قفل آن باز نمی شود.

در حال حاضر اپل رفع شده است. اولین بار در iOS 14.5 ، که به تازگی وارد کانال برنامه نویسان شده و به زودی به آزمایش کنندگان بتا عمومی می رسد ، ویژگی جدید به شما امکان می دهد قفل تلفن خود را باز کنید یا هنگام پوشیدن ماسک ، اعلان های Face ID را نمایش دهید ، به شرط آن که از Apple Watch استفاده کنید.

ساعت اپل آیفون را باز کنید - IDG

اگر از Apple Watch در iOS 14.5 استفاده کنید ، می توانید قفل آیفون خود را هنگام پوشیدن ماسک باز کنید.

شبیه به باز کردن قفل خودکار Mac ، Apple Watch شما تأیید اعتبار آیفون را هنگامی که Face ID تشخیص می دهد کاربر ماسک پوشیده و بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور قفل می کند ، ارسال می کند. اگر صفحه را به بالا بکشید ، به طور خلاصه صفحه “باز کردن قفل با Apple Watch” را مشاهده خواهید کرد و آیفون شما به طور معمول باز می شود. ویژگی جدید فقط برای باز کردن قفل کار می کند و نمی تواند برای خرید یا گذرواژه استفاده شود.

ویژگی جدید را می توان در قسمت Face ID و گذرواژه برنامه تنظیمات روشن کرد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir