[ad_1]

امروز ، اپل م componentلفه جدیدی از Fitness + را منتشر کرد که برای بیرون بردن مردم از خانه و دور شدن از تلویزیون طراحی شده است. Time to Walk نامیده می شود ، این اولین م externalلفه خارجی Fitness + است و خدمات را به دنیای جدیدی از آموزش باز می کند.

به نظر می رسد اپل سعی دارد آنها را پادکست صدا نکند ، اما Time to Walk بسیار مورد توجه است. هر “تجربه” فقط یک قسمت صوتی 25 تا 40 دقیقه است که به یک ساعت اپل و یک جفت هدفون بلوتوثی نیاز دارد. در هر قسمت یک مهمان معروف حضور دارد که داستان های خود را هنگام “قدم زدن در بیرون یا مکانهایی که برای آنها مهم است” ضبط می کند ، بنابراین این احساس را خواهید داشت که با آنها قدم می زنید.

در آغاز ، چهار قسمت با نوازندگان دالی پرتون و شان مندز ، ستاره NBA دریموند گرین و بازیگر برنده امی اوزو آدوبا وجود دارد. در قسمت های کوتاه ، شنوندگان در “لحظات شخصی برای شکل دادن به زندگی هر میهمان مشارکت خواهند داشت و شامل درسهای آموخته شده ، خاطرات معنی دار ، افکار هدف و قدردانی ، لحظات آسودگی و سایر افکار برانگیزاننده فکر” ، و همچنین “لیست پخش کوتاه از آهنگ هایی که به آنها انگیزه و الهام بخشیده است تا شنونده بتواند راه خود را به موسیقی متن نزدیک با هر مهمان ادامه دهد. “شنوندگان برای بارگیری لیست پخش در Apple Watch نیاز به اشتراک Apple Music دارند.

اپل می گوید قسمت های جدید به طور خودکار هر دوشنبه تا پایان ماه آوریل و در مجموع 18 قسمت به طور معمول در اپل واچ بارگیری می شوند. هنگامی که یک قسمت شروع به پخش می شود ، تمرین Walk به طور خودکار ضبط مسافت ، سرعت و کالری را شروع می کند. برای کاربران ویلچر ، “Walking Time” تبدیل به “Push Time” می شود و به طور خودکار تمرین در فضای باز صندلی چرخدار را شروع می کند.

Apple Fitness + ماهیانه 10 دلار یا سالانه 80 دلار هزینه دارد و به عنوان بخشی از بسته Apple One Premiere با قیمت 30 دلار در ماه در دسترس است که شامل ذخیره سازی Apple Music ، News + ، Arcade ، TV + و 2TB iCloud است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر