[ad_1]

در اوایل این هفته ، پس از قطع برخی تنظیمات 21.5 اینچی 4K iMac ، اپل در حال حاضر تولید iMac Pro را متوقف کرده است ، و یادداشتی را به سایت خود اضافه کرده است که “در حالی که منابع تمام می شود” مدل های پیشرفته همه در یک “فقط در دسترس است” و تمام گزینه های پیکربندی را از فروشگاه آنلاین خود حذف کنید.

iMac Pro که سریعترین Mac موجود شناخته شد ، در دسامبر 2017 به عنوان یک iMac فوق العاده پیشرفته برای حرفه ای ها وارد شد. در آن زمان سرعت آن از Mac Pro با نمایشگر 5K داخلی ، 32 گیگابایت رم و پردازنده Xeon 8 هسته ای سریعتر بود. همچنین این اولین و تنها iMac با بدنه خاکستری فضایی بود. در ماه آگوست با یک گزینه پایه 10 هسته ای به روز شد ، اما در غیر این صورت از زمان راه اندازی بدون تغییر باقی ماند.

از ماه ها پیش شایعاتی مبنی بر اینکه M1 iMac کاملاً طراحی شده با زیبایی شناسی Pro Display XDR در راه است که چانه غول پیکر را از بین می برد ، قاب ها را اصلاح می کند و احتمالاً گزینه های رنگی دیگری را ارائه می دهد ، منتشر شده است. هیچ شایعه خاصی در مورد iMac Pro وجود ندارد ، اما ما تصور می کنیم که این مدل به همراه مدل های دیگر تازه می شود.

اکنون این نظریه کمتر قطعی به نظر می رسد. سرعت پردازنده M1 می تواند نیاز به مدل Pro یا Apple را برای برنامه ریزی یک iMac پیشرفته جدید از بین ببرد. از آنجا که اپل فروش جداگانه ای انجام نمی دهد ، ما نمی دانیم iMac Pro چقدر فروش خوبی دارد ، اما احتمالاً این قسمت کوچکی از کل فروش iMac است.

قطع استفاده از iMac Pro لزوماً به معنای ظاهر شدن مدل جدید M1 نیست ، اما دلیل دیگری بر این موضوع است که اپل قصد دارد خیلی زود iMac جدید را منتشر کند. در هر صورت ، اگر iMac Pro را می خواهید ، احتمالاً باید قبل از تبدیل شدن به کالای جمع آوری ، آن را خریداری کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر