اپل می گوید شما هنوز هم نمی توانید برنامه موسیقی پیش فرض را به iOS 14.5 تغییر دهید


هرچه بیشتر در iOS 14.5 جستجو کنیم ، از این موضوع هیجان بیشتری خواهیم داشت ، با آخرین نسخه ، بخش جدیدی از “اشیا” “را در Find My ایجاد می کند که نشان می دهد AirTags بالاخره ممکن است اولین نمایش خود را ارائه دهد. اما متأسفانه ، یکی از جذاب ترین ویژگی های پنهان اصلاً یک ویژگی نیست.

هنگامی که نسخه بتا عمومی iOS 14.5 وارد شد ، به نظر می رسد برخی از کاربران Reddit از ویژگی جدید بسیار خوبی رونمایی کردند: هنگامی که آنها از سیری خواستند آهنگی را با نصب غیرقابل نصب Apple Music پخش کند ، از آنها خواسته شد تا یک سرویس را از لیست برنامه های موجود از جمله Spotify ، Pandora انتخاب کنند. و سایر خدمات. اشخاص ثالث در درخواست بعدی ، سیری انتخاب را به خاطر می آورد و از طریق همان سرویس شروع به بازی می کند.

ios به طور پیش فرض spotify می کند IDG

در iOS 14.5 beta ، سیری کنجکاو است که می خواهید از کدام سرویس موسیقی استفاده کنید.

این ویژگی مورد اصابت قرار گرفته یا از قلم افتاده است ، اما به نظر می رسد که اپل Siri را برای پشتیبانی مستقیم از خدمات شخص ثالث باز می کند و ممکن است یک استاندارد پیش فرض جدید برای آیفون همراه با برنامه های نامه و مرورگر اضافه کند. بدیهی است که این مورد نخواهد بود. در بیانیه ای به TechCrunch ، اپل گفت این ویژگی جدید برای تعیین استاندارد جدید طراحی نشده است ، بلکه به سیری کمک می کند تا عادت های شما را بهتر یاد بگیرد.

حتما بخوانید:
بررسی HDFury 4K Arcana: نحوه تهیه Dolby Atmos در Sonos Arc

TechCrunch گفت: “اپل همچنین اشاره دارد كه iOS تنظیم خاصی ندارد كه در آن كاربران بتوانند یك سرویس موسیقی پیش فرض را پیكربندی كنند ، همانطور كه ​​در مورد ایمیل و برنامه های مرورگر وجود دارد.” “… به طور گسترده تر ، این ویژگی تلاش برای کمک به سیری است تا برنامه های گوش دادن را که می خواهید برای انواع مختلف محتوای صوتی – نه فقط موسیقی – استفاده کنید ، بیاموزد. ممکن است بخواهید از Spotify برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید ، اما ترجیح می دهید با پادکست های خود در Apple Podcasts یا برخی دیگر از پادکست های شخص ثالث همراه باشید. و شاید بخواهید در برنامه دیگری به کتابهای صوتی گوش دهید. “

بنابراین اگرچه یک قسمت ساده برای انتخاب سرویس پیش فرض وجود نخواهد داشت ، اما به نظر می رسد که اپل به Siri آموزش می دهد تا با مثال یاد بگیرد. ممکن است مدتی طول بکشد – در واقع ، اپل به طور خاص به TechCrunch گفت که سیری “ممکن است در برخی موارد دوباره از شما بپرسد” – اما قطعاً این نشانه این است که اپل قدرت خود را نسبت به برنامه هایی که سیری می تواند به طور مستقیم کنترل کند ، سست می کند. با گذشت زمان ، سیری می تواند به طور خاص از برنامه هایی که ما می خواهیم استفاده کنیم (Spotify برای موسیقی ، Audible برای کتاب ، Overcast برای پادکست ها و غیره) استفاده کند و بدون اینکه به آنها گفته شود از این برنامه ها استفاده کند. و این ممکن است در نهایت بهتر از انتخاب خاص پیش فرض باشد.

حتما بخوانید:
نمایشگر مینی ال ای دی ممکن است بهترین دلیل برای خرید یک آیپد پرو جدید باشد

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme