[ad_1]

هرچه بیشتر در iOS 14.5 جستجو کنیم ، از این موضوع هیجان بیشتری خواهیم داشت ، با آخرین نسخه ، بخش جدیدی از “اشیا” “را در Find My ایجاد می کند که نشان می دهد AirTags بالاخره ممکن است اولین نمایش خود را ارائه دهد. اما متأسفانه ، یکی از جذاب ترین ویژگی های پنهان اصلاً یک ویژگی نیست.

هنگامی که نسخه بتا عمومی iOS 14.5 وارد شد ، به نظر می رسد برخی از کاربران Reddit از ویژگی جدید بسیار خوبی رونمایی کردند: هنگامی که آنها از سیری خواستند آهنگی را با نصب غیرقابل نصب Apple Music پخش کند ، از آنها خواسته شد تا یک سرویس را از لیست برنامه های موجود از جمله Spotify ، Pandora انتخاب کنند. و سایر خدمات. اشخاص ثالث در درخواست بعدی ، سیری انتخاب را به خاطر می آورد و از طریق همان سرویس شروع به بازی می کند.

ios به طور پیش فرض spotify می کند IDG

در iOS 14.5 beta ، سیری کنجکاو است که می خواهید از کدام سرویس موسیقی استفاده کنید.

این ویژگی مورد اصابت قرار گرفته یا از قلم افتاده است ، اما به نظر می رسد که اپل Siri را برای پشتیبانی مستقیم از خدمات شخص ثالث باز می کند و ممکن است یک استاندارد پیش فرض جدید برای آیفون همراه با برنامه های نامه و مرورگر اضافه کند. بدیهی است که این مورد نخواهد بود. در بیانیه ای به TechCrunch ، اپل گفت این ویژگی جدید برای تعیین استاندارد جدید طراحی نشده است ، بلکه به سیری کمک می کند تا عادت های شما را بهتر یاد بگیرد.

TechCrunch گفت: “اپل همچنین اشاره دارد كه iOS تنظیم خاصی ندارد كه در آن كاربران بتوانند یك سرویس موسیقی پیش فرض را پیكربندی كنند ، همانطور كه ​​در مورد ایمیل و برنامه های مرورگر وجود دارد.” “… به طور گسترده تر ، این ویژگی تلاش برای کمک به سیری است تا برنامه های گوش دادن را که می خواهید برای انواع مختلف محتوای صوتی – نه فقط موسیقی – استفاده کنید ، بیاموزد. ممکن است بخواهید از Spotify برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید ، اما ترجیح می دهید با پادکست های خود در Apple Podcasts یا برخی دیگر از پادکست های شخص ثالث همراه باشید. و شاید بخواهید در برنامه دیگری به کتابهای صوتی گوش دهید. “

بنابراین اگرچه یک قسمت ساده برای انتخاب سرویس پیش فرض وجود نخواهد داشت ، اما به نظر می رسد که اپل به Siri آموزش می دهد تا با مثال یاد بگیرد. ممکن است مدتی طول بکشد – در واقع ، اپل به طور خاص به TechCrunch گفت که سیری “ممکن است در برخی موارد دوباره از شما بپرسد” – اما قطعاً این نشانه این است که اپل قدرت خود را نسبت به برنامه هایی که سیری می تواند به طور مستقیم کنترل کند ، سست می کند. با گذشت زمان ، سیری می تواند به طور خاص از برنامه هایی که ما می خواهیم استفاده کنیم (Spotify برای موسیقی ، Audible برای کتاب ، Overcast برای پادکست ها و غیره) استفاده کند و بدون اینکه به آنها گفته شود از این برنامه ها استفاده کند. و این ممکن است در نهایت بهتر از انتخاب خاص پیش فرض باشد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir