[ad_1]

پس از ماه ها شایعه ، امروز اپل AirPods Max ، جدیدترین عضو خط هدفون خود را اعلام کرد که در حال انتقال فناوری هدفون محبوب AirPods خود به یک طراحی جدید از طریق گوش برای رقابت با پیشنهادات با کیفیت بالا از Sony ، Bose و Beats است. و به عنوان سر اشاره به اپل واچ دیگر اپل که همه جا حاضر است ، AirPods Max یک تاج دیجیتال برای کنترل موسیقی شما دارد.

هدفون جدید که با پنج رنگ متناسب با iPad Air 4 مطابقت دارد و قیمت آن 549 دلار است ، شامل تمام ویژگی هایی است که اپل در AirPods و AirPods Pro معرفی کرده است ، از جمله کاهش نویز فعال ، حالت شفافیت و صدای فراگیر. این فنجان های تاحدودی بزرگ در یک “سایبان مشبک بافتنی قابل تنفس” بسته شده است که سربند استیل ضد زنگ را می پوشاند و “برای توزیع وزن و کاهش فشار در سر” طراحی شده است.

این بیت از آن جهت اهمیت دارد که AirPods Max دارای وزن 13.6 اونس است که به طور قابل توجهی بیشتر از هدفون لغو کننده صدای Bose 700 (8.3 اونس) ، WH-1000XM3 سونی (8.99 اونس) و Beats Studio 3 (9) است. ، 2 اونس)

airpods حداکثر داخلی سیب

AirPods Max از یک “طراحی آکوستیک سفارشی” بهره می برد و تمام فناوری ای را که اپل در AirPods و AirPods Pro معرفی کرد ، ارائه می دهد.

همانطور که گفته شد فنجان های گوش را نمی توان سفارشی کرد ، اما اپل می گوید که آنها از طریق مکانیزم انقلابی تعادل و توزیع فشار را در گوش ایجاد می کنند و اجازه می دهد تا به طور مستقل متناسب با چرخش و چرخش به سربند متصل شود. خطوط منحصر به فرد سر کاربر. یک تاج دیجیتال به کاپ سمت راست متصل است تا کنترل میزان صدا و همچنین پخش و سایر کنترل ها را فراهم کند.

AirPods Max همانند نسل دوم AirPods و AirPods Pro به تراشه H1 اپل مجهز شده است تا اتصال فوق العاده با تأخیر کم و دوام طولانی باتری را فراهم کند. اپل می گوید که هدفون های جدید با یک بار شارژ برای از بین بردن سر و صدا و صدای فراگیر ، 20 ساعت دوام دارند ، اما شامل کیف شارژ نیست. در عوض ، یک کیف هوشمند نرم به شما ارائه می شود که AirPods Max را در وضعیت بسیار کم برق قرار می دهد تا باتری را بین موارد استفاده نگه دارد.

جالب اینجاست که AirPods Max از “Hey Siri” پشتیبانی نمی کند ، بنابراین برای فعال سازی Siri شما باید از Digital Crown استفاده کنید. آنها از طریق کابل Lightning-to-USB-C شارژ می شوند ، اما آداپتور برق در جعبه موجود نیست. مانند سایر Airpod ها ، می توان از آنها به عنوان هدست بلوتوث با دستگاه های غیر اپل استفاده کرد ، اما اپل هشدار می دهد که عملکرد محدود است.

AirPods Max امروز با قیمت 549 دلار در دسترس است و تحویل از سه شنبه ، 15 دسامبر آغاز می شود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر