[ad_1]

MacOS Big Sur (همچنین با نام macOS 11 شناخته می شود) ، چند روز پس از عرضه iOS 14.4 ، به نسخه 11.2 به روز شده است. هیچ ویژگی جدید قابل توجهی در این نسخه وجود ندارد ، اما به هر حال توصیه می شود Mac خود را به روز کنید ، زیرا شامل چندین رفع اشکال و (مهمتر از همه) به روزرسانی های امنیتی است.

تنها چند رفع اشکال در یادداشت های انتشار اپل ذکر شده است.

macOS Big Sur 11.2 قابلیت اطمینان بلوتوث را بهبود می بخشد و مشکلات زیر را برطرف می کند:

  • نمایشگرهای خارجی هنگام اتصال به Mac mini (M1 ، 2020) با استفاده از مبدل HDMI به DVI می توانند صفحه سیاه نشان دهند
  • ویرایش عکسهای Apple ProRAW در برنامه Photos ذخیره نمی شود
  • iCloud Drive می تواند پس از غیرفعال کردن گزینه iCloud Drive Desktop & Documents Folders خاموش شود
  • با وارد کردن گذرواژه سرپرست خود ممکن است قفل تنظیمات سیستم باز نشود
  • ممکن است با فشار دادن صفحه Globe صفحه Emoji & Symbols نمایش داده نشود

آنها در اینجا لیست نشده اند ، اما به روزرسانی های امنیتی به همان اندازه مهم هستند. اپل ContentFilterExclusionList را غیرفعال کرده است ، که اجازه می دهد تا به روزرسانی ها در برنامه های خود و macOS ، VPN و محدودیت های فایروال را دور زده و راهی بالقوه برای نقض امنیت ایجاد کند. همیشه به روزرسانی های امنیتی دیگری برای نسخه های macOS وجود دارد که بسیاری از آنها تا زمانی که به روزرسانی گسترده نشود به طور کامل فاش نمی شوند (برای جلوگیری از استفاده از آنها).

چگونه می توان به روزرسانی Big Sur 11.2 را دریافت کرد

برای بارگیری به روزرسانی ، فقط باز کنید تنظیمات سیستم و کلیک کنید به روز رسانی نرم افزار. ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا به روزرسانی در هر مکانی در دسترس باشد. اندازه بارگیری چند گیگابایت است و پس از آن از شما خواسته می شود Mac خود را دوباره راه اندازی کنید.

همچنین می توانید بر روی آرم Apple در انتهای سمت چپ نوار منو کلیک کنید ، سپس بر روی آن کلیک کنید همه چیز در مورد این Mac، سپس کلیک کنید به روز رسانی نرم افزار.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر