اپل macOS Big Sur 11.2.2 را برای محافظت از Mac های جدید در برابر هاب های USB-C بدنه راه اندازی می کنداپل پنجشنبه وصله ای را برای macOS 11.2 منتشر کرده است که هدف آن محافظت از Mac های اخیر در برابر آسیب هنگام اتصال به دستگاه USB-C غیر سازگار است. برخی از کاربران گزارش می دهند که Mac های آنها ناپدید شده است و پس از اتصال به ایستگاه اتصال یا توپی USB-C کاملاً پاسخگو نیستند.

مشکل بدیهی است که در برخی از مراکز USB-C شخص ثالث وجود دارد که کاملاً با مشخصات USB-C سازگار نیستند. 11.2.2. پچ چیزی بیش از 2 گیگابایت است و یادداشت ها کوتاه هستند:

macOS Big Sur 11.2.2 از اتصال MacBook Pro (2019 یا بالاتر) و MacBook Air (2020 یا بالاتر) در هنگام اتصال به هاب ها و اسکله های USB-C شخص ثالث جلوگیری می کند.

تمام آنچه اپل می گوید این به روزرسانی را دارد. تهیه آن احتمالاً ایده خوبی است ، اما اگر از دستگاه های مجهز به USB-C استفاده نمی کنید ، فوریت چندان زیاد نیست.

چگونه macOS Big Sur را به 11.2.2 به روز کنیم

قبل از به روزرسانی Mac ، بهتر است از نسخه پشتیبان تهیه کنید داده های شما، فقط اگر بروزرسانی مشکلی ایجاد کند.

البته برای نصب به روزرسانی ، به اتصال به اینترنت نیاز دارید. همچنین ، برای تکمیل نصب ، Mac شما باید دوباره راه اندازی شود. در اینجا مراحل ذکر شده است.

  1. روی منوی Apple کلیک کنید.

  2. انتخاب کنید درباره این مک.

  3. در پنجره ظاهر شده ، به بروید بررسی اجمالی اگر دیگر باز نباشد.

  4. کلیک به روز رسانی نرم افزار دکمه.

  5. وقتی آماده نصب شدید ، کلیک کنید اکنون به روز کنید دکمه. بسته به سرعت اتصال اینترنت ، نصب چند دقیقه طول می کشد.

همچنین می توانید Mac خود را با باز کردن به روز کنید تنظیمات سیستم و کلیک کنید به روز رسانی نرم افزار.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>