اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry)، مهاجرت سریع – آتلانتیک 724

افرادی هم که یا زیر ۱۸ سال باشند و یا بیشتر از ۴۷ سال، هیچ امتیازی به دست نخواهند آورد و شانس شان برای پشت سر گذاشتن این مرحله کاهش پیدا خواهد کرد. خیر. هیچ مشاور یا وکیلی طبق قانون کانادا اجازه دادن تضمین به فردی را ندارد. برای اینکه بهعنوان یک فیزیوتراپ در کانادا مشغول به کار شوید باید از یک کالج قانونی مدرک گرفته باشید. در یک بازه ۵ ساله، سه سال (۱۰۹۵ روز) در خاک کانادا اقامت داشته باشید. اگر شما هم به دنبال پیدا کردن پاسخ برای سوالهای زیر هستید در ادامه با ما همراه باشید. اگر سابقه کار شما با تحصیلاتتان یکسان نیست اصلا نگران نباشید. اما این اقدام از طریق سفارت آمریکا در پاریس با احتمال بسیار بالاتری انجام میگیرد. پروسه ای که از پیچیدگی بالایی برخوردار است و نیاز به صرف وقت بسیار برای اخذ وام از بانک ها می باشد. دو برنامه ای که برای مهاجرت جوشکاران به کانادا بسیار کارآمد است را در زیر معرفی کرده ایم.

ثبت نام جهت مهاجرت به کانادا
متقاضی ادامه تحصیل در کانادا میتواند در کالجهای کانادا ثبت نام کند. متقاضی میتواند برای ادامه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم در دانشگاهها یا کالجهای کانادا اقدام کند. دانشجویان باید نامه درخواست در بازه زمانی مهلت ارائه آن، مدارک زبان یا سایر شرایط ورود برای تحصیل در کانادا را ارائه نمایند. آیا ایشان برای این که بهتر و مناسب تر به هدف های خود برسند اقدام به برنامه ریزی های خاصی کرده است یا خیر؟ در غیر این صورت شانس دریافت ویزای تحصیلی به شدت کاهش پیدا میکند. کپ تحصیلی مورد قبول بعد از دریافت مدرک دیپلم و اقدام به تحصیل در دانشگاه حداکثر ۲ تا ۳ است. بنا به دلایلی امروزه سازمان مهاجرت کانادا دستور به صدور ویزا تنها به صورت ویزای مولتی کانادا به مدت اعتبار 5 ساله داده است. از اصلیترین شرایط گرفتن ویزا با مدرک دیپلم داشتن سن مناسب و نداشتن کپ تحصیلی است. داشتن تمکن مالی بالا و ثابت کردن برگشت به کشور مبداء بعد از اتمام تحصیلات از جمله روشهای مناسب برای قانع کردن آفسیر است.

از جمله شرایط تحصیل در کانادا، گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا و سپس دریافت ویزای تحصیلی است. از جمله ابتدایی ترین شرایط تحصیل در مدارس کانادا برای دانش آموزان بین المللی، داشتن پذیرش از مدارس کانادا است. دانش آموزان بین المللی در این رده سنی میتوانند در مدارس کانادا مشغول به تحصیل شوند. با این وجود دانشجویان بینالمللی برای دریافت ویزای تحصیلی دارای محدوده سنی هستند. این محدوده سنی در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت است. در این نوع اقامت شما اجازه کار در ترکیه را نخواهید داشت. از مهمترین شرایط مهاجرت به کانادا داشتن گذرنامه معتبر است که تا 6 ماه پس از رسیدن به کشور مقصد شما همچنان معتبر باشد.

مهاجرت به کانادا روش Express Entry متقاضی با گذراندن دوره در کالجهای کانادا موفق به دریافت یک گواهینامه در زمینه خاص میشود. همچنین افرادی که بیش از ۲ سال در کالج کانادا دوره دیده باشند، اجازه کار به مدت ۳ سال برای آنها صادر میشود. اما قطعا نمی توان یک روش مهاجرتی را به عنوان بهترین روش مهاجرت به یوکان کانادا به تمام داوطلبان توصیه نمود. در حالی که در دانشگاهها آموزشها به صورت آکادمیک و حرفهای تری است. بر اساس سرشماری صورت گرفته در کانادا، میانگین کلی درآمد خانوار در سال 2015 میلادی در مقایسه با سال 2010 میلادی، 19.7 درصد افزایش داشته است. به طور کلی کالجها در کانادا در نوع خصوصی و دولتی وجود دارند.

مهاجرت به کانادا علوم آزمایشگاهی
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مهاجرت به کانادا در سال 2021 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.