[ad_1]

حتی اگر مطابق با مقررات کشور خود واجد شرایط دریافت واکسن Covid هستید ، ممکن است دانستن اینکه کجا بروید مشکل باشد. از این هفته ، آیفون شما کمی راحت تر می کند.

اپل اعلام کرده است که نقشه ها با استفاده از داده های VaccineFinder در بیمارستان کودکان بوستون ، سایت های واکسیناسیون علیه COVID-19 را در ایالات متحده نشان می دهند. با جستجوی سایت های واکسن در Maps یا پرسیدن سیری ، “از کجا می توان واکسیناسیون Covid را دریافت کرد؟” می توانید مکانی پیدا کنید.

علاوه بر داده های VaccineFinder ، سایت های مراقبت های بهداشتی ممکن است مکان هایی را در صفحه ثبت نام تجارت اپل ارائه دهند. اپل گفت حدود 20،000 مکان در حال حاضر در دسترس است که در هفته های آینده مکان های بیشتری به آنها اضافه می شود. همه سایت های واجد شرایط از جمله بیمارستان ها ، کلینیک ها و داروخانه ها در نتایج ذکر می شوند.

هر مکان شامل تمام اطلاعات مربوط به مکان ، از جمله ساعات کار ، آدرس ، شماره تلفن و پیوند به وب سایت ارائه دهنده است که در آن کاربران می توانند درباره واکسن های موجود و قرارهای ملاقات بیشتر بدانند.

آخرین تلاش ها به دنبال ابتکارات بی شماری به رهبری اپل در طی همه گیری صورت گرفته است. Apple Maps قبلاً سایت های آزمایش Covid و همچنین به روزرسانی های تجاری با ساعات جدید یا پیشنهادات بارگیری طولانی را فهرست کرده است. همچنین یک برنامه ردیابی Google را برای اطلاع رسانی به افرادی که احتمالاً در معرض ویروس قرار گرفته اند ، راه اندازی کرده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر