[ad_1]

اپل هفته گذشته AirPods Max را اعلام کرد و از این پس به عنوان هدفونی شناخته می شوند که 1000 دو برابر می شود.

آنها همیشه هشدار داده اند که وقتی کالای اپل به درستی ارزیابی نمی شود ، کارشناسان آنها را “مضحکانه بیش از حد” با موردی که شبیه سوتین است (نوک شاخ های designheretic) این قیمت بیشتر به CNN Business انگیزه داد تا به “قیمت واقعی بهترین طرفدار اپل بودن” (Rick’s Horn Hint) نگاه کند ، که به گفته آنها 80،000 دلار است ، زیرا اگر شما خط اول هر محصول را خریداری نکنید ، اپل ارائه می دهد ، بنابراین شما “بهترین طرفدار اپل” نیستید.

صادقانه بگویم ، ماکالوپ فکر می کند آنها چیزی را روی میز گذاشته اند ، اصرار نکرده است که آیفون خاویار 6000 دلاری آیفون “iPhone 12 Pro Jobs 4” آیفون باشد (که به نوعی) شامل یک قطعه لباس استیو جابز است. آیا شما یک طرفدار “نهایی” هستید یا نه؟! آیا به فرم نهایی خود رسیده اید؟!

تمام این تلاش ها برای تبدیل شدن به یک مشتری از محصولات اپل در زمانی که کاملاً پایین رتبه بندی اپل – آیفون SE ، آیپد نسل 8 و مبتنی بر M1 Mac mini – به شما ارائه می دهد ، رعد و برق و سود ، رقابت فوق العاده گران به نظر می رسد او فقط می تواند خواب ببیند.

اما آیا این هدفون گران است؟ خوب ، آنها برای Macalope بسیار گران هستند. اما این لزوماً به معنای گران بودن آنها نسبت به آنچه هستند نیست. ماکالوپ خانه جنگلی خود را بررسی کرده و به طور غیر منتظره ای متوجه کمبود تخم مرغ Faberge ، Lamborghinis و آن استخرهای سرپوشیده داخلی شده است که می توانید برای همیشه شنا کنید بدون اینکه به جایی بروید.

اتفاقاً اجداد ما فکر می کنند خوشبخت هستند. “ها ، من مجبور شدم از سوئیچ ها بیرون بیایم تا غذا بیاورم تا خانواده ام بتوانند زنده بمانند ، اما نه ، عالی است که شما ورزش می کنید.”

این بدان معنا نیست که ماکالوپ AirPods Max را هم تراز با لامبورگینی قرار می دهد. Macalope واقعاً نمی داند AirPods Max چقدر خوب است ، زیرا هیچ موردی برای بررسی به آن داده نشده است. این مشکل اسطوره بودن است. هیچ کس نمی خواهد برای شما چیزهایی بفرستد زیرا گزینه های زایمان بسیار پیچیده هستند و شامل روزها نشستن روی خیار یا زمزمه در شکاف پایه یک بلوط باستان هستند.

و گری گری کارآموز ماکالوپا است ، و او بین من و شما چندان قابل اعتماد نیست.

هیچ چیز ، گری من با شما صحبت نمی کنم

او جفت ارز را برای بررسی دریافت نکرده است ، ماکالوپ هم یک جفت نمی خرد. بنابراین ، مانند هر چیزی فراتر از محدوده قیمت خود ، او صادقانه نمی داند که چقدر خوب هستند. او فقط می داند که حاضر نیست این مبلغ را صرف خرید محصولات صوتی کند ، هر چقدر هم که خوب باشد.

و این خوب است

یک کارشناس اصرار داشت که اپل “یک اشتباه مشهور” مرتکب شده است (باز هم اشاره به شاخ ها) designheretic) با ارسال نکردن حداقل نسخه ارزان تر با مجموعه ای از ویژگی ها. ارائه یک نسخه ارزان تر پیشنهاد غیر منطقی نیست ، اما اگر استراتژی اپل اشتباه باشد ، با ارزیابی این شرکت در مورد میزان فروش اولیه آنها نشان داده نمی شود. زمان تحویل ، زمان تحویل برای تمام رنگهای AirPods Max 12 هفته یا بیشتر است.

این می تواند برای کلاچ مروارید دانش آموزان تکان دهنده باشد ، اما همه محصولات نباید برای همه مناسب باشد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر