اگر سانتا AirPods Pro جدیدی نیاورد ، همین حالا یک جفت با قیمت فوق العاده ارزان بخریدکریسمس ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما معاملات تعطیلات همچنان ادامه دارد. بنابراین اگر یک جفت AirPods Pro جدید و براق در زیر درخت پیدا نکرده اید ، Woot یک جفت کاملاً جدید را با بهترین قیمتی که تاکنون دیده ایم می فروشد.: 189 دلار کامل با ضمانت کامل مستقیم از طرف اپل.

من احتمالاً نیازی ندارم که به شما یادآوری کنم که AirPods Pro چقدر عالی است ، اما اگر این کار را انجام دهید ، بررسی 4.5 ستاره ما آنها را “بسیار متفکرانه طراحی شده ، بسیار آسان و آسان” خوانده است که بازگشت به استفاده از سایر بی سیم ها بسیار آزار دهنده است هدفون “اوه ، و آنها حدود 400 دلار کمتر از AirPods Max هستند.

بنابراین قبل از رفتن همه یک جفت بگیرید و هدیه ای را که باید برای کریسمس دریافت می کردید ، بردارید.

[Today’s deal: AirPods Pro for $189 at Woot]

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>