[ad_1]

ممکن است ایمیل برای برخی از افراد قدیمی به نظر برسد ، اما هر روز میلیاردها میلیارد پیام از این طریق ارسال می شود. (برخی حتی می خواهند دریافت کنند!) سرویس iCloud اپل شامل یک آدرس ایمیل و امکان ارسال و دریافت ایمیل است. اما هر از گاهی ممکن است ارسال پیام بدون پیام خطای دقیق دقیق برای یافتن دلیل رد آن توسط iCloud برای شما دشوار باشد.

در اینجا رایج ترین دلایل ذکر شده است:

  • آدرس iCloud نامعتبر است: اپل نمی تواند تأیید کند که آدرس ایمیل در دامنه های دیگر قانونی است ، اما اگر می خواهید ایمیلی برای شخصی با آدرس ارسال کنید که به icloud.com ، mac.com یا me.com ختم شود ، و این آدرس وجود ندارد ، برنامه ایمیل شما و iCloud.com از ارسال آن خودداری می کنند. همچنین ممکن است برنامه شما به شما نگوید کدام آدرس نادرست است و این امر نیاز به هدایت مجدد از طرف شما دارد. (آدرس های نامعتبر در دامنه های دیگر توسط سرورهای نامه آن دامنه به صورت ایمیل پاسخ رد می شوند.)

  • دریافت کنندگان بیش از حد در یک پیام: احتمالاً شما به ندرت به تعداد زیادی از افراد پیام ارسال می کنید ، اما اپل گیرندگان شما را به 500 پیام در هر پیام محدود می كند.

  • تعداد گیرندگان در همه پیامها بسیار زیاد است: علاوه بر این ، شما برای یک دوره 24 ساعته و در مجموع 1000 ایمیل به 1000 گیرنده محدود می شوید. گیرندگان لازم نیست که منحصر به فرد باشند – یعنی. افراد چندین بار در پیامهای مختلف شمرده می شوند. اگر 10 پیام برای 100 نفر ، 100 پیام برای 10 نفر یا 1000 پیام برای یک فرد بسیار خسته ارسال کنید ، این همان تعداد است.

  • از اندازه پیوست فراتر رفت: متن و پیوست های ترکیبی از یک پیام الکترونیکی ارسالی یا دریافتی نمی توانند از مقدار ناچیز 20 مگابایتی بیشتر باشند. وقتی این را می نویسم ، باور من برای سال 2021 برای من سخت است ، اما این همان چیزی است که اسناد اپل می گوید. شما می توانید Mail Drop را در Apple Mail فعال کنید ، که از iCloud برای ذخیره موقت پیوست های حداکثر تا 5 گیگابایت برای هر پیام استفاده می کند. Mail Drop محدودیت های خاص خود را دارد.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld لیندا ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس Mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله عکس صفحه را به صورت مناسب و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر