این نشت اندروید 12 بسیار شبیه iOS 14 است


فقط در طی چند هفته ، هنگامی که مجموعه های پیش نمایش توسعه دهنده شروع به گسترش می کند ، باید اولین نگاه مختصر خود را به نسخه بعدی Android داشته باشیم. اما شاید ما فقط اولین طعم و مزه خود را از آنچه آندروید 12 به ارمغان می آورد ، پیدا کرده ایم و اگر iOS 14 را دوست دارید ، آن را دوست دارید.

توسعه دهندگان XDA “پیش نویس سندی را که گوگل برای خلاصه تغییرات در اندروید 12 ایجاد کرده است” بدست آورده اند ، و تغییرات واضحی در رابط کاربری وجود دارد. در صورت استفاده برنامه ها از دوربین یا میکروفون ، بلافاصله گوشه های اعلان گردتر ، پنجره ساده تری برای تنظیمات سریع و نشانگرهای واضح مشاهده خواهید کرد.

هنوز چیزهای زیادی وجود ندارد ، اما همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ، اندروید 12 چندین رابط کاربر از iOS 14 را می پذیرد ، البته هنوز هم مانند اندروید به نظر می رسد و احساس می شود ، اما به نظر می رسد گوگل از آخرین سیستم عامل اپل الهام گرفته است .

آیکون نشت میکروفون اندروید 12 XDA-Developers / IDG

اندروید 12 در مقابل iOS 14

با توجه به تصاویر لو رفته ، اندروید یک نقطه کوچک معرفی می کند تا به کاربران اطلاع دهد که میکروفون یا دوربین هنگام استفاده از برنامه ای مشابه نحوه اداره اپل ، میکروفون یا دوربین فعال هستند.

تنظیمات حریم خصوصی Android 12 نشت XDA-Developers / IDG

اندروید 12 در مقابل iOS 14

بدیهی است که یک سری سوئیچ جدید در تنظیمات حریم خصوصی Android 12 وجود دارد تا میکروفون یا دوربین را به سرعت از کار بیندازید. iOS دقیقاً این سوئیچ را ندارد ، اما سوئیچ های برنامه های فردی کاملاً مشابه هستند.

حتما بخوانید:
دوشنبه سایبری: بهترین پیشنهادات فناوری در آمازون ، والمارت ، بهترین خرید ، نئوگ
اندروید 12 ابزارک فناوری XDA-Developers / IDG

اندروید 12 در مقابل iOS 14

به نظر می رسد گوگل در حال توسعه یک سیستم گجت جدید در آندروید 12 است ، برخلاف تعمیرات اساسی که اپل در iOS 14 انجام می دهد. به نظر می رسد که در کنار چنین مدور ، آندروید 12 گجت ها را به گونه ای ترکیب می کند که کارها را تمیزتر و راحت تر می کند. چشم ، همراه با سازمان دقیق تر و رابط کاربری دوستانه تر.

و در نهایت،

android 12 تنظیمات سریع را اجرا می کند XDA-Developers / IDG

اندروید 12 در مقابل iOS 14

گزارش شده است که اندروید 12 به جای حلقه ها و گزینه های کمتر پشت سر هم ، پنجره تنظیمات سریع را با نمادهای مربعی تنظیم می کند.

البته هیچ یک از این تغییرات ممکن است وارد نسخه نهایی آندروید 12 نشود ، اما درک مسیری که Google در آن قرار دارد دشوار است. امیدواریم دوباره شکاف ها را مشاهده نکنیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme