[ad_1]

بروز 12/09/20: مایکروسافت رسماً اعلام کرده است که سرویس بازی ابری Xbox خود در بهار سال 2021 برای iOS و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. این داستان برای بازتاب اعلامیه رسمی به روز شده است.

مایکروسافت با سیاست App Store اپل ، که تقریباً این شرکت را از ارائه سرویس پخش بازی Xbox به دستگاه های iOS منع می کند ، با مشکل روبرو می شود. این شرکت برنامه Xbox را به روز کرده است تا به شما امکان پخش بازی ها از Xbox خود را با همان شبکه محلی بدهد ، اما شما نمی توانید بازی ها را از سرورهای ابری مایکروسافت پخش کنید.

با توجه به اینکه قوانین App Store مایکروسافت را ملزم می کند که هر بازی جریانی جداگانه را به عنوان نسخه جداگانه ای از App Store با رتبه بندی و بارگیری ها و نمادهای خاص خود ثبت کند ، و غیره ، چگونه مایکروسافت می تواند در iPhone یا iPad شما قرار بگیرد؟

پاسخ این است: با اجتناب از اکوسیستم اپل به نفع شبکه باز. همانند سرویس بازی Luna آمازون ، مایکروسافت یک راه حل مبتنی بر وب ایجاد خواهد کرد که گیمرها می توانند در دستگاه های iOS خود به آن دسترسی پیدا کنند.

اگرچه اپل احتمالاً این را یک پیروزی می داند – اثبات این که سیاست هایش مانع استفاده از چنین خدماتی در دستگاه هایش نمی شود – اما در واقع اثبات بیشتر است. سکو برای برخی از توسعه دهندگان و سرویس ها بسیار محدود کننده است و نیاز به استفاده از برنامه های وب ایده آل و مشتری پسند دارد ، جایی که سیستم عامل های دیگر برنامه های خود را دریافت می کنند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر