[ad_1]

برای باز کردن قفل لامپ هوشمند رنگی ، مطمئناً آزمایشگاه Wyze به اندازه کافی طول کشید ، اما رنگ Wyze Bulb ارزش انتظار را داشت. در چهار بسته با قیمت 35 دلار موجود است ، لامپ وای فای و بلوتوث نیازی به هاب ندارند و دارای ویژگی هایی هستند که بیشتر لامپ های هوشمند رنگی در این محدوده قیمت از جمله حالت خواب / بیدار و تعطیلات به آن نیازی ندارند. لامپ جدید Wyze نیز با توجه به محدوده قیمت غیرمعمول است ، در حالی که نرم افزار Wyze نرم و بصری گروه بندی چندین لامپ را با هم آسان می کند.

سرکوب اشتیاق ما این واقعیت است که یکی از وسوسه انگیزترین ویژگی های Bulb Color – توانایی تغییر رنگ بسته به عوامل دستگاه Wyze Cam ، Wyze Lock و سایر آزمایشگاه های Wyze – در دست توسعه است. بعلاوه ، شما نمی توانید فقط یک لامپ رنگی بخرید ، یا حداقل هنوز آن را خریداری نکرده اید.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین لامپ های LED هوشمند TechHive است ، جایی که شما می توانید بررسی پیشنهادهای این رقابت و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که هنگام خرید در این گروه باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

مشخصات فنی

در حالی که Wyze با تهاجمی چنین دسته هایی از خانه های هوشمند مانند قفل درب ، زنگ درب ویدئویی ، ترموستات ، کنترل کننده های آب پاش و – البته – دوربین های امنیتی را هدف قرار داده است ، ورود به بازار برای روشنایی هوشمند به طرز شگفت آوری کند بوده است. تنها لامپ دیگر Wyze ، لامپ سفید قابل تنظیم Wyze ، در سال 2019 منتشر شد و هنوز دستی برای لامپ های آینده یا محصولات روشنایی ارائه نکرده است.

لامپ رنگی Wyze با قیمت چهار بسته (یا حدود 8.75 دلار برای هر لامپ) 35 دلار در میان ارزان ترین لامپ های رنگی موجود در بازار است که مطابق با قیمت بودجه رکوردهای اخیر مانند لامپ های رنگی A19 است. هوشمند +. همانند لامپ های سیلوانیا ، رنگ لامپ Wyze فقط در چهار بسته موجود است. ویز یادداشت می کند که بسته ای از دو بسته ممکن است بعد از “چند ماه” ظاهر شود.

رنگ لامپ Wyze یک لامپ A19 با شکل کلاسیک ادیسون و پایه E26 است ، به این معنی که در یک سوکت روشن استاندارد جای می گیرد. تخمین زده می شود که 25000 ساعت طول بکشد ، نور سفید Wyze Bulb Color را می توان از 1800 کلوین بسیار گرم (بیشتر لامپ های هوشمند رنگی تا 2500K گرم نمی شوند) به 6500K خنک تنظیم کرد ، که برابر با نور روز در یک روز مه آلود است. . همچنین این لامپ می تواند تا 16 میلیون رنگ درخشان باشد ، مانند لامپ های هوشمند رنگی دیگر.

Wyze می گوید که رنگ لامپ می تواند تا 1100 لومن بدرخشد ، و آن را به یکی از لامپ های هوشمند A19 روشن تر که آزمایش کرده ایم تبدیل کند. به طور کلی ، لامپ های هوشمند به سبک ادیسون به 800 لومن نزدیک ترند. در هر صورت ، یک رنگ Wyze Bulb Color به راحتی اتاق خواب دخترم را روشن می کند ، در حالی که یک جفت از آنها برای روشنایی اتاق خواب اصلی ایده آل بودند.

دارم تنظیم می کنم

اگر از قبل Wyze Cam یا کالای دیگری دارید که از برنامه Wyze استفاده می کند ، تنظیم Wyze Bulb Color نسبتاً ساده است. پس از پیچاندن لامپ به سوکت روشن ، دکمه “+” را در برنامه Wyze فشار دهید تا دستگاه جدیدی اضافه شود (اگر قبلاً لازم نیست یک حساب Wyze ایجاد کنید) ، Wyze Bulb Color را انتخاب کنید ، Wi خود را انتخاب کنید -Fi شبکه و رمز عبور شبکه خود را وارد کنید.

مانند تقریباً هر لامپ هوشمندی که ما آزمایش کرده ایم ، رنگ لامپ Wyze با شبکه های Wi-Fi 5 گیگاهرتز سازگار نیست. بنابراین ، قبل از اتصال موفقیت آمیز برنامه Wyze ، باید روتر خود را فقط به حالت 2.4 گیگاهرتز تغییر می دادم. هنگامی که لامپ به Wi-Fi من متصل شد ، من بدون هیچ مشکلی توانستم روتر خود را به حالت دو باند برگردانم.

به غیر از Wi-Fi ، می توانید از طریق بلوتوث رنگ لامپ Wyze را نیز کنترل کنید ، اگرچه این بدان معناست که شما باید در همان اتاق لامپ و تمام برنامه ها یا برنامه هایی که روی دستگاه تنظیم کرده اید ، باشید در حال حاضر)

ویژگی ها و قابلیت ها

برنامه Wyze به شما امکان می دهد لامپ های مختلف خود را با هم گروه بندی کنید ، بنابراین من در حالی که لامپ سوم را در اتاق دخترم تنها گذاشتم ، گروه “اتاق خواب اصلی” را برای دو لامپ ایجاد کردم. در حال حاضر ، نمی توانید Bulb Color را با لامپ قدیمی و قابل تنظیم سفید Wyze گروه بندی کنید ، اگرچه Wyze گفت که این “قابلیت های جدید گروه بندی” را در آینده اضافه می کند.

گروه بندی رنگهای لامپ بن پترسون / IDG

گروه بندی چندین رنگ Wyze Bulb با هم با برنامه Wyze آسان است ، اما نمی توانید لامپ جدید را با لامپ قدیمی و قابل تنظیم Wyze سفید گروه بندی کنید ، یا حداقل هنوز این کار را نکرده اید.

چه شما یک گروه از لامپ های رنگی را کنترل کنید یا یک لامپ رابط ، همان رابط بصری ساده ، شامل روشنایی و نوار لغزنده دما / رنگ سفید دریافت می کنید که می توانید با ضربه زدن روی یک برگه آن را تغییر دهید. اگر با یک گروه کار می کنید ، می توانید رنگ و روشنایی هر لامپ جداگانه را در گروه انتخاب کرده و سپس تنظیمات خود را به عنوان صحنه نور ذخیره کنید. همچنین می توانید از بین صحنه های رنگی و دمای سفید از پیش تعیین شده ، از “نور شب” و “دنج” تا “انرژی” و “بازی” انتخاب کنید.

می توانید رنگ لامپ را با استفاده از Rules در برنامه Wyze برنامه ریزی کنید. می توانید لامپ را در یک برنامه روزانه یا هفتگی قرار دهید و می توانید روشنایی خاص یا دمای رنگ سفید را انتخاب کنید. با این حال ، شما هنوز نمی توانید رنگ لامپ برنامه ریزی شده را تنظیم کنید و همچنین نمی توانید یک صحنه نورپردازی را انتخاب کنید. آنها به من می گویند که این قابلیت “به طور فعال” کار شده است ، و انتخاب رنگ ابتدا با پشتیبانی مرحله انجام می شود.

برنامه رنگ لامپ wyze بن پترسون / IDG

برنامه Wyze دارای یک رابط زیبا برای تغییر روشنایی و دمای رنگ Bulb Color است.

همین محدودیت در تنظیم رنگ لامپ برای روشن شدن بر اساس ماشه دستگاه Wyze دیگر مانند Wyze Cam یا Wyze Lock اعمال می شود. به عنوان مثال ، هنگامی که Wyze Cam شما حرکت را تشخیص می دهد ، می توانید یک قانون ایجاد کنید که شامل رنگ لامپ باشد ، اما نمی توانید چراغ را به رنگ قرمز یا رنگ دیگر تنظیم کنید. در عوض ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که آن را برای مدتی روی دمای رنگ تنظیم کنید. ویس گفت ، به دنبال گزینه های رنگ و صحنه باشید تا در ماه مه به قوانین مبتنی بر ماشه برسید.

برنامه Wyze از چندین ویژگی اصلی روشنایی برای رنگ لامپ ، از جمله حالت خواب / بیداری و تعطیلات پشتیبانی می کند.

روش های خواب و بیدار شدن به شما امکان می دهد تا مشخص کنید چه مدت طول می کشد تا لامپ کاملاً تاریک شود یا به آرامی روشن شود و می توانید روشنایی “نهایی” و همچنین دمای رنگ سفید را انتخاب کنید. در همین حال ، تنظیم حالت تعطیلات یک سوئیچ ساده و ناپایدار است که لامپ را در زمان های تصادفی روشن و خاموش می کند ، برای جلوگیری از مزاحمان بالقوه مناسب است.

متأسفانه ، هیچ حالت ریتم شبانه روزی وجود ندارد که به طور خودکار درجه حرارت رنگ لامپ را بسته به زمان روز تغییر دهد. با این حال ، اگر مجبور به انتخاب بودیم ، حالت خواب / بیداری و تعطیلات را در حالت ریتم شبانه روزی قرار می دهیم.

یکپارچه سازی خانه های هوشمند

مانند اکثر دستگاه های Wyze ، رنگ لامپ Wyze با الکسا و دستیار Google و همچنین IFTTT سازگار است. من برای اضافه کردن رنگ لامپ Wyze در هر دو برنامه Alexa و Google Home مشکلی نداشتم و از دستورات صوتی Alexa و Google Assistant برای روشن و خاموش کردن لامپ ها و همچنین تغییر رنگ آنها استفاده کردم. هیچ پشتیبانی از Apple HomeKit وجود ندارد ، اما با توجه به قیمت Bulb Color تعجب آور نیست.

من همچنین موفق شدم لامپ را به برنامه های معمول الکسا و دستیار Google اضافه کنم – به این معنی که مثلاً وقتی می گویید ، رنگ لامپ در اتاق دخترم خاموش می شود (همراه با سایر چراغ های اتاق او) ” الکسا ، بخواب با این حال ، نه الکسا و نه دستیار Google قادر به کنترل صحنه های از پیش تعیین شده یا نور رنگی Wyze نیستند ، بنابراین هنگام استفاده از دستورات صوتی برای کنترل عملکرد ، باید به رنگ های استاندارد و درجه حرارت سفید (مانند “قرمز” یا “سفید ملایم”) پایبند باشید. لامپ

ردیف پایین

رنگ لامپ Wyze با قیمت های بودجه نزدیک به لامپ بودجه مورد علاقه ما است ، اما ابتدا باید چند حرف “i” قرار داده و ابتدا از چند “t” عبور کند. یعنی ، وقتی صحبت از تعریف رنگها و صحنه های روشنایی برای برنامه ها و عوامل دیگر دستگاه های Wyze می شود. در غیر این صورت ، Wyze Bulb Color با توجه به قیمت آن تعداد قابل توجهی از جعبه ها را به دست می آورد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر