[ad_1]

بسیاری از برنامه های وظیفه همان کار را به روشی مشابه انجام می دهند: لیستی از کارهایی را که پس از اتمام هر کدام بررسی کرده اید نمایش دهید. Taskheat رویکرد متفاوتی را در پیش می گیرد و به کاربران امکان می دهد بین یک گردش کار سنتی مبتنی بر لیست و یک نمودار جریان ، جایی که کارهای مشابه به صورت بصری برای کمک به سازماندهی بهتر امور در زندگی واقعی متصل می شوند ، جابجا شوند.

Taskheat با یک بار خرید درون برنامه ای 10 دلاری پس از یک آزمایش 14 روزه رایگان در Mac ، iPad و iPhone موجود است ، از Taskheat یک رابط کاربری ساده (اگر کاملاً بصری نباشد) استفاده می شود. پروژه ها در نوار کناری سمت چپ لیست شده اند ، در حالی که افزودن یک کار جدید به سادگی دوبار کلیک کردن در سمت راست نمودار جریان یا نمای لیست است. مورد را نام ببرید ، سپس یادداشتهای اختیاری ، کدگذاری رنگ ، برچسب ها ، زمان سربازی ، تعیین تماس یا مکان را به دلخواه اضافه کنید.

پس از افزودن دو یا چند کار ، می توانید با کلیک بر روی “خروجی اتصال” – یک دایره کوچک در لبه سمت راست عنصر اول – و کشیدن آنها به یک کار دیگر ، آنها را به یکدیگر متصل کنید. (در دستگاه های تلفن همراه ، این کار با انتخاب لیستی از وظایف وابسته انجام می شود.) از این نمای به اصطلاح “اسپاگتی” ، تغییر جهت یا قطع اتصال به طور کامل فقط با چند کلیک آسان است. وظایف می توانند عناصر مرتبط را فعال یا وابسته کنند.

دو فیلتر در نوار کناری سمت چپ به کاربران کمک می کند تا مهمترین کارها را متمرکز کنند. در واقع ، این کارها بدون مستند و بدون پیوند به موارد ناقص در مکان فعلی شما – یعنی. کارهایی که در واقع می توانید انجام دهید همین الان– در حالی که امروز فقط آنچه در بشقاب شما قرار دارد را نشان می دهد.

موارد مرتبط با iPad آره

Taskheat ، حتی هنگام جستجوی مورد صحیح ، کارهای مرتبط را به هم متصل می کند. نسخه iPad در اینجا نشان داده شده است.

نمایی در پایین نوار کناری ، نمای پرنده ای از تعداد کارهایی که تأخیر دارند ، معلق هستند ، تاریخ مشخصی ندارند و به دیگران تفویض می شوند ، فراهم می کند.

با Taskheat در کار باشید

اگرچه Taskheat مستقل از سایر سرویس های لیست کارها مانند Apple Reminders و Microsoft To Do کار می کند ، اما به لطف iCloud هنگام حرکت بین دستگاه ها ، وظایف به طور خودکار همگام سازی می شوند. نسخه iPadOS تقریباً به همان روشی MacOS کار می کند – با این تفاوت که لبه میانی سمت راست را لمس می کنید تا نوار کناری را پنهان کنید – و توسعه دهنده کار خوبی در زمینه متراکم سازی رابط کاربری در iPhone انجام داده است.

آنچه در حال حاضر Taskheat را نگه می دارد رابط کاربری است که هم خیلی ساده است و هم به اندازه کافی بصری نیست. یک آموزش خوب “شروع به کار” در اولین راه اندازی ، اگر نه یک راهنمای کامل به جای ویدئوی تبلیغاتی iPad که در حال حاضر در وب سایت توسعه دهنده وجود دارد ، قطعاً کمک خواهد کرد.

نمایش نمودار جریان مک کار روی صفحه آره

نمای نمودار Taskheat یک لیست ساده برای انجام کارها را به لیستی تبدیل می کند که در آن می توانید نحوه اتصال عناصر برای کارآیی بیشتر کارها را مشاهده کنید. نسخه Mac در اینجا نشان داده شده است.

ردیف پایین

Taskheat رویکرد جدیدی را برای مدیریت وظیفه معرفی می کند ، اما راهنمایی کافی برای افرادی که به برنامه های مبتنی بر لیست وظایف سنتی عادت دارند وجود ندارد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر