[ad_1]

نرم افزار دسکتاپ برای تصویر سازی ، طراحی و طرح CorelDraw چیزی است که برای بسیاری از کاربران Mac ناشناخته است و دلیل خوبی هم دارد. تا چند سال پیش ، این نرم افزار MIA در سیستم های اپل بود ، زیرا نسخه 11 در سال 2001 عرضه شد.

این امر با ورود CorelDraw Graphics Suite در اوایل سال 2019 تغییر کرد. این بسته شامل یک ویرایشگر تصویر Corel Photo-Paint است که باعث می شود نه تنها یک رقیب دیرینه Adobe Illustrator باشد ، بلکه تسلط فتوشاپ بر macOS نیز باشد.

اکنون دینام نرم افزاری کانادایی Corel بازگشته است ، و یک به روزرسانی فوق العاده را با ویژگی های جدید مجهز به هوش مصنوعی ، گزینه های اشتراک مبتنی بر ابر و عملکرد کلی بهبود یافته ارائه می دهد. این برای غلبه بر تسلط طولانی مدت Adobe بر جامعه خلاق Mac کافی نیست ، اما هنوز هم ارزش ارتقا دارد.

همکاری ابر

برای کسانی که خستگی اشتراک دارند ، خبر خوب این است که CorelDraw Graphics Suite 2020 (هنوز) از صدور مجوز دائمی منصرف نشده است ، بنابراین کاربران جدید می توانند امروز 499 دلار بپردازند و بدون تکان دادن بیشتر به استفاده از این نرم افزار در آینده نزدیک ادامه دهند. جالب اینجاست که کورل ارتقا discount تخفیف نسخه های قدیمی را حذف می کند ، این پیشنهاد را می دهد که مجوزهای دائمی ممکن است به زودی از گذشته باشند. در حال حاضر ، مالکان موجود از سال 2019 و بدون حفاظت از ارتقا ، یا مجبور به پرداخت هزینه کامل برای نسخه جدید هستند ، یا مجبور به انجام اشتراک دوره ای 35 دلار در ماه (249 دلار در سال) می شوند.

علاوه بر داشتن همیشه آخرین و بزرگترین نسخه ، یکی از مزایای اشتراک ، همکاری آنلاین است ، یک ویژگی جدید در نسخه وب شرکت این ویژگی است که به عنوان یک افزونه اشتراک Pro جداگانه برای کاربران دائمی نیز در دسترس است. CorelDraw.app بسیار لغزنده اجازه ایجاد یا ویرایش اولیه تصاویر از یک مرورگر وب را می دهد (Safari کار می کند ، اما Chrome ، Edge یا Firefox توصیه می شود) ، اما هنرمندان اکنون می توانند طرح ها را با دیگران به اشتراک بگذارند که پس از آن می توانند از راه دور نظر دهند و نظر دهند – ابزار مهم در چشم انداز فعلی COVID-19.

اگرچه به اشتراک گذاری پرونده توسط برنامه دسک تاپ CorelDraw با کمک Inspector Comments آغاز می شود ، بقیه مراحل همکاری کاملاً در برنامه وب انجام می شود. (همچنین می توان پرونده ها را مستقیماً از روی درایو Corel Cloud بارگذاری کرد و کاملاً CorelDraw را دور زد). این نوعی فرصت از دست رفته است ، زیرا ابزارهای همکاری در غیر این صورت محکم هستند.

شرکت کنندگان می توانند به عنوان “بدون دسترسی” ، “مشاهده کننده” ، “بازبینی” یا “تأیید کننده” پیکربندی شوند و گیرندگان دعوت برای راه اندازی حساب Corel لازم نیستند. ورودهای مایکروسافت و Google Suite پشتیبانی می شوند یا مهمانان می توانند پیوند ورود به سیستم را از طریق ایمیل دریافت کنند. نظرات و پاسخها بلافاصله ظاهر می شوند ، در حالی که ابزار حاشیه نویسی ارائه شده برای انجام کار بیش از اندازه کافی است.

ردیابی جاده

نکته برجسته CorelDraw Graphics Suite 2020 چیز جدیدی نیست ، بلکه چگونگی تعبیه هوش مصنوعی در چندین ویژگی است. اولین مورد تجدیدنظر در تصاویر با وضوح پایین است. به عنوان مثال ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین قبلاً برای کاهش یا حذف کامل مصنوعات از پرونده های پر سر و صدا JPEG استفاده شده است.

بسته گرافیکی coreldraw 2020 برای سیستم عامل مک کورل

محاسبه مجدد جدید مجهز به هوش مصنوعی تفاوت چشمگیری در تبدیل نقشه های بیت به تصاویر برداری ایجاد می کند.

نمونه برداری مجدد در کیت Corel Photo-Paint و همچنین به طور مستقیم روی نقشه های bit در CorelDraw انجام می شود. یک تصویر را انتخاب کنید ، سپس از فهرست گزینه Resample را انتخاب کنید. دو حالت پیش فرض وجود دارد (دو مکعبی و نزدیکترین همسایه) ، اما پس از افزایش دستی وضوح پرونده به مقدار دلخواه ، یک جفت گزینه اضافی ، Illustration و Photorealistic ظاهر می شود. یکی را انتخاب کنید که تصویر شما را به بهترین وجه توصیف کند و به نظر می رسد یک نوار لغزنده اضافی برای کاهش نویز است. اگرچه با نمونه گیری مجدد نمی توان جزئیاتی را اضافه کرد که در غیر این صورت وجود ندارند ، اما با ایجاد یک تغییر محسوس ، تصاویر با وضوح پایین غیرقابل استفاده را به چیزی قابل استفاده تبدیل می کند.

نتایج هنگام تبدیل تصاویر شطرنجی به بردار با PowerTrace ، که قبلاً یک برنامه مستقل بود اما اکنون در دستور CorelDraw’s Trace Bitmap در نوار ویژگی ها وجود دارد ، بسیار چشمگیرتر است. این فرآیند قبل از نمایش پیش نمایش و پیش نمایش موازی کمی بیشتر طول می کشد ، به خصوص هنگام اصلاح مجدد اصلاحات – اما بیشتر بیت مپ هایی که ما به تصاویر تبدیل کردیم ، جزئیات بسیار ریزتری داشتند و آماده بودند بدون تمیز کردن بیشتر

هوش مصنوعی همچنین دسته جدیدی از جلوه ها به نام Art Style را ممکن کرده است که باعث تغییر شکل تصویر یا شی انتخاب شده می شود تا بتوانید نحوه کار شما را در سبکی کاملاً متفاوت ببینید. در زیر واقع شده است جلوه ها> خلاقانه > شیوه هنری، 17 ایستگاه از پیش تنظیم با یک کلیک وجود دارد ، از جمله Sienna ، Post-Impressionist و Acrylic اشباع ، هر کدام با سه سطح جزئیات و گزینه تنظیم شدت. آنها بسیار باحال هستند ، اما ساخت یک تجسم 30 ثانیه طول می کشد و یک سردرگمی لحظه ای ایجاد می کند ، زیرا هیچ بازخورد تصویری اتفاق نمی افتد.

قلم های متغیر

CorelDraw Graphics Suite 2020 با پشتیبانی از قلم های متغیر OpenType ، کنترل گسترده تری بر اندازه ، عرض ، serif و سایر ویژگی ها را ارائه می دهد. در بهترین حالت ، فونت های متغیر فضای دیسک را ذخیره می کنند ، زیرا یک فونت را می توان در سبک های مختلف دستکاری کرد.

اگرچه در اینجا به خوبی پیاده سازی شده است ، اما در حال حاضر فونت های متغیر به اندازه صدای مفید نیستند. بسیاری از قلم های پشتیبانی شده ای که من با Corel Font Manager 2020 نصب کردم به سادگی از قلم های سنتی بهتر نبودند و برخی فقط به کنترل عرض محدود بودند. (با این حال ، مدیر قلم خود یک هدیه خداست ، لازم به ذکر است که چنین است اوه خیلی بهتر از برنامه Font Book شکننده که اپل با macOS ارسال می کند.)

این پیشرفت ها همچنین باید در Find and Replace Inspector ، PDF Export و نحوه برخورد CorelDraw با لیست پاراگراف ها که اکنون ممکن است زیرنویس های سفارشی متن برجسته و شماره گذاری شده داشته باشند ، ذکر شود. Photo-Paint موجود – که کارهای زیادی انجام می دهد اما هنوز رقیب کاملی برای فتوشاپ نیست – جلوه های غیرمخرب و ابزار جدید Smart Selection Mask را اضافه می کند ، انتخاب تنها قسمت های تصویر مورد نظر شما را از همیشه آسان تر می کند. نگاه داشتن.

بسته گرافیکی Coreldraw 2020 برای فونت های متغیر Mac کورل

CorelDraw اکنون از قلم های متغیر پشتیبانی می کند ، اما همه انواع سبک مجموعه کاملی از تنظیمات را ارائه نمی دهد.

با پشتیبانی بومی از Sidecar ، Touch Bar و Dark Mode ، Corel به خوبی باعث شده است که کاربران Mac در Graphic Suite 2020 احساس راحتی کنند. آخرین نسخه باعث بهبود زمان راه اندازی برنامه و عملکرد کلی می شود ، که این شرکت برای بهینه سازی GPU به آنها وام می دهد ، اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد. در حالی که تنها CorelDraw اینتل تحت Rosetta 2 مجهز به M1 در MacBook Pro بسیار خوب کار می کند ، من گاهی اوقات با شروع کار با خرابی مواجه می شوم.

ردیف پایین

CorelDraw Graphics Suite 2020 در مقایسه با Creative Cloud Everything مانند یک معامله به نظر می رسد و سینک آشپزخانه ”، مخصوصاً برای طراحان و تصویرگرانی که به ابزارهای ویدیویی ، وب و رسانه های اجتماعی Adobe نیازی ندارند. ویژگی ها و پیشرفت های جدید از زمان راه اندازی مجدد Mac در سال 2019 ، این نسخه را باید برای افرادی که در اکوسیستم Corel هستند ، ببینید. و برای کسانی که نیستند ، هرگز زمان بهتری برای تغییر کاربری نبوده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر