[ad_1]

در نهایت ، USB 4 باید تفاوت بین Thunderbolt و USB را تا حد زیادی بحث برانگیز ایجاد کند. در هر صورت این امید است. در حال حاضر ، اگر عملکرد درخشان Thunderbolt 3 در صورت وجود و سازگاری با USB در صورت نبودن ، می خواهید به دستگاهی مانند OWC’s Envoy Pro FX نیاز دارید.

طراحی و مشخصات

Envoy Pro FX کاملاً فلزی بدنه ای کاملاً فلزی ، تخته سنگی خاکستری است که کاملاً متناسب با آخرین مدل های مک است. تقریباً 4.5 اینچ طول ، 2.75 اینچ عرض ، ضخامت 0.6 اینچ و 8.6 اونس ، یک سمت کمی بزرگتر و سنگین تر است و از لحاظ ظاهری هارد دیسک سخت 2.5 اینچی خارجی نسبت به SSD دارد.

به نظر من سطح فلز صاف به طور لمسی دلپذیر است. دونده های بدون لغزش آن را محکم روی میز نگه می دارند و میز فلزی به خوبی گرما را توزیع می کند – Envoy Pro FX در هنگام استفاده زیاد به سختی لمس می شد.

در انتهای دستگاه یک درگاه Type-C (با آرم Thunderbolt و “USB 3.2 10Gbps”) برچسب خورده است. این اطمینان می دهد که اگر دستگاه را به شخصی تحویل دهید ، شکی نیست که او می داند این دستگاه با هر دو اتوبوس کار می کند. انتهای دیگر دارای یک LED وضعیت به شکل یک نوار نازک کوچک است.

این دستگاه ، درصورتی که پورت Type-C به اندازه کافی رمز و راز نباشد ، Thunderbolt 3 است. جک AC وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید از آن در Mac های قدیمی تر از طریق Thunderbolt بدون ایستگاه اتصال متصل به AC استفاده کنید.

messenger pro fx جلو به عقب OWC

برچسب های OWC برای هر دو پروتکل انتقال پشتیبانی شده. این شرکت همچنین شامل کابل های لازم است.

Envoy Pro FX به صورت داخلی از NVMe OWC Aura Pro استفاده می کند و در ظرفیت های 240 گیگابایتی ، 480 گیگابایتی ، 1 ترابایتی و 2 ترابایتی به ترتیب با قیمت 179 ، 229 ، 319 و 499 دلار در دسترس است. (توجه داشته باشید که عملکرد ضبط پایدار در پرونده های بزرگتر اغلب در دستگاه های با ظرفیت کمتر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.) OWC شامل کابل Thunderbolt 3 و کابل USB Type-C به Type-C با Type-C به Type-A است.

این دستگاه همراه با نرم افزار کمکی نصب شده روی یک پارتیشن 8 گیگابایتی است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا پارتیشن اصلی را در سیستم فایل مورد نظر خود قالب بندی کنید ، یا می توانید این کار را خودتان با استفاده از Disk Utility اپل انجام دهید. ممکن است بخواهید نرم افزار را در واحد اصلی کپی کنید تا بتوانید پارتیشن فرعی را حذف کرده و از تمام ظرفیت استفاده کنید. این همون چیزیه که من انجام می دم. تماس شما.

بهره وری

اگرچه OWC در وب سایت Envoy Pro FX موجود نیست ، عملکرد USB Gen 2 10Gbps تقریباً نیمی از 2 گیگابیت در ثانیه اعلام شده است که در Thunderbolt 3 مشاهده خواهید کرد. اینها اعدادی است که از معیارهای مصنوعی مانند Blackmagicdesign’s Disk Test برای سرعت مشاهده خواهید کرد و CrystalDiskMark 6 ، که ما برای تأیید نتایج روی بستر آزمایش PCWorld بررسی کردیم.

عملکرد واقعی یک دستگاه 2 ترابایتی که ما در حین انتقال طولانی آزمایش کردیم ، حدود 650 مگابیت بر ثانیه از طریق USB 10 گیگابیت بر ثانیه و 1.25 گیگابیت بر ثانیه از طریق Thunderbolt بود.

owc messenger pro fx m1 t3 IDG

Envoy Pro FX عملکرد عالی Thunderbolt 3 را ارائه می دهد.

تست سرعت درایو Blackmagidesign در مورد عملکرد Thunderbolt 3 Envoy Pro FX (بالا) و عملکرد USB 10Gbps (در زیر نشان داده شده) حرف های خوبی برای گفتن داشت.

owc messenger pro fx usb m1 IDG

اگرچه به سرعت Thunderbolt 3 نیست ، اما تعداد Envoy Pro FX برای USB 10Gbps در این تست نیز عالی بود. تقریباً به همان سرعتی که از گذرگاه USB 10Gbps Gen 2 خواهید دید.

به هر حال: اکنون انجمن USB از Gen 2 به عنوان SuperSpeed ​​USB 10Gbps یاد می کند. برای اختصار ما آن را USB 10Gbps می نامیم. همچنین توجه داشته باشید که Type-C از نوع کلاچ خالص است. انجمن USB دوست دارد آن را USB-C یا USB Type-C بنامد ، که به مارک آنها کمک می کند ، اما این امر باعث می شود خریداران و بدیهی است کارکنان بازاریابی برخی از فروشندگان را گیج کند.

owc messenger pro fx cdm 6 IDG

اگرچه جستجوی یادداشت ها به سرعت Samsung X5 بود ، اما خواندن Envoy Pro FX کمی سریعتر بود. نوارهای طولانی تر بهتر هستند.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، CrystalDiskMark 6 – معیار محبوب ویندوز در بین فروشندگان – در مورد عملکرد Envoy Pro FX صحبت های خوبی داشت. در نقل و انتقالات 48 گیگابایتی ما نیز گفته می شود که دستگاه موی سرعتی نسبت به X5 سامسونگ دارد ، اگرچه تفاوت کاملاً در انحرافات آماری بود.

owc messenger pro fx 48 گیگابایت IDG

OWC Envoy Pro FX توانست در نسخه واقعی 48 گیگابایتی خود چند ثانیه از Samsung X5 پیشی بگیرد. اما تفاوت در پارامترهای واریانس برای این آزمون خاص است. شماره های USB هم بد نیستند.

Envoy Pro FX هیچ ارتباطی با عملکرد ندارد. این حتی با تست نوشتن 450 گیگابایتی که در زیر نشان داده شده است ، خوب عمل کرد تا ببینید اگر دستگاه NAND تمام شود ، سرعت انتقال انتقال کاهش می یابد تا به عنوان حافظه نهان ثانویه استفاده شود (1 بیت برای نوشتن سلول) و نه روی 3)

توجه داشته باشید که X5 یک دستگاه 1 ترابایتی بود و Sabrent یک بلوک عظیم 8 ترابایتی بود که مقدار زیادی از حافظه نهان ثانویه فوق الذکر را برای بازی به آن می دهد. ظرفیت کمتر ممکن است بخاطر NAND کمتری که برای استفاده در این نقش وجود دارد خوب کار نکند. این تقریباً در همه SSD ها ، نه فقط در OWC اعمال می شود.

owc messenger pro fx 450gb IDG

Envoy Pro FX کندتر از رقبای سامسونگ و Sabrent بود ، یک پرونده طولانی نوشت ، اما Sabrent یک دستگاه 8 ترابایتی بود که حافظه نهان ثانویه بازی زیادی دارد.

به عنوان نکته ی فرعی ، من Envoy Pro FX را هم روی M1 Mac mini (نتایج نشان داده شده) و هم iMac کمی قدیمی اینتل را آزمایش کردم. اگر هنوز مشکلاتی در دستگاه های کندتر USB در M1 یا Big Sur وجود دارد ، آنها ظاهر نمی شوند. در واقع ، انتقال M1 10 تا 20 درصد سریعتر بود.

سریع ، قوی و مقرون به صرفه (نسبتاً)

Envoy Pro FX به سرعت X5 سامسونگ است ، اما با پشتیبانی یکپارچه از USB 10 گیگابیت بر ثانیه ، هزینه کم و عملکرد خنک کننده از آن بهتر عمل می کند. و به روشنی ، روی هر رایانه ای که از طریق یک پروتکل حمل و نقل یا سیستم عامل دیگر اجرا می شود ، اجرا می شود. بهترین های همه جهان را می توان گفت.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر