بررسی درب گاراژ Wi-Fi هوشمند Meross Collie


به نظر من Meross MSG100 یک کنترل کننده هوشمند درب گاراژ با توانایی و بسیار مقرون به صرفه است. تولید کننده با Meross Collie (که به آن MSG200 نیز گفته می شود) به دنبال بهبود این فرمول با ارائه طراحی صنعتی به مراتب بهتر و همچنین برخی ویژگی های به روز است.

اولین چیزی که متوجه خواهید شد ظاهر بسیار جذاب تری است ، زیرا نمای براق و کاملا مشکی Collie با هر درب بازکن گاراژی که تا به حال دیده ام متناسب تر است. تغییر بزرگ دیگر را می توان در پشت دستگاه مشاهده کرد: سه پورت به Collie اجازه می دهد تا از سه درب بازشو جداگانه در گاراژ استفاده کند ، همه از یک کنترل کننده واحد. البته توجه داشته باشید که دستگاه با قطعات مورد نیاز فقط برای ماشین وارد خواهد شد مجرد درب بازکن اگر می خواهید بیش از یک در را کنترل کنید ، باید سنسورها و سیم کشی های اضافی را برای دو و سه درب با قیمت 15 دلار خریداری کنید. کولی با قیمت 50 دلار برای یک درب ، فقط 10 دلار بیشتر از MSG100 است.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ توسط TechHive است ، جایی که شما می توانید در مورد پیشنهادات این رقابت ، و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید به خاطر داشته باشید ، اطلاعاتی در مورد پیشنهادات این رقابت پیدا خواهید کرد.

استفاده از meross colie 2 کریستوفر صفر / IDG

استفاده از برنامه Meross آسان است ، اما من می توانم بدون تبلیغات بزرگ بنر برای محصولی که در حال حاضر استفاده می کنم ، کار کنم.

مانند تمام کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ سیمی ، این محصول با اکثر دستگاه های جدید بازشو که رمزگذاری دارند و به نوع خاصی از دستگاه بازشو نیاز دارند ، به طور کامل کار نخواهد کرد. همانند MSG100 ، لوازم جانبی نیز برای کار با Collie با این نوع دستگاه های باز کننده مورد نیاز است ، اما تا زمانی که تنظیمات را در برنامه تلفن همراه Meross انجام ندهید ، مطمئناً نمی دانید که به آن نیاز دارید.

همانطور که در بررسی MSG100 اشاره کردم ، در اینجا یک نکته حرفه ای ذکر شده است: قبل از خرید محصول ، برنامه را نصب کنید و اطلاعات مربوط به مدل درب بازکن گاراژ را وارد کنید تا ببینید آیا به لوازم جانبی نیاز دارید یا خیر.

حتما بخوانید:
Corsair TBT100 Review: Mac را به یک نیروگاه بندری تبدیل می کند

نصب سخت افزار عملاً مشابه MSG100 و سایر درهای باز شونده هوشمند درب گاراژ است. دستگاه را به منبع تغذیه دیواری متصل کنید ، سپس دو سیم لخت را به پایه های پایه یا پایانه های فنر در پشت بازکن درب گاراژ وصل کنید.

کولی هنوز از یک سنسور سیمی استفاده می کند که باید با قرار دادن دو جز mag مغناطیسی روی درب و سنسور دیوار از راهرو درب خود پایین بیایید ، مانند سنسور استاندارد در و پنجره در خانه. البته گیر ، سیم است که به Collie برمی گردد و شما باید سیم را با احتیاط قرار دهید تا در زنجیره در باز نشود. این منظم ترین قسمت عمل نیست ، بنابراین برنامه ریزی کنید که از دستکش استفاده کنید. و اگر گاراژ شما چیزی شبیه به من است ، اتصال سنسورها به این روش به سه درب می تواند سیم کشی پیچیده ای ایجاد کند.

ارتقا Another دیگر از MSG100 این است که Collie برای اجرای در اکوسیستم HomeKit اپل طراحی شده است ، بنابراین پس از آماده شدن برای راه اندازی برنامه ، اسکن کد QR و نصب برنامه معمول iOS برای تکمیل برنامه به شما انجام می شود. روند. (می توانید این مقاله را بخوانید تا همه چیز درباره HomeKit بیاموزید.) این کار در تست من نتیجه خوبی گرفت – اگرچه چند دقیقه طول کشید وقتی به نظر می رسید هیچ اتفاقی نمی افتد – و من خیلی زود توانستم کار مستقیم با When را شروع کنم.

Collie از همان برنامه MSG100 (و همه محصولات Meross) استفاده می کند و به طور کلی یک چیز ساده است ، تمام دستگاه های شما در یک صفحه کنترل اصلی قابل مشاهده هستند. برای باز یا بسته شدن ، فقط روی تصویر درب گاراژ ضربه بزنید یا در گوشه سمت راست بالای تصویر محصول ضربه بزنید تا از تنظیمات دستگاه بازدید کنید.

اتومبیل های merosi کریستوفر صفر / IDG

سخت افزار جدید عالی به نظر می رسد اما وقفه های مکرر یک مشکل بزرگ است.

متأسفانه ، من بیشتر از MSG100 با كلی مشكل داشتم ، از آنجا كه سه در گاراژ را در برنامه پر می كند ، شروع می كنم ، اگرچه من فقط یك درب را تنظیم كردم – و در هنگام نصب اولیه به یكی از آنها اشاره كردم. به نظر می رسید این برنامه معتقد است که این درها کاملاً کاربردی هستند ، حتی به من هشدار داد که بعد از مدتی یکی از آنها باز مانده است.

حتما بخوانید:
5 ویژگی که انتظار داریم ، می خواهیم و امیدواریم ببینیم

با این حال ، یک مشکل بسیار بزرگتر این است که Colito به اندازه MSG100 قابل اعتماد نبود. در پایان ، من به موفقیت 50/50 برای پاسخگویی به دستورات باز / بسته دست یافتم ، و هنگامی که این کار انجام شد ، اغلب 10 تا 15 ثانیه طول می کشد تا اتفاقی بیفتد. در بقیه اوقات پیغام خطای “Time Response timeout” دریافت می کنم. وقتی دوباره سعی می کنید ، همه چیز معمولاً جواب می دهد ، اما اگر بعد از یک روز طولانی در جاده در اتومبیل خود بنشینید و منتظر ورود به گاراژ خود شوید ، این یک مشکل بزرگ است.

از طرف مثبت ، برنامه انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد ، از جمله توانایی تنظیم اعلان ها هنگام باز و / یا بستن درب (iOS Home نیز به طور پیش فرض این اعلان ها را می فرستد) ، اگر درب بوده باشد ، یک سیستم یادآوری قابل تنظیم وجود دارد برای مدتی خاص باز بمانید ، یادآوری اگر درب را قبل از خواب باز بگذارید ، چندین گزینه برای بسته شدن خودکار و حتی توانایی خاموش کردن سیستم هشدار بوق هنگام نزدیک شدن به بسته شدن درب (که توسط به طور پیش فرض در واحد من). Alexa و Google Home همچنین برای کنترل صدا پشتیبانی می شوند. این مجموعه ای جامع از ویژگی ها است و همه آنها به خوبی کار می کنند – حداقل وقتی سیستم خود به خوبی کار می کند.

متأسفانه ، کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ در مورد اتصال بی سیم پیچیده تر هستند و Meross Collie در مورد بیشتر انتخاب می کند. درصورتی که برای کار از یک کنترل کننده کاملاً به سه درب نیاز نداشته باشید ، توصیه می کنم به یکی از بهترین راه حل های دیگر پایبند باشید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme