[ad_1]

هدفون های 60 دلاری QuietPlus 50 Tribit در حالت عادی خوب به نظر می رسند و با فعال شدن نویز فعال (ANC) با لغو نویز عملکرد خوبی دارند. برخلاف هدفون گران قیمت ANC ، لغو نویز کمی بیشترین پاسخ فرکانس را در این فرآیند می گیرد. با توجه به اینکه قیمت این محصولات گران قیمت چندین برابر است ، برخی از شنوندگان ممکن است تخفیف کم را برای زندگی در نظر بگیرند.

طراحی و ویژگی ها

QuietPlus 50 با رنگ مشکی تخت و مشکی تخت موجود است. من شخصاً آنها را جذاب می دانم اما نگران مد نیستم. اگر این برای شما معنی دارد ، تصویر را با دقت مطالعه کنید.

فنجان های گوش راحت هستند ، اما مانند سایر هدفون های Tribit که امتحان کردم ، متوجه شدم که به طور پیش فرض کمی محکم هستند. این به کاهش منفعل سر و صدا کمک می کند ، اما فنجان ها نمی چرخند ، بنابراین هنگام کشیدن آنها مناسب نیست. با این حال ، من مطمئنا با هدفون های راحت کمتری مواجه شده ام.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین هدفون توسط TechHive است ، جایی که شما می توانید بررسی پیشنهادهای این رقابت و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

ویژگی بزرگ QuietPlus 50 البته کاهش نویز فعال است که با وجود هزینه های فوق در تولید مثل با فرکانس بالا ، م isثر است. در هر فنجان یک میکروفون ANC وجود دارد. در فنجان سمت چپ یک درگاه شارژ USB-C وجود دارد. جک صوتی 3.5 میلی متری کلید کنترل میزان صدا و آهنگ بعدی / قبلی؛ دکمه چند منظوره برای روشن / خاموش کردن برق ، پاسخ / بستن و تماس با Siri) ؛ و دکمه های فعال سازی و غیرفعال سازی ANC. Tribit شامل یک کابل شارژ USB 9 اینچی و یک کابل صوتی استریو آنالوگ 3 فوت 3 میلی متری در جعبه است.

صدا و باتری

QuietPlus 50 با خاموش کردن ANC خوب به نظر می رسد. هنگام تست چندین ساعت پشت سر هم در گوش دادن مشکلی نداشتم. اما این ضرر در سطح عالی با درگیر شدن ANC وجود دارد. خراب کردن معامله کافی نیست و حتی ممکن است با تمام صدای سفید هواپیما متوجه آن نشوید ، اما این تغییر محسوس است.

اگر می خواهید وفاداری خود را به سختی مشاهده کنید ، به چیزی بیشتر مانند WH-XB900N سونی یا Legacy Phiaton 900 که من فقط بررسی کردم ، نیاز دارید.

قهرمان ادای احترام سه

QuietPlus 50’s Triiet کار خوبی در کاهش سر و صدا انجام می دهد ، البته با کاهش پخش فرکانس بالا. بدون در نظر گرفتن ANC ، آنها به نظر می رسد قیمت بسیار خوبی دارند.

درایورهای 40 میلی متری QuietPlus 50 باس زیادی تولید می کنند. نه باس فوق العاده Sony ، بلکه برای شنونده های متوسط ​​بیش از اندازه کافی است. طبقه بالا مناسب است (بدون ANC) ، هرچند که درخشان نیستم. طبقه متوسط ​​نیز به اندازه کافی تعریف شده است ، اما به اندازه جعبه های بهتر قابل توجه نیست. سپس دوباره ، ضربه خسته کننده است. Tribit ادعا می کند 30 ساعت وقت بازی از QuietPlus 50 دارد. من هنوز حدود 10 ساعت مانده بودم.

چگونه هدفون را تست می کنم

من در صورت وجود چنین ارتباطی ، تمام هدفون های بی سیم را از طریق بلوتوث و کابل ارزیابی می کنم. مواد گوش دادن شامل AC / DC Thunderstruck است. عنوان عنوان جری گلداسمیت از Star Trek First Contact؛ اقلیت روز سبز “آفریقا” توتو ؛ “” جیزی جوان را “قرار دهید. ولادیمیر اشکنازی نقش اتود 5 پوندی شوپن را در G-flat بازی می کند. و مریخ ، از سیارات گوستاو هولست ، با اجرای پیر بولت و ارکستر سمفونیک لندن.

علاوه بر موسیقی ، من نویز صورتی ، نویز سفید ، نویز قهوه ای ، انفجار با فرکانس پایین / زیاد ، پالس های مختلف و پرونده های تمیز کردن فرکانس را برای بررسی پاسخ و بایگانی نظرات تشکیل شده در جلسات گوش دادن به موسیقی پخش می کنم. من از Windows Media Player و iTunes به عنوان media player و یک گوشی هوشمند Honor V استفاده می کنم.

برای ارزیابی تأخیر ، من یک فرستنده بلوتوث Soundcast VGtx را به تلویزیون هوشمند سری 43 اینچ TCL 5 متصل می کنم و نمایش های سازنده ای را مشاهده می کنم که در آن حرکات انگشت هرگونه مشکل در همگام سازی صدا را نشان می دهد.

معامله خوبی برای قیمت

با توجه به اینکه QuietPlus 50 تنها 60 دلار است – و در هنگام بررسی 10 دلار ارزان تر است – من آن را قیمت خوبی می دانم. از نظر صدا و راحتی از اهمیت بالایی برخوردار نیستند ، اما برای مسافرت های هوایی گاه به گاه نباید شکایتی داشته باشید. و همانطور که گفتم ، من مشکلی نداشتم که چند ساعت بدون ANC با آنها باشم. با این حال ، من فکر می کنم هدفون های حذف سر و صدا Wyze Labs یک معامله بهتر هم هستند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر