[ad_1]

شهرت Emporia بیشتر به خاطر محصول نظارت بر انرژی Vue است و اکنون این نام تجاری – در صورت وجود – در لوازم خانگی هوشمند هوشمند انرژی گرا در حال گسترش است. اولین مورد Smart Plug Emporia Energy Monitoring است که برای کار با برنامه موبایل EmporiaEnergy طراحی شده است.

سخت افزار کاملاً واضح است و دارای یک ترمینال سه دندانه ای در مرکز یک شاسی نسبتاً جمع و جور با گوشه های کاملاً گرد است. یک دکمه روشن / خاموش بزرگ در سمت راست خروجی قرار می گیرد و یک LED وضعیت در سمت چپ ظاهر می شود. LED کوچک است اما غیرفعال نمی شود. خروجی محدودیت 15 آمپر یا حداکثر توان پیش فرض 1800 وات دارد.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین پلاگین های هوشمند TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

یک حذف عجیب در اینجا عدم وجود دستورالعمل های چاپ شده از هر نوع است. در عوض ، فقط یک کد QR روی جعبه چاپ شده است که شما را راهنمایی می کند تا برنامه EmporiaEnergy را برای شروع بارگیری کنید. خبر خوب این است که این فرآیند کاملاً شهودی است و برنامه Emporia شما را به طور اساسی راهنمایی می کند تا مبانی اتصال خروجی به شبکه Wi-Fi شما (فقط 2.4 گیگاهرتز) باشد ، که در واقع شامل نگه داشتن دکمه پاور برای شش ثانیه برای قرار دادن آن است. تماس در حالت جفت شدن.

اپلیکیشن emporia 4 کریستوفر صفر / IDG

گرافیک موجود در برنامه موبایل Emporia دقیق و مفید است.

از آنجا ، می توانید پلاگین را به یک طرح موجود اختصاص دهید – اگر قبلاً از سیستم Emporia Vue استفاده می کنید – یا به یک سیستم جدید اختصاص داده شده است. این پلاگین ارتباط مستقیمی با سخت افزار Emporia Vue ندارد ، اما تعامل بین این دو دستگاه وجود دارد. یعنی ، اگر از Emporia Vue استفاده می کنید ، می توانید یک پلاگین را به عنوان زیرمجموعه یکی از مدارهای تحت نظارت خود قرار دهید ، بنابراین می توانید قدرت خوب این مدار خاص را بیشتر قطع کرده و تنظیم کنید. اما اگر اهداف نظارت بر قدرت نسبتاً کمتری دارید ، نیازی به Vue برای استفاده از پلاگین هوشمند ندارید.

جذابیت اصلی در اینجا نظارت بر انرژی است که البته برنامه Emporia به صورت دیجیتالی و گرافیکی برای یک افق زمانی که می توانید تعیین کنید خراب می شود و از هر ثانیه تا هر سال متفاوت است. تعداد کمی از محصولات در این گروه ، عمق و هم قابلیت استفاده از خروجی Emporia Vue را دارند که بحث مدیریت انرژی است. گرافیک بصری تقریباً مدیریت انرژی را مسخره می کند. جدا از توابع مانیتورینگ ، من در هنگام تست با مشکلی در پلاگین مواجه نبودم ، سریع و پاسخگوی دستورات بود و هرگز آفلاین نبود.

emporia vue с ап امپوریا

پلاگین هوشمند Emporia کمی گسترده تر از یک پوشش خروجی معمولی است.

در غیر این صورت ، پلاگین Vue پیچیده ترین دستگاه نیست. این شامل یک سیستم زمان بندی اساسی است که در منوی مدیریت دستگاه قرار دارد ، اما هیچ سیستم تایمر شمارش معکوس برای خاموش کردن برق بعد از مدت زمان مشخص وجود ندارد. الکسا و دستیار Google هر دو پشتیبانی می شوند ، اما IFTTT پشتیبانی نمی شوند.

قیمت 11 دلار (یا کمتر از 6.50 دلار هنگام خرید در چهار بسته) احتمالاً مایه کیک است ، این ممکن است ارزانترین خروجی Wi-Fi با ویژگی های نظارت بر انرژی در بازار باشد. این که آیا شما یک سیستم Vue نصب کرده اید یا نه ، بهترین انتخاب است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر