[ad_1]

در اینجا tl است. dr برای پلاگین هوشمند جدید Wemo: از آن صرف نظر کنید. از همین رو.

Wemo نامی دیرینه و قابل احترام در فضای خانه های هوشمند است ، اما پلاگین Wemo WiFi Smart Outdoor Smart فقط مارکی – یا کاربران فعلی Wemo که می خواهند خانه هوشمند خود را در حیاط توسعه دهند – نمی دهد. بیایید با سخت افزاری شروع کنیم که احساس پایداری می کند اما فاقد ویژگی است.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین پلاگین های هوشمند TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

دستگاه Wi-Fi 2.4GHz دارای دو خروجی است ، اما نمی توان آنها را به صورت جداگانه توسط سخت افزار یا نرم افزار کنترل کرد: هر دو روشن یا خاموش هستند. درجه محافظت از آن در برابر نشت IP44 نشان می دهد که شما می خواهید شاخه های لاستیکی خود را در جای خود نگه دارید در حالی که هیچ یک از پریزها استفاده نمی شود ، زیرا فقط در برابر ذرات بزرگتر از 1 میلی متر محافظت می شود (یعنی محافظت کافی در برابر گرد و غبار وجود ندارد). برای جلوگیری از آسیب)

در برابر آب بهتر محافظت می شود و باید در برابر سمپاشی با شلنگ باغ مقاومت کند. (در این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد كدهای IP دریافت كنید.) هنگام فعال بودن دستگاه ، یك LED كوچك روی كلید برق روشن می شود ، اما LED غیرفعال نیست.

wemo پلاگین هوشمند خارجی.  نصب شده است بلکین / ومو

Pigtail پلاگین Wemo WiFi Smart Outdoor Plug به شما امکان می دهد تا از سوکت آویزان شود و از مسدود کردن سوکت بالای آن جلوگیری کند.

از طرف مثبت – حداقل برای کاربران آیفون – این پلاگین هوشمند با اکوسیستم HomeKit اپل سازگار است (نرم افزار Android نیز موجود است). به کاربران آیفون دستور داده شده است که تنظیمات را در برنامه Wemo آغاز کنند ، سپس منتظر بمانند تا با اسکن کد QR HomeKit در پشت دستگاه ، به برنامه iOS Home منتقل شوند تا مراحل نصب کامل شود.

پیام خطای اتصال wemo کریستوفر صفر / IDG

اگر پلاگین Wemo WiFi Smart Outdoor Plug را خریداری کردید ، آماده برخورد مکرر با این پیام خطا باشید.

هنگامی که برای اولین بار سعی کردم آیفون را وصل کنم ، این قسمت از تنظیمات متوقف شد و Home حتی پس از تنظیم مجدد دستگاه مرتباً خطای “Accessory not found” را به من داد. سرانجام ، من تیم پشتیبانی Wemo را برای یافتن یک راه حل استخدام کردم ، و در نهایت بازنشانی به کارخانه کار کرد ، و اجازه داد روند راه اندازی کامل شود. هیچ پاسخ روشنی برای اولین بار وجود نداشت ، اما تکنسین های Wemo متوجه شدند که تنظیم مجدد این دستگاه خاص ممکن است دشوار باشد و شاید تلاش های قبلی من برای انجام این کار ناموفق بوده باشد (اگرچه LED ها در حال روشن شدن هستند) به طور خاص مدلی برعکس).

پس از راه اندازی دستگاه ، حداقل در بعضی موارد قادر به برقراری ارتباط معمول با آن شدم – یعنی آن را خاموش و روشن کنید. متأسفانه ، متوجه شدم که این پلاگین به وضوح مستعد قطع شدن شبکه Wi-Fi من است بدون اینکه هشدار داده شود ، بازیابی و دوباره در دسترس بودن چند ثانیه طول می کشد و گاهی چند دقیقه طول می کشد. (سوئیچینگ هنگام دسترسی به آن از طریق برنامه iOS Home قابل اطمینان تر بود ، که در صورت خرید این دستگاه توصیه می کنم از آن به عنوان رابط اصلی استفاده کنید.)

به نظر می رسد قطع شدن مکرر دستگاه از ایجاد تأخیر هنگام تلاش برای تعامل با دستگاه ، عوارض جانبی بدتری دارد: آنها همچنین سیستم برنامه ریزی برنامه Wemo را کاملا از بین می برند. من هرگز قانون یا اتوماسیون ایجاد شده در برنامه Wemo را برای کار با این پلاگین ایجاد نکرده ام ، اگرچه با سایر دستگاه های Wemo مشکلی ندارم. برنامه ریزی در برنامه iOS Home نیز موفقیت آمیز بود.

مثل همیشه ، مسافت پیموده شده شما ممکن است بسته به مشخصات زیرساخت شما متفاوت باشد ، اما من می گویم که پلاگین های خارجی دیگری نیز در محدوده قیمت 40 دلار وجود دارند که سردرد شما را بسیار کمتر خواهد کرد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر