[ad_1]

مرا نوستراداموس صدا کن.

هر ساله در این فضا ، من پیش بینی های متعددی برای سال آینده می کنم ، ترکیبی از تجزیه و تحلیل و پیش بینی خواسته ها ، که می تواند یک تمرین سرگرم کننده برای اندازه گیری انتظارات ما و درک آنچه اپل می تواند برنامه ریزی کند ، باشد. و یک سال پیش من درست فهمیدم!

2020 به روشی که همه ما برنامه ریزی کرده بود پیش نرفت ، اما من پیش بینی کردم که 2020 اولین مکینتاش تراشه دار طراحی شده توسط اپل را به ارمغان بیاورد ، و من درست فهمیدم!

من به شما می گویم ، چیزی شبیه به سومین سال متوالی بود که من این پیش بینی را کردم. اما این بار لوسی فوتبال را از من نگرفت! در واقع ، اگر شما پافشاری کنید و به پیش بینی اجتناب ناپذیر ادامه دهید ، در نهایت درست خواهید بود.

در مورد پیش بینی های دیگر … خوب ، شاید شما نباید بالاخره مرا صدا کنید نوستراداموس.

Mac: Magic Keyboards and the Evolution of M1

سال گذشته نوشتم که 2020 می تواند سال انقلابی برای Mac باشد ، اما من در آن شرط نمی بندم. به نظر می رسد این ابهام تا حد زیادی موجه باشد: در حالی که عرضه M1 Mac یک نقطه عطف بود ، آنها در قالب مدل های آشنای Mac ظاهر شدند. انتقال آغاز شده است و من معتقدم اراده انقلابی باشید – اما من انتظار دارم تغییرات چشمگیرتری در سال 2021 و حتی 2022 ایجاد شود.

من به درستی پیش بینی کردم که اپل با خلاص شدن از شر صفحه کلید پروانه به راه اندازی صفحه کلید لپ تاپ جدید خود ادامه خواهد داد. و من درست فکر کردم که در مورد احتمال جایگزینی مک بوک پرو 13 اینچی با یک مدل 14 اینچی تردید دارم.

من از آینده MacBook Air ناامید شدم و نمی توانم اشتباه بیشتری داشته باشم. من فکر می کردم که اپل نگران است که صفحه کلید Magic را در سال 2020 به MacBook Air بیاورد ، زیرا اپل این کار را کرد فقط Efira را در سال 2019 اصلاح می کند

خب خب! اپل نه تنها Air را برای دریافت صفحه کلید جدید به روز کرد ، بلکه آن را نیز به روز کرد دومین زمان ورود به M1 است. به نظر می رسد که اپل MacBook Air را بیش از آنچه فکر می کردم دوست دارد.

من همچنین کاملاً به پیش بینی هایم مبنی بر معرفی اپل برای طراحی مجدد iMac تن دادم. من قبلاً با سرعت بخشیدن به iMac های موجود در سال 2019 از اپل ناامید شده بودم و این همان داستان در سال 2020 بود. مطمئناً طراحی iMac در انتظار است اما هنوز اتفاق نیفتاده است. به نظر می رسد که من همان حرکت را تقریبا به همان تعداد انتقال ARM – و بدون تاس پیش بینی کرده ام.

macos big sur سیب

macOS Big Sur قسمت عمده ای از سال بزرگ را در Mac تشکیل می دهد.

سرانجام ، من “چرخه به روزرسانی macOS با ثبات تر” را پس از نسخه بتا آشفته macOS Catalina پیش بینی کردم. اگرچه درست است که اپل تغییرات ناامیدکننده ای را در کاتالینا بارگذاری کرده است ، اما macOS Big Sur یک تغییر بزرگ در طراحی بوده است. هنوز هم ، روند بتا در تابستان امسال به اندازه بتا کاتالینا سنگین نبود و فکر می کنم Big Sur سرانجام بیشتر از کاتالینا پذیرفته خواهد شد.

و آیا macOS Big Sur همانطور که پیش بینی کردم Mac Catalyst را بهبود بخشید؟ بر اساس آنچه از توسعه دهندگان شنیده ام ، به نظر می رسد ، گرچه من هنوز نمونه کاملی از یک برنامه عالی شخص ثالث را ندیده ام که اگر Catalyst نبود ، در Mac وجود نداشت. شاید بیش از 2021 باشد.

iOS: کمبود تخیل در آیفون

این روزها شایعات پیرامون آیفون خیلی زود در حال گسترش است که پیش بینی آن بسیار آسان است. در دسامبر گذشته ، شایعاتی مبنی بر عرضه اپل آیفون SE جدید – به درستی پیش بینی کردم که اندازه آیفون 6 باشد – و چهار مدل جدید آیفون 12 وجود داشت.

اشتباه من این بود که باور نمی کردم اپل آیفون SE جدیدی را منتشر کند و نسخه کوچکتر آیفون عظیم در همان سال. من یک جفت آیفون 12 با اندازه مناسب “حداکثر” پیش بینی کردم. در عوض ، ما یک آیفون 12 مینی گرفتیم. چه تعجب لذت بخشی! این امر پیش بینی ناموفق را کمی کوچکتر می کند.

من همچنین پیش بینی کردم که اپل “در مورد قیمت آیفون همچنان تهاجمی باشد و آیفون 12 جدید از 649 دلار شروع شود.” نه خیلی قیمت آیفون 12 مینی همان آیفون 11 است ، 699 دلار. و گرچه من پیش بینی کردم که آیفون “استاندارد” بزرگتر 749 دلار باشد ، در واقع 799 دلار است. من فکر می کنم که باید درس قیمت گذاری خودم را یاد بگیرم – اپل می تواند نسبت به بسیاری از راه حل های محصول خود پرخاشگرانه باشید ، اما همیشه در برابر ارزان تر کردن شرط بندی کنید.

صفحه کلید جادویی ipad pro 2020 سیب

صفحه کلید جادویی برای iPad Pro.

شاید بزرگترین جهش من در خیالات در پیش بینی های 2020 ، جهشی بود که … به نوعی باهم کنار آمدم؟ من نوشتم: “شاید اپل این بار بتواند بازی لوازم جانبی iPad Pro را بهبود بخشد”. “آیا اپل می تواند یک صفحه کلید هوشمند دوم ، با کلیدهای سنتی بیشتر ارائه دهد؟” من حتی پیشنهاد کردم که اگر اپل پشتیبانی از نشانگر iPadOS را بهبود بخشد ، می تواند یک trackpad به آن صفحه کلید اضافه کند!

قسم می خورم که وقتی این کلمات را نوشتم چیزی درباره صفحه کلید جادویی برای iPad Pro نمی دانستم. من واقعاً در ملا public عام فقط خواب می دیدم. حدس می زنم گاهی اوقات رویاها به حقیقت می پیوندند. برای این طرفدار iPad Pro ، این لوازم جانبی Magic Keyboard یک رویا بود که به واقعیت تبدیل شده است.

اما بهتر است زیاد لوس نشوید. من همچنین فکر کردم که اپل می تواند یک لپ تاپ با iOS ، با صفحه کلید متصل و صفحه لمسی بسازد. مگر اینکه لپ تاپ های M1 را با انتخاب محدودی از برنامه های iOS به عنوان “لپ تاپ iOS” در نظر بگیرید – و من مطمئناً این کار را نمی کنم – اشتباه کردم. در حقیقت ، از آنجا که اپل macOS را با قابلیت اجرای برنامه های iOS در اختیار سیلیکون اپل قرار داده و با توجه به ورود Magic Keyboard برای iPad Pro ، شک دارم اپل هرگز دستگاهی به شکل لپ تاپ ساخته و با iOS کار کند.

اما هرگز نگو هرگز. بعضی اوقات عجیب ترین پیش بینی ها به حقیقت می پیوندند – به شرطی که سال به سال پیش بینی کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر