بررسی کنترل کننده اتوماتیک اتوماتیک گاراژ Tailwind iQ3


Tailwind iQ3 اشتراکات زیادی با دیگر کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ موجود در بازار دارد ، اما نوید حداقل یک ویژگی منحصر به فرد – توانایی باز کردن خودکار درب هنگام ورود به خانه – این داور را هیجان زده می کند. آیا این می تواند پایان استبداد مجبور بودن فشار دادن دکمه ها برای باز کردن درب گاراژ باشد؟ من برای امتحان کردن iQ3 هیجان زده شدم.

سخت افزار خود بدون سر و صدا و آشنا است: یک جعبه سیاه کوچک که در نزدیکی درب بازکن گاراژ قرار دارد و از طریق یک جفت سیم به موتور متصل است. برنامه Tailwind برای راهنمایی شما در این فرآیند و همچنین هشدار در صورت سازگاری درب منزل با کنترلر هوشمند برداشته شده از جعبه ، بسیار مفید است. (مانند تقریباً همه کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ ، دستگاه های جدیدتر بازکننده به یک آداپتور نیاز دارند که با سیگنال های باز / بسته رمزگذاری شده کار خواهد کرد ؛ شما باید یک ایمیل برای شرکت ارسال کنید تا یکی را به صورت رایگان دریافت کنید.)

این بررسی بخشی از پوشش بهترین کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ توسط TechHive است که در آنجا بازخورد پیشنهادهای رقابتی و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا خواهید کرد.

مانند سری کنترل کننده های Meross ، Tailwind iQ3 به جای حسگر بی سیم رایج تر ، به سنسور درب سیمی متکی است. گرچه این قابلیت اطمینان بالاتری دارد ، اما نصب آن را کمی پیچیده می کند و شما را ملزم می کند که سیم را در قسمت بالای ریل بازشو در قرار داده و یک سنسور مغناطیسی را در امتداد قاب در نصب کنید.

کنترل کننده درب گاراژ باد باد پشت

مانند این کنترل کننده های هوشمند درب گاراژ ، Tailwind iQ3 روی درب بازکن درب پارکینگ یا نزدیک آن نصب شده و به آن متصل است.

مانند خط مروس ، iQ3 تا سه درب را با یک کنترل کننده پشتیبانی می کند ، که به چندین سیم در اطراف گاراژ شما احتیاج دارد. (بسته های سیم کشی اختیاری برای هر درب اضافی که می خواهید کنترل کنید 20 دلار هزینه دارد.) نصب سخت افزار دشوار نیست ، اما نیاز به توجه به جزئیات و تمایل به کثیف شدن دست ها دارد.

عامل واو این درب بازکن باید توانایی آن باشد که هنگام نزدیک شدن اتومبیل شما درب گاراژ را به طور خودکار باز کند و هنگام خروج آن را به طور خودکار ببندد. این بستگی به این دارد که آیا ماشین شما به رادیوی بلوتوث مجهز است (برای خودروهای ساخته شده در 10 سال گذشته یا بیشتر این مورد سخت نیست) و اینکه آیا برنامه Tailwind را روی تلفن هوشمند Android نصب کرده اید. اگر ماشین شما بلوتوث ندارد یا اگر از کاربران آیفون هستید ، باید یکی از سنسورهای iQ3 Tailwind را در ماشین خود نگه دارید. شما می توانید یک کیت خریداری کنید که شامل این سنسور باشد و اگر بیش از یک ماشین داشته باشید می توانید لوازم اضافی را نیز خریداری کنید. من یک لحظه در مورد تجربه خودم بحث خواهم کرد ، اما قول داده نشده است.

حتما بخوانید:
قیمت کانال Apple TV چگونه با برنامه های محلی مانند HBO Now ، Showtime و Paramount + مقایسه می شود
کاربرد باد عقب 3 کریستوفر صفر / IDG

ثبت نام قوی Tailwind به شما می گوید چه موقع شخصی می آید یا می رود.

راه اندازی برنامه Tailwind نسبتاً ساده است ، شامل اسکن کد QR دستگاه (یا کتابچه راهنمای کوچک) و دنبال کردن چند مرحله بصری برای اتصال درب بازکن به شبکه Wi-Fi (فقط 2.4 گیگاهرتز) است. اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که درب فرمان خود را باز و بسته کنید ، رابط Tailwind نمی تواند ساده تر باشد. درهای شما به صورت عمودی در برنامه قرار گرفته اند (اگرچه من دستگاه را فقط با یک دستگاه آزمایش کردم) و لمس نماد مربوطه باعث می شود با باز یا بسته شدن در ، یک انیمیشن پخش شود.

با این حال ، منوهای تنظیمات Tailwind قطعاً وجود ندارند ، تا حدی به این دلیل که عملکردهای مختلف در مکان های مختلف قرار دارند. اگر می خواهید نماد گاراژ خود را تغییر دهید یا گزینه های مربوط به نحوه ارتباط کنترل کننده با درب بازکن را اصلاح کنید ، از یک منوی تنظیمات دیدن کنید. اما اگر می خواهید تنظیمات Wi-Fi را تغییر دهید یا دستگاه را مجدداً راه اندازی کنید ، باید از منوی تنظیمات دیگری دیدن کنید که فقط در صفحه دیگری یافت می شود که با ضربه زدن روی نماد پشت اصلی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید رابط. گزینه های برنامه ریزی و مدیریت اعلان ها (از جمله باز ماندن درب) در جایگاه سوم قرار دارند و حتی پس از یک هفته آزمایش دستگاه ، من هنوز هم اغلب فکر می کردم که ویژگی های مختلف مورد نیاز را از کجا پیدا کنم.

مشکل بزرگتر – تاکنون – این است که در آزمایش من ، Tailwind با نظم قابل توجهی اتصال خود را به روتر Netgear Orbi CBR750 Wi-Fi 6 من قطع کرد. روتر در یک اتاق درست بالای گاراژ تنظیم شده است ، بنابراین محدوده نباید مشکلی ایجاد کند. به هر حال ، Tailwind تقریباً همیشه وقتی من برای اولین بار این برنامه را راه اندازی کردم غیرقابل دسترس به نظر می رسد. پس از طراوت ، سرانجام درب من به رابط بازمی گشت و برای تعامل در دسترس بود ، اما این خیلی زود آزار دهنده شد ، خصوصاً اگر من در اتومبیل خود جلوی گاراژ نشسته بودم و سعی می کردم وارد آن شوم.

حتما بخوانید:
خرید آسکوربیک اسید + سیر تا پیاز اسکوربیک اسید - بازرگانی آسمان تجارت
iw3 windwind سوئیچ درب را اضافه کنید باد پشت

در صورت نیاز به کنترل درب های دوم و سوم گاراژ ، به یکی از این سنسورهای سیمی در هر درب نیاز خواهید داشت.

بدتر شدن سیستم مسدود کردن Tailwind است که در صورت عدم پاسخ دادن به دستورات دو بار متوالی ، با قفل کردن کنترل مبتنی بر برنامه ، پاسخ کامل را متوقف می کند. برای رفع این مشکل ، باید برق را به واحد بادی عقب راه اندازی مجدد کنید یا روشن کنید یا درب را به روش دیگری باز و بسته کنید. Tailwind می گوید که این عملکرد “طبق قانون” با اشاره به استاندارد ایمنی UL 325 ، که برای جلوگیری از معلولیت کودکان توسط درهای بدون مراقبت ایجاد شده است ، مورد نیاز است.

کاربرد باد عقب 2 کریستوفر صفر / IDG

این اشتباه “قفل کردن” Tailwind به یک دردسر روزمره در تجربه ما تبدیل شده است.

من قصد ندارم در اینجا درباره تفسیر Tailwind از UL 325 بحث کنم ، اما می گویم که من با این ویژگی کنترلر گاراژ هوشمند دیگری که تاکنون آزمایش کرده ام ، روبرو نشده ام و در حین آزمایش iQ3 در همه مسدود شده است حالت های زمان حتی وقتی ساعتها اصلاً از آن استفاده نمی کردم ، گاهی اوقات آن را در حالت قفل پیدا می کردم و منتظر راه اندازی مجدد آن بودم تا بتوانم دوباره از آن استفاده کنم.

توجه: هنگام بسته شدن درب گاراژ ، سیستم بوق می زند و این عملکرد غیرفعال نمی شود (این نیز بخشی از UL 325 است: “قبل از بسته شدن درب ، درب گاراژ باید حداقل 5 ثانیه صدا کند”).

ماشین من به بلوتوث مجهز است ، اما به عنوان یک کاربر آیفون ، Tailwind کیت را با یک سنسور بلوتوث برای من ارسال کرد. من هرگز در طول آزمایش خود ، حتی اگر چند بار دستگاه را دوباره راه اندازی کردم – و بعد از اطمینان از عدم وجود سیستم در حالت قفل ، ویژگی باز کردن خودکار / بسته شدن خودکار را عملی کردم.

من در مورد این سوال و س questionsالات دیگری که داشتم برای Tailwind سirالاتی ارسال کردم. این شرکت به بیشتر س questionsالات من پاسخ داد ، اما در هنگام فشار دادن به مشکلات من در عملکرد باز / بسته شدن خودکار پاسخ نداد.

باد عقب در سنسور اتومبیل باد پشت

اگر ماشین شما به بلوتوث مجهز نیست یا اگر از آیفون در مقایسه با مدل اندروید استفاده می کنید ، برای کارکرد عملکرد اتوماتیک ، باید این دیسک را در ماشین خود نگه دارید.

Tailwind از الکسا ، دستیار گوگل و IFTTT پشتیبانی می کند و مانند Meross Collie ، یکی از معدود کنترلرهای موجود در بازار است که از Apple HomeKit پشتیبانی می کند ، که جدیدترین نسخه اضافه شده به این بسته است. اما اگر دستگاه متصل نشود ، هیچ یک از اینها معنای زیادی ندارد.

در حال حاضر ، قیمت 70 دلار با یک سنسور خودرو ، 60 دلار بدون آن ، به نظر می رسد Tailwind قیمت های کافی خوبی دارد. متأسفانه ، این فقط به اندازه کافی قابل اعتماد نیست که قابل تأمل باشد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme