بررسی Art Art 4: برنامه Mac Typography قابلیت های جدید خلاقانه در طراحی ایجاد می کند


از نظر طراحی خلاقانه ، Adobe Photoshop تقریباً سه دهه ایده ای برای کاربران مک بوده است. اما زمان در حال تغییر است و در سال های اخیر نسل جدیدی از توسعه دهندگان برنامه هایی را منتشر کرده اند که استفاده از آنها راحت تر ، دارای ویژگی های جامع تر و از همه مهمتر بسیار ارزان تر هستند.

Art Text 4 یکی از این برنامه هاست. این برنامه این کار را به سرعت انجام می دهد تا هر نوع حروف و جلوه های متنی دو بعدی یا سه بعدی را ایجاد کنید که می توانید برای ارسال در شبکه های اجتماعی ، گرافیک وب سایت یا آرم شرکت ایجاد کنید. تنها با چند کلیک فاصله ، گرافیک غنی و رنگارنگ همراه با پس زمینه و بافت های قابل تنظیم است.

اکنون با پشتیبانی از Metal 2 و Dark Mode ، نسخه 4.0 ابزاری را برای پر کردن اسپری معرفی می کند که از مواد واقعی مانند بلوک های لگو ، سبزیجات ، شن ، بادکنک یا سنگ برای نمایش واژه ها به روشی واقعی تر استفاده می کند. این نرم افزار با 18 ایستگاه از پیش تنظیم و بیش از 440 شی مختلف برای پر کردن ارائه می شود ، اما این فقط نوک کوه یخ است. با ایجاد کنترل کامل بر تراکم ، اندازه ، زاویه ، نور و نحوه نمایش اشیا random تصادفی ، می توانید هر عکسی را برای ایجاد عکس خود وارد کنید.

اگرچه Art Text هنوز نمی تواند به طور مستقیم پرونده های رنگی CMYK را برای چاپ حرفه ای صادر کند ، اما نسخه جدید ویژگی جدید بسیار جالبی را برای کاربران فیس بوک اضافه می کند: گزینه صادرات گرافیک مانند عکس های سه بعدی. این در تست های من بسیار خوب عمل می کند ، اما شما می خواهید فضای اطراف خود را برای نفس کشیدن بگذارید تا از ایجاد شکاف در لبه ها و خراب شدن جلوه 3D جلوگیری کنید.

شکل منحنی

یکی از ویژگی های جدید مورد علاقه Art Text 4 ، Design Gallery است ، یک پنجره ناوبری الگو است که هنگام شروع برنامه ظاهر می شود. (این گزینه برای افرادی که ترجیح می دهند مستقیماً وارد سیستم شوند ، غیرفعال است.) از این پس ، کاربران با یک کلیک دسترسی به همه تنظیمات از پیش تعیین شده در دسترس دارند ، همه توسط ریز عکسهای بزرگ و رنگی دسته بندی می شوند.

متن هنری 4 گزینه آبرنگ نرم افزار BeLight

با استفاده از Art Text 4 ، راه های خلاقانه ای که می توانید خودتان متن را دستکاری کنید و گرافیک مجللی ایجاد کنید پایان ندارد.

اگرچه این نرم افزار با تقریباً 200 قالب رایگان و با کیفیت ارائه می شود ، اما گزینه خرید بیشتر نیز با 27 کیت در حال حاضر نیز وجود دارد. از دست خط هنری گرفته تا مضامین Foodie ، Metal Cast ، Wood و تعطیلات ، کیت های پرداختی هر کدام فقط 3 دلار یا 100 دلار برای همه چیز شروع می شوند.

Art Text 4 با بسیاری از ترفندهای تایپوگرافی در آستین خود ، با افزودن جلوه های اعوجاج ، موفق شده یک خرگوش دیگر را از کلاه جادویی خود خارج کند. با هشت گزینه ، از جمله جبران ، گردی ، فرسایش و تاری ، کاربران اکنون می توانند فونت های ساده را به چیزی شگفت انگیز تبدیل کنند ، فقط با تخیل شما محدود می شود. سرانجام ، اگرچه نسخه 4.0 هنوز راهی برای صادر کردن یک فایل PSD لایه ای ندارد ، اکنون می توانید لایه ها را برای جدا کردن پرونده ها برای اصلاح بیشتر در جاهای دیگر صادر کنید.

متن هنری 4 شی را که باید با اسپری پر کنید نرم افزار BeLight

Art Text 4 شامل بیش از 440 شی واقع گرایانه است که می توانید با استفاده از ویژگی جدید Spray Fill متن را ایجاد کنید.

ردیف پایین

با تعداد خیره کننده ای از گزینه های خلاقانه موجود ، Art Art 4 تایپوگرافی را سریع ، آسان ، قابل دسترسی و بیشتر از همه سرگرم کننده می کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>