[ad_1]

Fledging Shell Thunderbolt SSD خود را با جلوه ای عالی دوباره طراحی کرد. با یک فاکتور فرم بزرگتر جدید ، یک فن برای خوب بودن ، به علاوه کاهش فشار زیاد برای گردش هوا اضافی ، پس از استفاده زیاد دیگر لمس به طور تکان دهنده ای گرم نمی شود. عملکرد خنک به معنای عدم تنظیم حرارتی و ثابت 2 گیگابیت بر ثانیه به علاوه سرعت است. با رسیدن به ظرفیت 1 ترابایت ، Shell Thunderbolt همچنین ارزان تر از X5 محبوب سامسونگ است.

طراحی و مشخصات

Fledging Shell Thunderbolt تمام فلزی است و تقریباً در همان سایه مدل متوسط ​​اواخر Mac شما رنگ شده است. ابعاد آن تقریباً 3.75 اینچ طول ، 2.5 اینچ عرض ، کمی بیش از 0.5 اینچ ضخامت و چندین اونس وزن دارد. من شخصاً احساس و تنش را دوست دارم – اگر چیزی شکننده و پلاستیکی می خواهید ، به جای دیگری نگاه کنید.

با برداشتن چهار پیچ کوچک فیلیپس و صفحه پایین می توانید به مادربرد و شکاف M2 NVMe دسترسی پیدا کنید. با سرعت فکر کردن یک پیچ گوشتی برای این امر فراهم می کند – یک خانوار با اندازه معمولی متناسب با فرو رفتگی های کوچک نیست. برای محکم نگه داشتن SSD از یک پیچ استفاده می شود.

shellcomplete 75147 1728x طعمه زدن

Fledging شامل تمام مواردی است که شما با Shell Thunderbolt نیاز دارید ، از جمله یکی از آن کابل های گران قیمت Type-C T3.

با پایین باز کردن ، فن فوق الذکر را مشاهده خواهید کرد ، که در USB Fledging Shell بسیار کندتر وجود دارد اما در Thunderbolt اصلی وجود ندارد – کمی گیج کننده است زیرا Thunderbolt امکان کار سریعتر را فراهم می کند و بنابراین گرمای بسیار بیشتری تولید می کند. محفظه جدید نیز بزرگتر است ، این به معنای خنک شدن بیشتر هوا و کاهش هوای زیادی است تا هوا بتواند گردش کند.

بهره وری

در Fledging Shell Thunderbolt می توانید هر SSD را با هر آنچه که می خواهید قرار دهید. من دو تا امتحان کردم Fledging 256 گیگابایت WD SN750 را فراهم کرد ، اما به اندازه کافی جادار نبود تا بتواند سرعت نوشتن کامل را فراهم کند. من با یک ترابایر Aura P12 بدون دلیل دیگری در بالای گروه بررسی هایم قرار گرفتم. این اعداد تقریباً به همان اندازه بود که در Thunderbolt 3 مشاهده خواهید کرد: 2838 مگابیت بر ثانیه خواندن و تقریباً 2394 مگابیت بر ثانیه در سایت تست PCWorld در CrystalDiskMark 6

سرعت دیسک BlackMagicDesign در هنگام کار با MacBook Pro 2019 دقیقاً به آن ارتفاعات نرسید ، اما سرعت ها هنوز بیش از 2 گیگابایت بر ثانیه بودند. خوب و هم تراز با Samsung X5.

اسکرین شات 2020 12 18 در 11.24.10 IDG

Fledging’s Shell Thunderbolt به NVMe SSD ها امکان عملکرد در اوج عملکرد را می دهد.

به لطف فن و سایر اقدامات حرارتی ، Fledging Shell Thunderbolt جدید در لمس تقریباً خنک عمل می کند ، Fledging ادعا می کند 30 درجه سانتیگراد (85 درجه فارنهایت) ، که دقیقاً بالاتر از دمای محیط در نیمکت آزمون بود. همانطور که اشاره شد ، پنکه کوچکتر و قدیمی تر از لمس پس از استفاده زیاد ناراحت کننده بود.

نسبتاً ، مبلغ 80 دلاری Envoy Express OWC بسیار تنبل است ، با سرعت 1250 مگابیت بر ثانیه می نویسد و با سرعت 1350 مگابیت بر ثانیه می خواند. بد نیست ، اما به شل هم نزدیک نیست. اگر از NVMe SSD قدیمی تر (مانند x2 PCIe) که نمی تواند از پهنای باند بزرگ شل استفاده کند ، هنوز هم ممکن است Express محصول بهتری باشد. در هر سناریوی دیگر ، Shell یکی از مواردی است که باید با آن کار کنید.

سریع اما گران

Fledging Shell Thunderbolt بدون NVMe SSD با هزینه عالی (بازی با کلمات) 145 دلار است. شل با داشتن یک SSD میان رده 500 گیگابایتی NVMe حدود 70 دلار و 500 گیگابایت X5 سامسونگ با قیمت 199 دلار برای آمازون ، منطقی نیست که ظرفیت کمتری داشته باشد.

با این حال ، به محض رسیدن به 1 ترابایت ، پس انداز می کنید. یک SSD مناسب NVMe 1 ترابایتی حدود 120 دلار (بنابراین قیمت آن با Shell 265 دلار است) و 2 ترابایت نیز حدود 180 دلار (در مجموع 325 دلار) هزینه دارد. قیمت X5 با 1 ترابایت 400 دلار و با 2 ترابایت 600 دلار است. با این قدرت ها ، Shell Thunderbolt به راحتی معامله بهتری است.

توجه داشته باشید که Fledging شل تاندربولت پرجمعیت را نیز به فروش می رساند: 190 دلار برای 256 گیگابایت ، 250 دلار برای 512 گیگابایت ، 300 دلار برای 1 ترابایت و 400 دلار برای 2 ترابایت. در مورد دستگاه گنجانده شده س Askال کنید. WD SN750 موجود در ماژول تست ما به اندازه کافی سریع است ، اما اگر حداکثر سرعت ضبط را می خواهید 512 گیگابایت یا بالاتر را انتخاب کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر