[ad_1]

Tripp Lite AVR900U 12 خروجی تقاطع اشتباهی از ویژگی های کاملاً خوب فردی در یک مدل کاملاً خوب ساخته شده است. اندازه باتری مناسب آن می تواند از یک سیستم رایانه ای متقلب با چندین نمایشگر و وسایل جانبی برای چند تا چند دقیقه در هنگام قطع برق پشتیبانی کند. روش تعاملی خطی موجود در طراحی آن امکان تعویض سریع برق (سریع برای چند میلی ثانیه) همراه با تهویه ثابت برق را برای اصلاح نوسانات جزئی بدون فرسودگی باتری داخلی فراهم می کند.

از طرف دیگر ، AVR900U به جای یک موج سینوسی “خالص” به یک سوئیچ قدرت شبیه سازی شده متکی است. این به این معنی است که این گزینه صحیح برای رایانه های دارای اصلاح فاکتور قدرت فعال (PFC) نیست. یک سینوسی شبیه سازی شده یا پله ای که به منبع تغذیه فعال PFC منتقل می شود می تواند باعث غر زدن شدید و سایش زودرس اجزای آن شود و یا حتی منجر به خرابی شود.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین منبع تغذیه بدون وقفه TechHive است ، جایی که می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

منابع تغذیه فعال PFC نسبت به پروژه های قبلی کارآمدتر هستند و همچنین امکان سازگاری ولتاژ برای فروش جهانی را فراهم می کنند. اما آنها در مورد صاف بودن جریان متناوب وارد شده به آنها پیچیده هستند و تعمیر رایانه به جای خرید یو پی اس مناسب تر با خروجی موج سینوسی تمیز که به اندازه برق اصلی است ، ارزش آن را ندارد.

با حدود 40 دلار بیشتر ، می توانید CyberPower CP850PFCLCD را خریداری کنید ، یک UPS تعاملی خطی که دارای قدرت سینوسی خالص و ظرفیت مشابهی نیز است. (ما ظرفیت کمی بیشتر CyberPower CP1000PFCLCD را که در همان سری مدل های UPS است بررسی کردیم.)

tripp lite avr900u بالا Tripp Lite

Tripp Lite AVR900U دارای تعداد زیادی مخاطب است: شش مورد ، هم از پشتیبان گیری باتری و هم از طریق محافظت در برابر ولتاژ ، و شش مورد ، که فقط از برق محافظت می کنند.

در صورت قطع برق ، AVR900U ممکن است درست باشد تا تجهیزات شبکه خانگی را تأمین کند ، زیرا باتری آن می تواند از 20 وات مصرف برق تجهیزات تا دو ساعت و 100 وات تا 30 دقیقه پشتیبانی کند. (مشخصات دستگاه مودم باند پهن ، درگاه Wi-Fi و سایر تجهیزات ارتباطی نیمه هادی خود را بررسی کنید تا کل انرژی مورد نیاز را تخمین بزنید.) 12 خروجی سخاوتمندانه آن به یک مجموعه شش تایی تقسیم می شوند که فقط با پشتیبانی از افزایش ولتاژ و شش مورد دیگر پشتیبانی می شوند. که علاوه بر این با تهویه مطبوع خط و باتری به سمت بالا محکم می شوند. فاصله دو خروجی در هر دو طرف 1.75 اینچ از چهار است که کاملاً در مرکز گروه بندی شده اند ، بنابراین بهتر است یک آداپتور DC “زگیل های دیواری” اضافه کنید.

اما برای قیمت AVR900U ، منبع تغذیه خطی-تعاملی که همراه با حق بیمه است ارزش آن را ندارد. در عوض ، یو پی اس آماده به کار را در نظر بگیرید که کاملاً مناسب دستگاه های شبکه ای است که فاقد دستگاه چرخان یا منبع تغذیه انتخابی هستند. اگر منبع تغذیه محلی به طور متناوب باشد و در ولتاژ استاندارد پایین یا بالاتر فرو رود ، UPS پشتیبان ممکن است بیشتر باتری خود را ضربه بزند. اگر این مشکلات را در منطقه خود دارید و می خواهید هنگام تهیه نسخه پشتیبان از سخت افزار شبکه ، از UPS برای حل آنها استفاده کنید ، قیمت مناسب آن ارزش دارد.

من AVR900U را در هر صورت استفاده توصیه نمی کنم ، نه به دلیل نقص در محصول ، بلکه باعث خارش صحیح آن نمی شود. سایر محصولات Tripp Lite و سایر تولیدکنندگان UPS دارای ترکیبی بهتر از ویژگی هایی هستند که به طور مفید با یکدیگر تلاقی می کنند. به عنوان مثال ، ما Tripp Lite SmartPro SMC1000T را دوست داریم ، دستگاهی 600 وات ، ایده آل برای تهویه هوا و نگهداری سیستم رایانه.

AVR900U تعدادی اشکال جزئی دیگر نیز دارد. یک آشکارساز برقی چند منظوره نسبتاً استاندارد برای خطا ، زمین ، شورت و سایر مشکلات وجود دارد که نشان دهنده وجود مشکل در سیم کشی برق باشد ، بنابراین باید بلافاصله با برق خود با تلفن خود تماس بگیرید. این ویژگی خوبی برای نصب یو پی اس جدید یا توجه به وجود مشکل در زمان است.

هیچ عملکرد قابل برنامه ریزی از طریق دکمه ها وجود ندارد. هنگام اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB ، باید از نرم افزار بارگیری استفاده کنید. این نرم افزار در راهنما ذکر شده است و شما برای یافتن آن باید در سایت جستجو کنید – فقط به این نتیجه رسیدید که نرم افزار مدیریت فقط در ویندوز کار می کند و به جاوا نیاز دارد. با این وجود می توانید بدون نصب نرم افزار از راه اندازی مجدد خودکار ، برنامه ریزی شده و سایر ویژگی های داخلی UPS موجود در ویندوز و macOS استفاده کنید.

tripp lite avr900u جلو 2xl Tripp Lite

Tripp Lite AVR900U یک موج سینوسی شبیه سازی شده یا پله ای تولید می کند ، که گزینه خوبی برای قدرت پشتیبان گیری برای وسایل الکترونیکی حساس نیست.

Tripp Lite شامل اطلاعات گارانتی در جعبه نیست ، اما بسته بندی می گوید که شامل 100000 دلار و 3 سال گارانتی است. این راهنما پیوندی به ثبت محصول و جزئیات ضمانت عمومی دارد. بدیهی است که تا زمان ثبت نام ، جزئیات ضمانت دستگاه خود را دریافت نمی کنید.

فقط خریدار اصلی تحت پوشش است و ادعاها باید با 30 روز حادثه ثبت شود. بیمه Tripp Lite خاطرنشان می کند که این تجهیزات می تواند تا 100000 دلار تجهیزات آسیب دیده را تعمیر کند ، اما می تواند جای آن را به صورت “متناسب” جایگزین کند ، که من آن را به عنوان ارزش فعلی استهلاک شده تعویض می کنم ، به جای هزینه واقعی جایگزینی.

ردیف پایین

Tripp Lite شماره گیری را روی ماتریس محصول خود چرخاند تا با AVR900U ارائه شود ، اما اجازه ندهید این موضوع شما را از کاوش محصولات دیگر این شرکت دلسرد کند. مراقبت از تولید و کیفیت طراحی مورد سوال نیست ، بلکه فقط مناسب بودن آن برای هدف و قیمت هر وات برای کاربردهای مناسب بالقوه است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر