[ad_1]

جاروبرقی های رباتیک بودجه ای لزوما تخفیف ایجاد می کنند و این خوب است ، به شرطی که نظافت به خطر نیفتد. یدی این را می فهمد. جاروبرقی های بدون دردسر آن در تست های ما به طور مداوم خوب عمل می کنند ، حتی اگر عملکرد پیشرفته چندانی نداشته باشند. Yeedi K650 با افزودن سطل آشغال بزرگتر و گزینه برس بدون پیچ و خم ، این روند را ادامه می دهد ، گرچه مورد علاقه خاصی نیست ، اما مطمئناً مورد استقبال قرار می گیرد.

K650 طراحی نسبتاً کمی دارد و رنگ سفید آن تغییر خوبی در انبوهی از چکمه های مشکی موجود در بازار است. یک دکمه تمیز کردن خودکار و یک نشانگر Wi-Fi در بالای آن قرار دارد. دکمه های پاور و تنظیم مجدد در کنار قرار دارند و در پشت 800 میلی لیتر dusbtin وجود دارد. این خلا همراه با یک برس موی نورد و یک برس نورد سیلیکونی جایگزین است و دارای یک جفت برس جانبی چرخان است.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین جارو برقی ربات توسط TechHive است ، جایی که شما در مورد محصولات رقیب بررسی خواهید کرد و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید در خاطر داشته باشید.

شما می توانید K650 را با برنامه Yeedi همراه یا با صدای خود از طریق آمازون الکسا کنترل کنید ، اگرچه مورد دوم محدود به دستورات ساده است. برای اتصال K650 به شبکه Wi-Fi ، تغییر حالت های تمیز کردن ، فعال کردن حاشیه ها و بهره گیری از سایر ویژگی ها ، به این برنامه به هر دو روش نیاز خواهید داشت.

yeedi 650 بازی ییدی

K650 حداکثر مکش 2000Pa دارد.

این اولین خلائی است که من با برنامه Yeedi استفاده کرده ام و بررسی های متعدد تک ستاره در فروشگاه Google Play نگرانی هایی در مورد کاربرد آن ایجاد کرده است. این تنظیم بدون دردسر باعث شد حداقل به طور موقت استراحت کنند. تمام کاری که من باید انجام می دادم اسکن کد QR K650 بود و برنامه چند مرحله از من خواست تا بدون هیچ مشکلی به شبکه وصل شوم.

حالت پیش فرض Yeedi K650 این است که تمام فضای خود را تمیز کنید تا زمانی که تمام شود یا باتری آن تمام شود. با فشار دادن دکمه خودکار در بالای خلا or یا در برنامه ، کار تمیز کردن را شروع می کنید. در این حالت ، خلا vac به طور تصادفی پاک می شود ، با استفاده از سنسورهای موجود در آن ، می توانید در مبلمان ، دیوارها و موانع دیگر حرکت کنید. این برنامه کل منطقه تمیز شده ، مدت زمان تمیز کردن و میزان باتری را در زمان واقعی نشان می دهد.

دو حالت خلا vac دیگر – Spot و Edge – توسط برنامه فعال می شوند. لکه ها مناطقی از خاک عمیق را به صورت مارپیچ تمیز می کند ، حالت Edge دیوارها و گوشه ها را تمیز می کند.

k650 3 نسخه ییدی

برس سیلیکونی K650 برای بیرون کشیدن موی حیوانات خانگی بدون گرفتگی و قرار دادن آنها در سطل آشغال بسیار مناسب است.

با انتخاب چهار ایستگاه از پیش تنظیم شده در برنامه می توانید قدرت مکش خلا را تنظیم کنید: آرام ، استاندارد ، حداکثر و حداکثر +. سکوت ، دسی بل را به سطح زمزمه کاهش می دهد ، که این یک لطف کوچک است ، زیرا بسیاری از ما در خانه کار می کنیم. مکش به 2000Pa می رسد.

من از K650 در طبقه پایین استفاده کردم تا ببینم چگونه یک فرش با شمع های متوسط ​​، چوب های سخت و کاشی های وینیل را اداره می کند. او به طور كلی در تمیز كردن هر سه مهارت داشت ، اما من سریع فهمیدم كه سلاح مخفی تمیز كردن فرش جایگزینی قلم مو با برس سیلیكونی است. با یک چهارم اعضای خانواده چهار پا ، موی حیوانات خانگی یک مشکل همیشگی است. آنها گره می خورند و در موها پیچیده می شوند ، و این باعث می شود موهایم را با یک وسیله تمیز کننده بردارم یا آنها را با قیچی کوتاه کنم. غلتک سیلیکونی موهای حیوانات خانگی و همچنین برس با مو را تحریک می کند ، اما مو به جایی که متعلق است – در سطل زباله می رسد. سطل زباله فوق العاده بزرگ K650 به این معنی است که من مجبور نبودم آن را به همان زباله های کوچکتر دور بریزم ، که موهای حیوان خانگی خیلی زود پر می شوند.

Yeedi K650 به عنوان یک خلاot ربات ارزان قیمت ، ویژگی ها و سفارشی سازی زیادی را ارائه نمی دهد. او نقشه طبقه شما را ترسیم نمی کند ، بنابراین نمی تواند به یاد بیاورد که کجا تمیز شده و کجا تمیز نشده است. این امر گاهی اوقات مناطق را نادیده می گرفت. نمی توانید مناطق را تمیز یا مرزهای مجازی تعیین کنید. این برنامه شامل یک سوئیچ فعال سازی است مغناطیسی مرزها ، اما Yeedi هیچ نوار مغناطیسی ارائه نمی دهد. این را با Yeedi K600 و K700 از دست دادم).

برنامه yeedi ییدی

برنامه Yeedi منطقه و مدت زمان تمیز کردن را در زمان واقعی ردیابی می کند.

از نظر عملکرد برنامه ، می توانید برنامه های تمیزکاری ، مشاهده سیاهههای مربوط به تمیز کردن ، قرار دادن Yeedi K650 در حالت “مزاحم نشوید” و پیگیری خلا brush و آمار استفاده از فیلتر باشید تا بدانید چه موقع آنها را جایگزین کنید. . همچنین یک ویژگی Find My Robot وجود دارد که باعث می شود K650 بگوید “من اینجا هستم” تا بتوانید آن را پیدا کنید.

من هرگز با مشکل اتصال یا قابلیت استفاده در این بررسی برنامه ها روبرو نشده ام. هنوز هم ، با توجه به تعداد آنها ، جدی امیدوار است که تحقیق کند.

Yeedi K650 در آمازون حدود 50 دلار بیشتر از Yeedi K600 به فروش می رسد. هر دو پاک کننده جامد و بدون دردسر هستند. اما اگر حیوانات خانگی دارید ، سطل آشغال بزرگتر و برس بدون پیچ و خم K650 ارزش پول اضافی را دارد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر