برنامه های بد: اپل باید فروشگاه App خود را تمیز کندمردم همیشه به ماکالوپ می گویند ، “اوه ، ماکالوپ ، تو فقط از اپل دفاع می کنی ، هرگز از اپل انتقاد نمی کنی.” و “اوه ، ماکالوپه ، تو خیلی اپل عذرخواهی می کنی.” و “اوه ، ماکالوپه ، جدی ، چگونه با سمهایت؟ هیچ نکته ای ندارد. شما نمی توانید به اندازه کافی بیان کنید تا

بسیار خوب ، این مصاحبه تمام شد.

این مرد هیجان زده دوباره در مورد افراد پشت سرش این حرف را خواهد زد: تمام چیزی که او می خواهد این است که مردم از اپل به دلیل مواردی که در واقع مهم هستند انتقاد منطقی کنند. آیا آنقدر سخت است؟ گاهی اوقات غیرممکن به نظر می رسد ، گویی که قانون ترمودینامیک فریبنده ای در برابر آن وجود دارد. یا حتی ترمودینامیک منظم.

این هفته اما چیز خوبی برای شکایت داریم و از آن شکایت خواهیم کرد. نگاهی به این ، ترمودینامیک!

از تو خیلی متنفرم.

توسعه دهنده Kosta Eleftheriou بود از اشک اخیرا برنامه های جعلی را در App Store شناسایی کنید ، پس از کشف برنامه rip خود برنامه FlickType. این هنرمندان برای اجرای برنامه خود از ویدیوی Eleftheriou استفاده می کنند که بلافاصله برای پرداخت قفل آن هر هفته باید 8 دلار بپردازید.

اوه ، و برنامه هیچ کاری نمی کند. این وجود دارد

Eleftheriou چندین برنامه را پیدا کرده است که همان رفتار فریبنده را نشان می دهد ، با استفاده از بررسی های پرداخت شده ، برنامه های غیر عملکردی را که هزینه های هفتگی بیش از حد دریافت می کنند بیرون می کشد. و آنها از این طریق سالانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کنند.

حتما بخوانید:
این سه مشکل آزار دهنده اپل سرانجام رفع شده است

یکی از وعده های App Store این بود که یک غرب وحشی وحشی نخواهد بود. و حالا وجود دارد به یک غرب وحشی وحشی و وحشی تبدیل شد ، و نه غرب وحشی وحشی خوب با بازی رابرت کنراد ، بلکه غرب وحشی وحشی لعنتی با بازی ویل اسمیت. و یک عنکبوت مکانیکی غول پیکر در پایان. اما این در حال حاضر اهمیتی ندارد.

این فقط یک فیلم بد است. این همون چیزیه که باید بدونید.

اولین چیزی که وب سایت فروشگاه برنامه اپل می گوید این است: “برنامه هایی که دوست دارید. از جایی که می توانید اعتماد کنید. “این را یک عجایب عجیب و غریب با بدن انسان و سر کامپیوتر با شاخ بنامید ، اما برنامه های متقلبی که هفتگی از شما هیچ هزینه ای دریافت نمی کنند چیزی نیستند که ماکالوپ دوست دارد.

در دستورالعمل های بررسی فروشگاه اپل اپل نیز آمده است:

اعتماد مشتری سنگ بنای موفقیت فروشگاه App است. برنامه ها هرگز نباید کاربران را مجذوب خود کنند یا سعی کنند مشتری را بدزدند ، آنها را فریب دهند تا خریدهای ناخواسته انجام دهند ، آنها را مجبور به اشتراک اطلاعات غیرضروری کنند ، قیمت ها را به روشی دشوار افزایش دهند ، از ویژگی ها یا محتوایی که تحویل داده نشده اند هزینه دریافت نکنند و یا اعمال دستکاری دیگری در داخل یا خارج از برنامه

این می تواند ، شاید اگر اپل عادت بدی در رد برنامه ها ندارد – برنامه هایی که دقیقاً همان کاری را که باید انجام می دهند و هزینه آنها هیچ هزینه ای ندارد – بر اساس سوinter تعبیر از عملکرد برنامه ، بلعیدن آن آسان تر است.

حتما بخوانید:
آموزش نحوه حذف و نصب مجدد وردپرس - وبلاگ برتینا

اپل محدودترین فروشگاه برنامه تلفن های هوشمند را بر اساس این قول ایجاد کرده است که اگرچه انواع برنامه های مجاز را محدود می کند ، اما برنامه ها معمولاً ایمن تر ، ایمن تر و با کیفیت تر خواهند بود. شاید بهتر از فروشگاه های مسابقه باشد ، اما مردم هنوز هم قربانی می شوند. این شرکت خود این باند را تعیین کرده است و باید اطمینان حاصل کند که با این استاندارد مطابقت دارد. در حال حاضر اینطور نیست.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.
منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme