[ad_1]

همه افراد بالای 40 سال احتمالاً در درک سخنان یک همراه در یک رستوران یا بار پر سر و صدا مشکل داشته اند. Noopl ، از شرکتی جدید به همین نام ، لوازم جانبی معتبر Apple MFi است که همراه با برنامه ای به نام Noopl Listen ، به طور خاص برای رفع این مشکل طراحی شده است.

Noopl با استفاده از فناوری دارای مجوز از آزمایشگاه ملی آکوستیک در سیدنی ، استرالیا ، از طریق آیفون یا آیپد به درگاه روشنایی متصل می شود. این دستگاه دارای سه میکروفون MEMS (سیستم میکروالکترومکانیکی) دیجیتال است که در یک ردیف مثلثی مرتب شده اند ، یک پردازشگر سیگنال دیجیتال پیشرفته (DSP) و یک سیستم ردیابی هد که با هدفون های Apple AirPod Pro کار می کند (برای یک لحظه بیشتر). میکروفون ها با استفاده از تکنیکی به نام beamforming ، صداهایی را که از یک جهت خاص می آیند ، تقویت می کنند در حالی که سطح صداها را از جهات دیگر کاهش می دهند.

این نرم افزار یک رابط کاربری فوق العاده ساده را فراهم می کند که به شما امکان می دهد عرض و جهت پرتو و همچنین میزان خروجی را کنترل کنید. در حالت اتوماتیک ، Noopl ارتباط دو طرفه را با یک یا دو هدفون Apple AirPod Pro برقرار می کند و حرکت سر شما را ردیابی می کند ، جهت پرتو را تنظیم می کند تا در مقابل شما بماند.

دستیار شنوایی noopl نوپل

سمعک Noople در ایستگاه متصل به رعد و برق در آیفون 7 یا بالاتر موجود است. نسخه آندروید در دست ساخت است.

همچنین می توانید حالت دستی را انتخاب کنید که با هر هدست یا هدفونی کار می کند. در این حالت ، جهت تیر با سر شما حرکت نمی کند. درعوض ، پرتو را به صورت دستی به صفحه برنامه هدایت می کنید. در هر دو حالت می توانید عرض تیر را نیز تنظیم کنید. DSP همچنین به طور خودکار تشخیص می دهد که دستگاه در دست نگه داشته شده یا در بالای میز نشسته است که باعث تغییر صوت می شود.

در طول جلسه بزرگنمایی در Pepcom Digital Experience در طی CES ، این شرکت ضبط مدیر عامل Noopl تیم Trien را با استفاده از سیستم احاطه شده توسط بلندگوهای شبیه سازی یک رستوران پر سر و صدا منتشر کرد. یکی از بلندگوها شخصی را بازی می کرد که با او صحبت می کرد ، در حالی که دیگران صدای پس زمینه را ایجاد می کردند که در چنین محیطی می شنوید. وقتی به گوینده ای که در حال مکالمه است نگاه می کنید ، می توانید صحبت های شخص را به وضوح بشنوید ، اما وقتی نگاهتان را دور می کنید ، به هیچ وجه نمی توانید او را بشنوید. بسیار چشمگیر!

سمعک های پیشرفته غالباً عملکرد مشابهی دارند ، اما معمولاً به خوبی Noopl کار نمی کنند ، زیرا سمعک ها بسیار کوچک هستند ، بنابراین نمی توانند میکروفون هایی را به طور گسترده قرار دهند که تشکیل پرتو کارآمد باشد. از همه بدتر اینکه سمعک ممکن است هزاران دلار هزینه داشته باشد ، در حالی که Noopl با عرضه در اوایل فوریه با قیمت 199 دلار به فروش می رسد. نسخه سه بعدی اندروید تا سه ماهه سوم سال 2021 وجود دارد. من مشتاقانه منتظر مرور این یکی هستم!

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر