[ad_1]

همانطور که تمام هفته را در اینجا در Macworld درباره اپل می خوانیم و می نویسیم ، کاملاً درک می کنیم که ممکن است باشد. اما از آنجا که اکنون اینجا هستید ، اجازه دهید همه مواردی را که باید از هفته گذشته بدانید ، به شما اطلاع دهیم.

تغییرات بزرگ به دلیل iPad

ما منتظر یک iPad جدید در این ماه هستیم و آخرین شایعات باعث می شود که آرزوی تغییرات حتی بزرگتری را داشته باشیم. iPad می تواند به سرعت M1 پردازنده دریافت کند و ما به دلایلی که ممکن است به آن احتیاج داشته باشد (غیر از آن سرعتهای دیوانه وار) ، می پردازیم. اما این همه ماجرا نیست. در Macworld UK ، همکاران ما مطاعانه شایعات فراتر از iPad Pro آینده را ردیابی می کنند ، که ممکن است شامل یک صفحه نمایش بزرگتر iPad mini و OLED در iPad Air باشد.

عکس واضحی از آیفون 13 ظاهر می شود

صحبت از شایعات ، هفته بزرگی برای آیفون 13 – یا 12s بود ، هنوز مطمئن نیستیم. در میان جزئیات احتمالی که درباره تلفن جدید آموخته ایم ، ممکن است این گوشی دارای شکاف کوچکتر ، باتری بزرگتر ، فضای ذخیره سازی 1 ترابایت و دوربین های قدرتمندتر باشد. اوه ، و اگر امسال به آیفون SE جدید امیدوار هستید ، احتمالاً ناامید خواهید شد.

اما اگر نمی توانید صبر کنید ، سری جدید “بهترین آیفون” ما را ببینید ، با شروع بهترین آیفون برای کودکان – که ممکن است به هیچ وجه آیفون نباشد.

اپل تی وی همچنان برنامه های خود را از دست می دهد

اگر نسل سوم اپل تی وی دارید ، دیگر به برنامه YouTube خود دسترسی ندارید و احتمالاً آماده بیرون انداختن آن از پنجره هستید. در این صورت ، پخش کننده بعدی شما نباید Apple TV باشد – باید Chromecast با Google TV باشد. و دوباره ، شما می توانید Apple TV + را بدست آورید که دارای چندین نمایش جدید جذاب در افق است.

در آینده ، ما امیدواریم که در ماه جاری برخی محصولات جدید از جمله iPad Pro ، AirPods و احتمالاً AirTag های دست نیافتنی را دریافت کنیم. بنابراین مراقب باشید!

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر