[ad_1]

همانطور که ما در Macworld در طول هفته در مورد اپل می خوانیم و می نویسیم ، کاملاً می فهمیم که شما نیستید. اما از آنجا که اکنون اینجا هستید ، اجازه دهید همه مواردی را که باید از هفته گذشته بدانید ، به شما اطلاع دهیم.

HomePod جدیدترین یادداشت های خود را منتشر می کند

برای محدود کردن هفته ، اپل بلندگوی اصلی HomePod هوشمند خود را از برق جدا کرد و مدل Space Gray قبلاً فروخته شده و برای همیشه از بین رفته بود. اسپیکر هوشمند 299 دلاری اپل هرگز خاموش نشد ، اما اپل از آرزوهای خود برای صوتی خانگی فروگذار نکرده است – مینی کوتاه نگه داشته می شود و ممکن است در جایی که خواهر و برادر بزرگترش از کار بیفتد موفق شود.

iMac Pro تبر می گیرد

در حالی که شایعات مبنی بر طراحی جدید بر اساس M1 به گوش می رسد ، اپل iMac را مرتب می کند. اگرچه هنوز می توانید از نظر فنی یکی خریداری کنید ، اپل تصمیم گرفته است که رده بالای iMac Pro را متوقف کند و بعید است جایگزینی برای M1 داشته باشد. کارن هاسلام از Macworld انگلستان فکر نمی کند که واقعاً مهم باشد ، در حالی که جیسون اسنل مداحی را برای سریعترین Mac ساخته شده تا کنون نوشته است.

23 مارس در تقویم خود دور بزنید

ما منتظر دعوت از رویداد اپل در ماه جاری هستیم که امیدوارم آیپد های جدید ، AirPods و AirTag های مورد انتظار را به ارمغان بیاورد. آخرین شایعه سه شنبه 23 مارس را به عنوان تاریخ احتمالی رویداد هدف قرار داده است ، بنابراین اگر تمام برنامه های آن روز حدود ساعت 10 صبح است ، توصیه می کنیم آنها را لغو کنید.

حفره های امنیتی مهم در iOS و macOS گنجانده شده است

یکی دو هفته دیگر طول خواهد کشید تا نسخه رسمی iOS 14.5 و Big Sur 11.3 را دریافت کنیم ، اما نسخه های به روز شده ای برای iPad ، iPhone و Mac وجود دارد که اگر قبلاً آنها را نصب نکرده اید ، باید آنها را نصب کنید. آنها یک مشکل تخریب حافظه را برطرف می کنند که می تواند منجر به اجرای خودسرانه کد شود که شما واقعاً هرگز نمی خواهید اتفاق بیفتد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر