بسته باتری MagSafe که همه ما برای آیفون 12 می خواهیم ممکن است هرگز نرسدوقتی اپل سیستم لوازم جانبی مغناطیسی MagSafe جدید خود را برای آیفون 12 معرفی کرد ، همه ما به یک چیز فکر کردیم: یک بسته باتری هوشمند. در عوض ، یک کیف پول و یک شارژر قابل حمل فوق العاده ای به دست ما رسید. و گزارش جدید بلومبرگ می گوید باتری که اپل در حال کار است ممکن است هرگز اصلاً وارد بازار نشود.

بلومبرگ گزارش داد که اپل در واقع در حال کار بر روی “یک بسته باتری مغناطیسی نصب شده” است که می تواند آیفون 12 را به طور بی سیم تمام روز شارژ کند. توضیحات محصول حاکی از آن است که ظاهری مشابه کیف پول چرمی دارد و مانند قاب محافظ قبلی کل قسمت پشت گوشی را پوشش نخواهد داد.

با این حال ، با ورود آیفون 12 به چهارمین ماه از عرضه ، این سوال همچنان باقی می ماند که آیا لوازم جانبی واقعاً به قفسه ها می رسد؟ بر اساس این گزارش ، این پیشرفت تحت تأثیر مشکلات ، از جمله “مشکلات نرم افزاری مانند آیفون که به اشتباه نشان می دهد بیش از حد گرم شدن بسته بندی” و “مشکلات مشتری که بین استفاده از دستگاه آیفون تغییر می کند ، گاهی اوقات با و بدون پرونده است. منابع به بلومبرگ گفتند که لوازم جانبی “ممکن است در نهایت به تأخیر بیفتد یا از بین برود” به دلیل مشکلات مداوم. “

اپل قبلاً به دلیل مسائل مهندسی ، پد شارژ بلند پروازانه AirPower را دور انداخت و کیف هوشمند باتری را برای آیفون 12 منتشر نکرد ، همانند آیفون XS و 11. شرکت های شخص ثالث کوچکتری مانند Mobile Drip و Charge Fast اکنون بسته های باتری MagSafe را می فروشند برای آیفون 12 ، اما یکی از اپل علاوه بر استقبال از محدوده کمی روان کننده MagSafe ، می تواند مورد استقبال قرار گیرد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>