[ad_1]

خبر خوب! مکینتاش مبتنی بر M1 چیز جدیدی برای شکایت به دانشجویان داده است!

شکایت جدید این است که مکینتاش مبتنی بر M1 “به سر و صدا پاسخ نمی دهند” زیرا اپل هنگام معرفی ادعاهایی مبهم یا نادرست داشته است.

در اینجا چگونگی صحیح بودن شما در نامه قانون وجود دارد ، اما همچنان به فحاشی عمومی متهم می شوید. می دانید وقتی در پارک گرفتار می شوید ، شلوارهایی از پلاستیک شفاف پوشیده اید. بله ، شما شلوار پوشیده اید ، اما هنوز برهنه هستید. نه اینکه این اتفاق هرگز برای ماکالوپا رخ داده باشد.

می توانید بفهمید

این سوابق مهر و موم شده اند.

به هر حال ، بیایید نگاهی به نوشته های پاتریک مورهد در شبکه همیاران فوربس و کلینیک فاقد مجوز هرنیا بیندازیم.

بررسی Apple MacBook Pro 13 M1 – چرا ممکن است بخواهید تغییر دهید “

با این حال ، قبل از اینکه بیشتر از این ادامه دهیم ، بیایید پیگیری را متوقف کنیم و توجه داشته باشیم که لیست مشتریان مورهد مانند لیستی از کل صنعت فناوری است. جز سیب. که قطعاً هیچ ارتباطی با توصیه وی ندارد که شما باید 100 دلار بیشتر برای تهیه MacBook Pro با تراشه ساخته شده توسط مشتری اینتل خود و نه یک ماژول مبتنی بر M1 هزینه کنید.

مطلقا هیچ چیزی.

بررسی مورهد قبلاً توسط جان گروبر و ژان لوئیس گاس انجام شده است و آنها اظهار داشتند که شکایات او مربوط به سخت افزار نیست بلکه مربوط به نرم افزار است ، چیزی که اپل و توسعه دهندگان می توانند برطرف کنند و احتمالاً در مدت زمان نسبتاً کوتاهی خواهد بود.

با این حال ، او در مورد برخی موارد حق دارد. او اشتباه نمی کند وقتی اپل را به خاطر برخی ادعاها ، به ویژه این ادعا که “همه برنامه های موجود شما به لطف روزتا 2 کار می کنند” مجازات می کند. نه درست است ، حداقل برای این ناظر شاخدار. اکثر آنها انجام خواهند داد ، اما ماكالوپ سه مورد را كه به طور دوره ای استفاده می كند ، در لیست سازگاری می بیند كه پیوندهای مورهد هنوز با آنها ناسازگار است. وقتی خلاصه های گسترده ای تهیه می کنید ، “گریه کردن” را به … وای ، تبدیل می کنید. یا چیزی

مطمئناً خواهد بود نه به محض اینکه توانست Macalope را به یک MacBook Air مبتنی بر M1 که می تواند iPad های کافی برای دستشویی خود را برای فروش پول بفروشد ، متوقف کنید. به نظر می رسد بارگیری از iPad دشوار است. آیا اپل تا به حال به این موضوع اشاره کرده است؟ نه ، این نیست ، فقط چیز دیگری است که شرکت نادیده گرفته است. اما مزایای سرعت و دوام باتری بیشتر از دست دادن برخی از برنامه ها است.

مورهد قطعاً از لنز IT شرکت ها به مسائل نگاه می کند – بیشتر کاربران Mac به اندازه او نگران راه اندازی یک برنامه پشتیبان SSD سامسونگ نیستند ، اما هنوز بازاری است که اپل می خواهد بخشی از آن باشد.

اما شاید حق با شما باشد که اپل نباید با این ادعاها زیاده روی کند و همچنان در رد MacBook های مبتنی بر M1 فقط به دلیل این مشکلات سازگاری اولیه صد در صد اشتباه می کند. به اطراف نگاه کن اینها واقعاً پردازنده هایی هستند که بازی را تغییر می دهند و اپل تازه شروع به کار کرده است.

مورهد تنها متخصصی نیست که به درستی اپل را با سرعت و از بین رفتن ادعاها روبرو کرده است ، اما او به اشتباه از این بهانه ای برای خروج از M1 استفاده کرده است. اما این نیازها منسوخ خواهد شد ، همچنین ساندویچ سالاد تخم مرغی که در تابستان در ایمپالای بازداشت شده در Macon ، جورجیا باقی مانده است.

اگر قرار است زمان خود را بیشتر از اینکه از پتانسیل M1 هیجان زده باشید ، نسبت به مواد بازاریابی عصبانی کنید ، بسیار خوب ، اما در طولانی مدت این بازی را برنده نخواهید شد. زیرا وقتی اپل این مشکلات نرم افزاری را برطرف کرد و توسعه دهندگان برنامه های سیلیکونی اپل خود را به روز کردند ، هیچ کس علاقه ای به پاورقی یا نمودار بدون برچسب محور نخواهد داشت. آنها فقط مطمئن می شوند که Mac های مبتنی بر M1 به سرعت دیوانه می شوند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر