[ad_1]

عکسهای ما

Anchor PowerPort Atom III ، 60W USB-C PD

Anchor PowerPort Atom III ، 60W USB-C PD

قیمت: 40 دلار
ابعاد: 2.4 x 2.28 x 1.12 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: برخی از بهترین شارژرها ساده ترین آنها هستند و Anker PowerPort Atom III متناسب با این نوع شارژرها است. این یک شارژ مناسب در آیفون یا لپ تاپ شما در یک شارژر کوچک مستقیم که در جیب یا کیف شما قرار دارد ، تحویل می دهد. هیچ چیز پیچیده ای در این مورد وجود ندارد ، اما هنگامی که در حال حرکت یا پشت میز کار هستیم هنوز یکی از شارژرهای ما است.

Apple 20w USB-C

Apple 20w USB-C

قیمت: 19 دلار
ابعاد: 2.64 1. 1.26 3. 3.27 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: آداپتور برق جدید 20W USB-C اپل به همان اندازه اساسی است. این یکی از بزرگترین شارژرهای این لیست است و یکی از سنگین ترین ها لپ تاپ را شارژ نمی کند و نمی توانید همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید. با این حال ، اگر می خواهید شارژرهای خود را در خانواده نگه دارید ، این یک گزینه مناسب با 19 دلار است. در آزمایش ما ، تلفن شما به طور قابل توجهی سریعتر از دوشاخه 18 وات قدیمی شارژ نمی شود ، اما 10 دلار ارزان تر از قیمت قبلی است. بهتر است اگر اپل گزینه ای نیم بها را برای خریداران آیفون ارائه دهد ، اما حتی با قیمت تمام شده ، این اصلاً ارزش وحشتناکی ندارد.

Aukey Omnia GaN 60W Dual USB-A / USB-C PD

Aukey Omnia GaN 60W Dual USB-A / USB-C PD

قیمت: 38 دلار
ابعاد: 2.05 2.0 2.05 1. 1.18 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: Aukey یکی از بهترین نام ها در شارژرهای USB-C است و همچنین در خط مقدم فشار GaN قرار دارد. چندین گزینه Aukey در دسترس است ، اما اگر برای شارژر خود به درگاه USB-A برای دستگاه های قدیمی تر نیاز دارید ، نمی توانید با این شارژر Omnia که می تواند تلفن و لپ تاپ شما را همزمان شارژ کند ، اشتباه کنید. هنگام استفاده از آداپتور USB-A Lightning با آیفون 12 خود ، 12 شارژ و همچنین در هنگام استفاده از USB-C شارژ سریع کامل 20 وات دریافت می کنید. و با حداکثر توان 60 وات ، دیگر نیازی به حمل آداپتور بزرگ MacBook Pro نخواهید داشت.

Choetech GaN 100W Dual USB-C PD

Choetech GaN 100W Dual USB-C PD

قیمت: 43 دلار
ابعاد: 2.68 x 2.6 x 1.34 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: شارژر Choetech 100W یکی از بزرگترین شارژرهایی است که ما آزمایش کرده ایم ، اما در فاصله کمی بیش از 2.5 اینچ ، هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از آداپتور برق 96 وات است که اپل با 16 اینچ MacBook Pro عرضه می کند. و هنگامی که با هم استفاده می شوند یک پورت 45 وات USB-C اضافی برای هر دستگاه دریافت می کنید. با 3.5 اونس ، در واقع نسبت به برخی از شارژرهای 60 واتی موجود در این لیست سبک تر است ، بنابراین بدون افزودن مقدار زیاد و وزن به کیف خود ، آب زیادی دریافت می کنید.

Eggtronic Sirius 65W USB-C PD

Eggtronic Sirus 65W USB-C PD

قیمت: 70 دلار
ابعاد: 2.71 1. 1.99 0. 0.77 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: آداپتور برق Eggtronic Sirius 65W USB-C بی نظیرترین طرحی است که ما با بدنه ای باریک و یک جفت دندان کنار هم جمع کرده ایم که به نظر می رسد قوانین فیزیک را نقض می کند. نازکی باعث می شود که به راحتی به داخل جیب یا کیف بروید و در فضای کوچک پشت میز و میز قرار بگیرید.

Aukey گوشی Omnia کوتاه 20W

Aukey Omnia Mini 20W

قیمت: 20 دلار
ابعاد: 1.75 x 1.13 x 1.13 x اینچ
چرا ما او را دوست داریم: اگر آداپتور کوچک 5 وات اپل را از دست می دهید ، Aukey Omnia Mini را دوست خواهید داشت. تقریباً هم اندازه شارژر اپل است اما سرعت شارژ آن 4 برابر است. این فناوری مانند آداپتور فوق العاده کوچک Spigen از فناوری نیترید گالیم استفاده نمی کند ، بلکه از “طراحی پشته فوق العاده جمع و جور” استفاده می کند تا انرژی بیشتری را در شارژر کوچکتر فراهم کند. بنابراین کمی سنگین تر از PowerArc است ، اما گرم شدن آن را در بارهای زیاد مشاهده نکرده ایم.

Spigen PowerArc 20W ArcStation Pro

PowerArc 20W ArcStation Pro

قیمت: 20 دلار
ابعاد: 1.56 X 1.36 X 1.09 اینچ
چرا ما او را دوست داریم: ما در این لیست تعداد زیادی شارژر نیترید گالیم را ذکر کرده ایم ، اما PowerArc 20W Spigen کوچکترین است. با باز شدن ، کمی بزرگتر از آداپتور قبلی 5W اپل است (که ابعاد آن 1.74 1.0 1.01 1.0 1.03 اینچ است) ، چه شما از کابل USB-C استفاده کنید و چه نکنید ، 4 برابر سریعتر شارژ می شود. به کابل Lightning یا MagSafe. دوشاخه تاشو اندازه را پایین نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که در کیف شما گرفتار نخواهد شد و اندازه کوچک آن باعث می شود که شارژرهای دیگر در نوار برق مسدود نشود.

اگر آیفون 12 جدید سفارش دهید ، متوجه خواهید شد که جعبه بسیار نازک تر از سال های گذشته است. این به این دلیل است که حجیم ترین لوازم جانبی ناپدید شده است: آداپتور برق. در واقع ، اپل شارژر را از آن جدا کرده است همه چيز آیفون هایی که به فروش می رسند ، بنابراین چه 399 دلار برای آیفون SE خرج کنید یا 1399 دلار برای آیفون 12 پرو مکس ، باید شارژر خود را تهیه کنید.

هر شارژر قدیمی و کابل رعد و برق شما البته کار خواهد کرد. اما اگر از آداپتور قدیمی 5W اپل استفاده کرده اید ، زمان مناسب برای ارتقا است. برای اولین بار ، اپل کابل USB-C به لایتنینگ را در تمام قاب های آیفون تأمین می کند تا امکان شارژ سریع را فراهم کند ، بنابراین تمام آنچه شما نیاز دارید شارژر مناسب است.

برای معاملات عالی تعطیلات در ابزارهای اپل ، به لیست بهترین معاملات جمعه سیاه برای iPad ، AirPods ، ساعت ، MacBooks و موارد دیگر مراجعه کنید.

قدرت را تماشا کنید

شارژر سیب برای آیفون 5 وات سیب

احتمالاً شارژر 5 واتی اپل دارید. با آیفون 12 کار می کند ، اما راحت باشید چون شارژ کردن کند است.

مهمترین نکته ای که هنگام خرید شارژر جدید باید به خاطر بسپارید ، میزان توان مصرفی آن برای دستگاه شماست. سالهاست که اپل شارژرهای 5 واتی “به اندازه کافی خوب” را در قاب آیفون حمل می کند که شارژ آیفون شما حدود 2.5 ساعت طول می کشد. این برای آیفون 5 و نسخه های قبلی که از شارژ سریع پشتیبانی نمی کردند خوب بود ، اما جدیدترین مدل های آیفون 12 می توانند با شارژرهایی کار کنند که حداکثر 20 وات را تحمل می کنند. با آداپتور مناسب می توانید در حدود 30 دقیقه حدود 50 درصد از باتری آیفون 12 را شارژ کنید.

بنابراین شما باید یک شارژر USB-C تهیه کنید که بتواند یک شارژر 20 واتی را تحویل دهد. صادقانه بگویم ، یافتن موردی که این کار را انجام ندهد دشوارتر است ، اما یکی از مواردی که پیدا می کند دشوار است ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که حداقل حداکثر شارژ سریع حداکثر را دریافت می کنید. همچنین می خواهید مطمئن شوید که شارژر از USB Power Delivery پشتیبانی می کند ، که تقریباً به طور قطع هر شارژر شخص ثالثی را تولید می کند.

اندازه و مشخصات را بررسی کنید

شارژرهای اپل همیشه سبک ، کوچک و قابل حمل بوده اند ، اما برخی از آداپتورهای شخص ثالث آنها را حجیم می کنند. این به دلیل آخرین فن آوری شارژ ، نیترید گالیم (GaN) است که به آداپتورهایی که به طور قابل توجهی کوچکتر و با مصرف انرژی بیشتر هستند ، اجازه می دهد.

تولیدکنندگان شارژر قبلاً جایگزینی آداپتورهای برق داخلی سیلیکون را با نیترید گالیم آغاز کرده اند و اختلاف اندازه قابل توجه است. به عنوان مثال ، Anker PowerPort Atom III 35 درصد کوچکتر از آداپتورهایی است که اپل با 13 اینچ MacBook Pro عرضه می کند ، حتی با همان شارژ 60 واتی نیز ارائه می شود. مگر اینکه یکی از مدل های اینجا را بخرید – که همه GaN است ، به جز آداپتور اپل – حتماً مشخصات را در مشخصات فنی بررسی کنید.

بنادر را بشمارید

فقط به این دلیل که اپل فقط به شما امکان می دهد از هر پلاگین یک دستگاه را شارژ کنید ، به این معنی نیست که همه آنها باید به برق وصل شوند. بسیاری از آداپتورهای شخص ثالث چندین درگاه را روی یک شارژر دیواری ارائه می دهند. اگر می خواهید همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید ، یک آداپتور با حداقل دو پورت – برخی با حداکثر چهار پورت خریداری کنید. بسته به نیاز خود می توانید ترکیبی از USB-C و USB-A نیز دریافت کنید.

دندان ها: تا شدن یا تا نخوردن

هنگامی که تصمیم گرفتید چه مقدار انرژی و تعداد پورت نیاز دارید ، فقط یک سوال باقی می ماند: آیا می خواهید دندان ها تا شوند یا نه؟ برخی از شارژرهای شخص ثالث برای محافظت از آداپتور و همچنین موارد دیگر اگر آن را در کیسه بیندازید ، دارای دندانهای تاشو هستند ، اما شارژر 20 وات اپل و چند مورد دیگر دارای دندان های بیرون زده هستند. این یک چیز کوچک است ، اما می تواند تفاوت زیادی در کیف سفر شما ایجاد کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر