[ad_1]

گروه قدیمی که افراد مسن وقتی از فناوری صحبت می کنند ناامیدانه بی سواد هستند تا حدودی غیر قابل توجیه است. انقلاب رایانه های خانگی در این مرحله با دهه ها فاصله است و تلفن های هوشمند بیش از 15 سال است که وجود دارند. افراد مسن ممکن است مانند نوه هایشان ماهرانه با تلفن های هوشمند خود کار نکنند ، اما آنها فقط مراقب روزهای تلفن های چرخشی نیستند. به طور خاص ، رسانه های اجتماعی راهی برای برقراری ارتباط افراد مسن با خانواده و دوستان فراهم می کنند و تلفن های هوشمند به انجام هر کاری ممکن کمک می کنند. این همچنین بخش مهمی از خدمات بهداشتی است.

به عبارت دیگر ، افراد مسن نیز به آیفون نیاز دارند ، اما ممکن است نیازهای منحصر به فردی داشته باشند. آنها اغلب درآمد ثابت دارند و ممکن است در خواندن یک متن کوتاه مشکل داشته باشند یا از آرتروز یا سایر نیازهای دسترسی رنج ببرند. بهترین آیفون برای افراد مسن آیفونی است که هزینه ای برای بازو و پا نداشته باشد و حداقل برای چند سال به روز شود. علاوه بر این ، ما دو توصیه خواهیم کرد: یک آیفون کوچک برای افراد مسن که حمل و دستکاری تلفن های بزرگ برای آنها مشکل است و یک آیفون بزرگ برای کسانی که به متن و تصاویر بیشتری نیاز دارند.

بهترین آیفون کوچک برای بزرگسالان: iPhone SE (2020)

آیفون SE هدیه ای خیر برای افراد مسن یا شخص دیگری با درآمد ثابت است. با شروع تنها 399 دلار ، یک آیفون کاملاً مدرن با پردازنده A13 به شما می دهد ، بنابراین احتمالاً چهار یا پنج سال دیگر به روزرسانی های iOS را دریافت می کند. حتی با فقط یک لنز ، دوربین بسیار خوب است و برخی از افراد مسن با Touch ID راحت تر می توانند با Face ID کنار بیایند (به خصوص اگر تلفن هوشمند قبلی آنها آیفون قدیمی باشد).

آیفون SE است کاملا کوچک و فقط کمی بزرگتر از آیفون 12 مینی بسیار گران تر. اگر یک فرد بزرگسال از آیفون 5 یا 6 قدیمی باشد ، این اندازه آشنا و راحت خواهد بود ، اما به معنی یک نمایشگر کوچک است که همیشه برای افراد مسن ایده آل نیست.

حرفه ای ها: قیمت ، اندازه ، Touch ID
موارد منفی: اندازه صفحه ، تک دوربین

بهترین آیفون بزرگ برای افراد مسن: iPhone XR

با این حال ، هر ارشد نمی خواهد یک آیفون کوچک داشته باشد. نگه داشتن و اداره یک گوشی بزرگ ممکن است دشوارتر باشد ، اما یک نمایشگر بزرگ بزرگ خواهد بود زیاد برای چشمان پیر آسان تر است ارشد که می خواهد نمایشگر بزرگ را در اولویت قرار دهد در حالی که هزینه زیادی خرج نمی کند یا نمی کند هم بزرگ باید به آیفون XR 499 دلاری نگاه کند.

پردازنده مرکزی با A12 به جای A13 ، یک قدم عقب تر از iPhone SE است ، اما هنوز هم هست زیاد سریع برای ایمیل ، بررسی برنامه های شبکه های اجتماعی ، عکس گرفتن ، برقراری تماس با FaceTime و هر چیز دیگری که فرد مسن برای آن iPhone می خواهد. هنوز چندین سال به روزرسانی نرم افزار iOS را دریافت می کند. به علاوه ، این دارای یک ID ID است ، که ممکن است کمی به آن عادت کند ، اما می تواند راهی آسان تر برای تأمین آیفون برای مبتلایان به آرتروز باشد.

حرفه ای ها: قیمت ، اندازه نمایشگر ، Face ID
موارد منفی: پردازنده قدیمی تر ، دوربین تک

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر