[ad_1]

سالهاست که عملکرد آیفون در اطراف گوشی های پیشرفته اندرویدی چرخیده است. این را با کارایی بالای باتری و کاتالوگ عظیمی از بازی های خارق العاده (از جمله برخی از انحصارهای Apple Arcade) ترکیب کنید و آیفون ممکن است بهترین پلتفرم بازی موبایل در اطراف باشد.

راستش را بخواهید ، هر آیفون ساخته شده در چند سال گذشته هیچ مشکلی در مدیریت حتی سخت ترین بازی های موبایل نخواهد داشت. اما اگر در مورد بازی های تلفنی آنقدر جدی هستید که آن را در اولویت تصمیم خرید خود قرار دهید ، نمی خواهید “به اندازه کافی خوب” باشید ، بهترین ها را می خواهید.

بهترین آیفون برای بازی: iPhone 12 Pro Max

هر آیفون بازی های روزمره را به خوبی انجام می دهد. اگر می خواهید بازی های پیشرفته و پیشرفته با گرافیک و صدای سه بعدی پیشرفته تری انجام دهید ، عملکرد مهم است. همه آیفون ها تراشه A14 فوق العاده سریعی دارند اما RAM اضافی باعث می شود که آیفون 12 پرو فقط یک مورد باشد کمی سریعتر و اگر به بازی مشغول هستید ، گزینه بزرگتر Max را می خواهید.

چرا؟ اول ، مشکلی در طول عمر باتری وجود دارد. بازی های سطح بالا منبع خوبی برای باتری گوشی شما هستند و آیفون 12 پرو مکس بیشترین عمر باتری را نسبت به هر آیفونی که آزمایش کرده ایم ، دارد. اگر بازی های مبتنی بر مکان (مانند Pokemon Go) انجام می دهید ، می خواهید بدون باتری بازی کنید.

دوم ، اندازه صفحه مهم است. هنگام بزرگتر شدن صفحه ، بازی های دارای کنترل روی صفحه ، چوب و دکمه های مجازی راحت تر هستند. خواندن متن های کوچک در RPG و موارد مشابه آسان تر است. پخش جریانی بازی ها از Xbox یا Playstation شما؟ قطعاً نمایشگر بزرگتری می خواهید.

در آخر ، اجازه دهید 5G را فراموش نکنیم. بازی در حال حرکت ، به دور از Wi-Fi ، در اتصالات 4G ضعیف است ، اما حداقل در 5G کمی بهتر است. اما مطمئناً ، 5G باتری شما را سریعتر تخلیه می کند ، بنابراین دلیل دیگری برای استفاده از این تلفن بزرگ است.

اگر شما واقعاً نمی توانید تلفن های بزرگ را تحمل کنید یا اگر بازی یک نگرانی ثانویه است ، هیچ مشکلی با iPhone 12 Pro یا حتی آیفون 12 معمولی وجود ندارد. اما علاقه مندان به بازی جدی احتمالاً خوشحال خواهند شد که پول اضافی را برای Maximum بزرگ خرج کنند. گزینه.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر