[ad_1]

ما ساعاتی از روز را در برنامه های پیام رسان و شبکه های اجتماعی می گذرانیم و احتمالاً چند دقیقه بیشتر در یک برنامه آب و هوا نیستیم. با این وجود ، برنامه آب و هوای خوب یکی از مهمترین برنامه ها در آیفون های ما است. به این ترتیب می دانیم کی باید کت سنگین تری بپوشیم یا چتر برداریم. این برنامه ها می توانند بر روی همه چیز ، از آمادگی ما در برابر بلایای طبیعی تا زمان سمپاشی تأثیر بگذارند.

داشتن یک برنامه دقیق و آسان برای خواندن آب و هوا که به سرعت و بدون زحمت دقیقاً همان چیزی را که می خواهید بدانید مهم است. برنامه آب و هوای خوب همچنین از ابزارک های جدید در صفحه اصلی iOS 14 پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید با یک نگاه به اطلاعات مورد نیاز خود برسید. برنامه داخلی iOS Weather برای کارهای اساسی مناسب است ، اما داده های مختلف ، منابع یا تجسم های مورد علاقه بسیاری از کاربران را ارائه نمی دهد.

برنامه های آب و هوایی بسیاری در App Store وجود دارد ، اما این پنج مورد از بهترین برنامه ها هستند و ارزش امتحان کردن را دارند.

AccuWeather

یکی از محبوب ترین برنامه های آب و هوا در App Store – و اگر نمی خواهید هزینه کنید ، بهترین شرط شماست. AccuWeather از پیش بینی های خود بر اساس داده های مختلف استفاده می کند و این مواردی است که احتمالاً با آنها آشنا خواهید شد زیرا مجوز هزاران وب سایت ، تلویزیون و رادیو ، روزنامه و غیره را دارد.

این برنامه یک نمایش ساده و ساده از اطلاعات آب و هوا را در بالای یک صفحه اصلی بسیار طولانی ارائه می دهد. پیمایش به پایین جزئیات بیشتری به همراه مواد حساسیت زا و کیفیت هوا به شما می دهد. بخش ساعت نحوه پیشرفت هوا را طی چند روز آینده به شما اطلاع می دهد و بخش روزانه پیش بینی گسترده شما را نشان می دهد. بخش Radar به ویژه با لایه های مفید بسیار مفید است.

عکسهای صفحه Accuweather IDG

AccuWeather داده های خود را در یک رابط کاربری واضح و تمیز ارائه می دهد.

اگر می خواهید وقتتان روی مچ باشد ، یک برنامه Apple Watch وجود دارد که تنظیمات آن بسیار زیاد است.

اگر نقطه ضعف AccuWeather وجود داشته باشد ، پر از تبلیغات با تبلیغات است. و به طور پیش فرض ، داده های خاص دستگاه را به اشخاص ثالث می فروشد (به استثنای تبلیغات هدفمند). پیش از این ، شما می توانستید تبلیغات را با هزینه یک بار مصرف 3.99 دلار غیرفعال کنید ، اما اکنون قیمت آن به اشتراک سالانه 8.99 دلار افزایش یافته است.

شاید به این دلیل که AccuWeather در خارج از برنامه خود دارای چنین تجارت پر رونقی است ، به شما امکان دسترسی به داده ها و ویژگی های بیشتری را در نسخه رایگان پشتیبانی شده از تبلیغات نسبت به سایر برنامه های آن زمان می دهد.

AccuWeather (رایگان ، 8.99 دلار در سال برای حذف تبلیغات)

CARROTS آب و هوا

Carrot Weather یکی از بهترین برنامه های هواشناسی در هر مکان است و به روز رسانی 5.0 جدید آن باعث بهترین توقف در صفحه اصلی ما شده است. این یک طراحی جدید از بالا به پایین همراه با تغییرات قیمت و مجموعه ای از ویژگی های جدید مانند بسیاری از گزینه های ویجت در صفحه اصلی را ارائه می دهد.

قلاب بزرگ Carrot Weather صدای کثیف ربات AI است که هر بار که برنامه را باز می کنید حرف های بدی درباره شما می زند (و شما را “کیسه گوشت” می نامد). شما فکر می کنید که او به سرعت پیر می شود ، اما بدیهی است مردی در پشت پرده قرار دارد که دائماً شوخی های جدید می کند ، غالباً بر اساس اتفاقات فعلی. میزان وضوح و گرایش سیاسی به صدای هوش مصنوعی سازگار است و واقعاً کمی سرگرم کننده به زمان می بخشد.

هویج زمان سفارشی IDG

فقط چند مورد زیاد روش هایی که می توانید رابط کاربری خود را برای زمان هویج شخصی سازی کنید.

Carrot 5.0 مدل کسب و کار را به “رایگان با اشتراک های برتر” تغییر می دهد که یک پیشرفت است. اما مشترکان درجه یک هنوز بسیار گران هستند و سه مشترک وجود دارد سطح در طبقه حق بیمه بچه ها بیایید – این یک برنامه آب و هوا است ، نه Netflix. شما به این همه روش پرداخت نیازی ندارید.

با این حال ، همه چیز ارزش آن را دارد ، زیرا موضوعات جدید در صفحه نمایش و سازنده رابط کاربری هستند باور نکردنی. قبلاً هیچ وقت برنامه آب و هوا به شما اینقدر کنترل داده ها و نحوه ارائه به شما را کنترل نکرده است. همه چیز به صورت مدولار ، با ایستگاه از پیش تنظیم هوشمند برای کمک به شما در شروع تغییر گزینه های بسیار ریز ارائه می شود.

هنگامی که برنامه رایگان شد ، باید این کار را انجام دهید کاملا آن را بررسی کنید ، اگرچه برخی از ویژگی های مهم مانند عوارض و ابزارهای اپل واچ در پشت اشتراک های حق بیمه قفل شده اند ، که بسیار گران است.

آب و هوای CARROT (رایگان با چندین سطح اشتراک)

آسمان غم انگیز

یکی دیگر از برنامه های فوق العاده محبوب آب و هوا ، Dark Sky بر پیش بینی های فعلی هوا متمرکز است. همانطور که در آن است ، می تواند یک اعلان فشار برای شما ارسال کند که باران شروع می شود درست همان جایی که هستید حدود 10 دقیقه

این شرکت یکی از اولین کسانی بود که داده های آب و هوا را در دسترس عموم قرار داد و یک مدل یادگیری ماشین عمیق را برای پیش بینی آینده نزدیک برای مکان دقیق استفاده کرد. امروزه ، بسیاری از خدمات آب و هوایی این نوع پیش بینی “بیش از حد” را ارائه می دهند ، اما Dark Sky به اندازه کافی خوب عمل می کند که از API برای تأمین انرژی این مدل بیش از حد محلی برای پیش بینی بسیاری از برنامه ها و خدمات دیگر استفاده می شود.

Dark Sky توسط مارس 2020 توسط اپل خریداری شد و دیگر در اندروید یا وب در دسترس نیست. پیش بینی رابط ابر محلی ، که توسط برنامه های دیگر استفاده می شود ، تا پایان سال 2021 ادامه خواهد داشت.

زمان آیفون آسمان تاریک IDG

رابط تمیز Dark Sky و اعلان های “بارانی که در آنجا هستید باران می بارد” به شما کمک می کنند تا آن را جدا کنید.

Dark Sky بهترین برنامه برای آن زمان است که به هیچ وجه نسخه رایگان ندارد اما به اشتراک نیز احتیاج ندارد. فقط یک خرید ساده یکبار مصرف 3.99 دلار.

رابط کاربری بسیار تمیز و شفاف است و پیش بینی های کوتاه مدت بسیار دقیق هنگام کار جادویی هستند (که این تعداد اغلب به دلخواه من نیست). اما در اینجا شما واقعاً طیف گسترده ای از داده های آب و هوا را نخواهید یافت. سادگی و وضوح آن از نکات مهم فروش است.

برنامه Apple Watch کاملاً ساده است اما معمولاً برنامه Apple Watch تمیز و ساده است.

اپل برخی از داده های مربوط به بارش باران آسمان را در برنامه پیش فرض هواشناسی خود گنجانده است ، اگرچه پیش بینی های کلی و آمار هوا هنوز توسط کانال هوا در اینجا در ایالات متحده انجام می شود شاید iOS 15 شامل یک برنامه بزرگتر برای تعمیر هوا و ایجاد تاریکی آسمان منسوخ شده

آسمان تاریک (3.99 دلار)

خط هواشناسی

Weather Line ، یکی از جالب ترین و شهودی ترین برنامه های هواشناسی ، با به روزرسانی Weather Line 2 گام بلندی را به جلو برد و از آن زمان مرتباً در حال پیشرفت است. قطعاً ارزش دیدن دارد.

این برنامه مکان های مختلف آب و هوایی شما را به عنوان نقشه های ساده با خطی برای دما و شرایط ارائه می دهد. برای دیدن جزئیات بیشتر روی نقشه ضربه بزنید. همه چیز واقعاً تمیز و ساده است و یکی از بهترین برنامه های زمانی است که من دیده ام تا در یک نگاه کلی اطلاعات کلی مورد نظر شما را به شما ارائه دهد.

خط آب و هوای آیفون IDG

Weather Line یک برنامه ساده ، زیبا و کاربردی در زمینه آب و هوا است. اما اگر مشترک نشوید احتمالاً ارزشش را ندارد.

این مورد جالب است: نسخه رایگان اصلی آن است هم پایه ای. برای اینکه واقعا پتانسیل برنامه را باز کنید ، باید یک اشتراک Supercharge بپردازید که 3.99 دلار در ماه یا 12.99 دلار در سال است. این برنامه اطلاعات مربوط به زمان را از چندین منبع پرداختی می گیرد ، بنابراین هزینه های جاری وجود دارد و اشتراک آنها را پوشش می دهد. اگر هواشناس بزرگی هستید (و به زنده ماندن برنامه در طولانی مدت ایمان دارید) ، می توانید Supercharge را برای مدت مادام العمر با قیمت 44.99 دلار خریداری کنید.

با اشتراک شما بسیاری از چیزهای عالی دریافت می کنید. این برنامه با پیش بینی باران آسمان تاریک ، پیش بینی های هواشناسی AccuWeather ، نماهای رادار RadarScope و AQI PurpleAir جایگزین پیش بینی 7 روزه NOAA اولیه خود خواهد شد. به علاوه یک دسته از مضامین و نمادهای برنامه و گزینه های بیشتر برای انتخاب چشمگیر ویجت های iOS 14.

شایان ذکر است که Weather Line روی حریم خصوصی بسیار تمرکز کرده است. این اطلاعات مکان شما را ذخیره یا انتقال نمی دهد و از مکانی در پس زمینه استفاده نمی کند.

Weather Line برنامه اپل واچ ندارد ، جای تاسف دارد زیرا یک طراحی عالی با کمترین فضای و حداکثر اطلاعات است. با این حال ، توسعه دهندگان می گویند این در لیست آنها است.

خط آب و هوا (رایگان ، 3.99 دلار در ماه اشتراک)

بادگیر

اگر به نقشه های هواشناسی و تجسم علاقه دارید ، باید نگاهی به برنامه Windy بیندازید. در واقع این یک نسخه کوچک از سایت عالی windy.com است و صفحه آیفون را با نقشه های بزرگ و زیبایی پر می کند که ده ها لایه جذاب داده برای انتخاب دارد.

تماشای انیمیشن بادی مطمئناً باعث می شود بینندگان “اوو” بگویند ، اما همچنین یک رادار متحرک دقیق ، پیش بینی آینده تجمع باران ، دمای دریا ، چندین شکل از کیفیت هوا ، عمق برف ، همانطور که شما آن را صدا می کنید ، وجود دارد.

هوای آیفون باد IDG

اکثر برنامه های هواشناسی نقشه ها و رادارها را به یک عملکرد دوم تبدیل می کنند. ویندری هیچ کاری نمی کند ولی کارتهای بزرگ و زیبا

فقط می توانید ساعت ها به تمام نقشه ها نگاه کنید. اگر آنچه شما می خواهید یک پیش بینی اساسی برای منطقه شما یا شاید شهری که به آن سفر می کنید ، باشد ، برنامه های کاربردی به مراتب بهتر از این موارد هستند. یک ابزارک برای iOS 14 وجود دارد ، اما هیچ برنامه Apple Watch وجود ندارد. در واقع همه چیز در مورد این کارت های بزرگ زیبا است.

تمام ویژگی های اصلی این برنامه به صورت رایگان در دسترس است ، اما تبلیغات هدفمند در سال جاری دزدکی حرکت می کنند. برای خلاص شدن از شر تبلیغات و به دست آوردن اطلاعات دقیق تر و مرتب به روز شده می توانید مشترک شوید.

باد (رایگان ، اشتراک سالانه 18.99 دلار اختیاری)

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر