[ad_1]

اگر واقعاً می خواهید در دنیای همیشه متصل امروز از لپ تاپ ، تبلت و تلفن خود نهایت استفاده را ببرید ، به یک سرویس ذخیره سازی ابری احتیاج دارید. ذخیره سازی پرونده Cloud ممکن است به عنوان روشی برای پشتیبان گیری از اطلاعات کاربران در صورت بروز یک فاجعه آغاز شده باشد ، اما بهترین خدمات امروزه خدمات بسیار بیشتری ارائه می دهند.

راه حل خوب ذخیره سازی ابر از اسناد ، عکس ها و فیلم های مهم شما پشتیبان تهیه می کند ، اما همچنین به شما کمک می کند تا تمام دستگاه های خود را همگام سازی کنید. این یک روش عالی برای اطمینان از دسترسی فوری رایانه رومیزی ، لپ تاپ ، تلفن و رایانه لوحی به تمام محتوای دیجیتالی شماست. همچنین باید به شما امکان دسترسی و ویرایش اسناد را از یک مرورگر وب داده و به راحتی فایل ها و پوشه ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر بیشتر از محصولات اپل استفاده می کنید – اعم از اینکه فقط یک آیفون باشد یا با سخت افزارهای فراگیر اپل همراه باشید – ما فکر می کنیم اینها بهترین راه حل های ذخیره سازی ابری هستند که باید در آنها مشترک شوید.

بروزرسانی 03/12/21: راهنمای ما را با آخرین قیمت ها و ویژگی های این سرویس های ذخیره سازی ابری به روز کنید.

در کل بهترین فضای ذخیره سازی ابر: Google One / Drive

گوگل تلاش کرده تا فضای ذخیره سازی بین عکس ها ، سندنگار ، Gmail و سایر سرویس های کاربری Google را برای ذخیره فضای ابری خود مجدداً به عنوان Google One طبقه بندی کند. نام قدیمی ، Google Drive ، اکنون فقط در برنامه Google Drive اعمال می شود که از آن برای مدیریت پرونده های آنلاین شما استفاده می شود.

عکس های گوگل بصورت آنلاین IDG

Google Photos مکانی سریع ، هوشمند و شاید بهتر برای تهیه پشتیبان از تمام حافظه های دیجیتالی شما باشد تا برنامه Apple Photos.

یک حساب Google One رایگان 15 گیگابایت فضا را به شما اختصاص می دهد ، مبلغی معقول. می توانید این مبلغ را با قیمت 1.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال به 100 گیگابایت افزایش دهید. دو برابر شدن این مقدار تا 200 گیگابایت 2.99 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال است و 2 ترابایتی جامد 9.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال است. این معمولاً با سایر خدمات سطح بالای ابر هم تراز است. Google حتی برنامه های بزرگتری از 10 ترابایت ، 20 ترابایت و 30 ترابایت را ارائه می دهد.

سرویس ابری گوگل خیلی کارها را خیلی خوب انجام می دهد. برنامه Google Photos از بسیاری جهات بهتر از اپل است ، خصوصاً تلاش برای دسترسی آنلاین به عکس های شما. این مکان عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها و فیلم های شما است. Google Docs ، Sheets و Slides به عنوان راه حل های همکاری مبتنی بر وب قابل اعتماد ، سریع و با کاربرد آسان ، شهرت زیادی کسب کرده اند و برنامه های iOS حتی از چند وظیفه ای تقسیم صفحه در iPad پشتیبانی می کنند. Google Drive دسترسی به همه موارد شما را از طریق وب فراهم می کند ، و برنامه به خوبی با منوی اشتراک گذاری iOS ادغام می شود.

برای رایانه شخصی Mac یا Windows ، تهیه پشتیبان و همگام سازی فوق العاده است. این Google Drive شما را در Finder یا Explorer ادغام می کند ، آن را بین دستگاه ها همگام نگه می دارد و حتی می تواند از اسناد ، دسک تاپ ، عکس ها (از جمله عکسخانه) یا پوشه های دیگر به انتخاب خود نسخه پشتیبان تهیه کند.

شاید انتخاب Google به عنوان راه حل اصلی ذخیره سازی ابر هنگام استفاده از محصولات اپل عجیب به نظر برسد ، اما واقعاً خوب عمل می کند. اگر به طور منظم از رایانه ویندوزی استفاده کنید یا بخواهید از شبکه به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید آسان است و قیمت آن مناسب است.

بهترین فضای ذخیره سازی ابر اگر همه تجهیزات شما باشد سیب: iCloud

از آنجا که یکپارچه با تمام محصولات و خدمات اپل ادغام می شود ، iCloud واقعاً بهترین راه حل ذخیره سازی ابر برای کسی است که با اپل کاملاً درگیر است. و واقعاً منظورم این است همه در: همه رایانه های شما Mac هستند ، دستگاه های تلفن همراه شما iPhone یا iPad هستند ، شما در نرم افزار عملکرد اپل (Pages، Numbers، Notes) و غیره کار می کنید.

برنامه های وب icloud IDG

اپل دارای طیف کاملی از برنامه های وب است ، اما به اندازه برنامه های Google پایدار و کارآمد نیستند.

نگران کننده این است که اپل هنوز فقط 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان در iCloud فراهم می کند ، که اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید ذخیره برخی از اسناد Pages و Numbers است چندان بد نیست ، اما برای عکس ها و فیلم ها بسیار ناچیز است. احتمالاً 5 گیگابایت حافظه ابری کافی برای پشتیبان گیری از آیفون شما فراهم نمی کند ، چه رسد به iPad. اپل سالها در افزایش این حد تأخیر داشته است ، اما حداقل باید شمارش نسخه های پشتیبان iOS را در برابر آن متوقف کند.

از آنجا ، ماهانه 0.99 دلار برای 50 گیگابایت ، 2.99 دلار برای 200 گیگابایت یا 9.99 دلار برای 2 ترابایت است. شما می توانید تقسیم خانواده با طرح های 200 گیگابایتی و 2 ترابایت را فعال کنید. انجام این کار به این معنی نیست که اعضای خانواده شما می توانند همه موارد شما را ببینند ، بلکه فقط این است که کل فضای ذخیره سازی iCloud شما با همان حد داده محاسبه می شود.

مزیت اصلی پرداخت بیشتر برای فضای ذخیره سازی iCloud این است که تقریباً همه برنامه های اپل می توانند از طریق آن یکپارچه شوند. عکس ها ، برنامه های عملکردی ، نامه ، تقویم و هر آنچه که در پوشه iCloud Drive خود در Mac Finder می ریزید ، بلافاصله در همه دستگاه های Apple شما در دسترس هستند. تعداد قابل توجهی از برنامه های iOS نیز از طریق iCloud پشتیبان تهیه و همگام سازی می کنند.

اگر گهگاه به رایانه های غیر Mac یا دستگاه های همراه غیر iOS متکی باشید ، محدودیت های iCloud را ناامیدکننده می دانید. اپل طیف کاملی از برنامه های وب iCloud.com را ارائه می دهد ، اما به نوعی متوسط ​​هستند. اپل یک برنامه iCloud برای ویندوز فراهم می کند که داده ها را همگام سازی می کند و نامه iCloud شما را با برنامه های رایج Windows مانند Outlook تلفیق می کند ، اما برنامه های Windows یا Android خود را ندارد: اگر می خواهید سندی را در Pages ویرایش کنید ، باید از رابط وب

اپل با iOS 13.4 و macOS 10.15.4 سرانجام اشتراک پوشه iCloud را اضافه کرده است. این یک محدودیت جدی در سرویس ذخیره سازی ابری آن بود ، بنابراین ارزش دارد که دوستان یا همکاران خود را برای به روزرسانی سیستم عامل خود اذیت کنید ، اگر این کار را مفید دانستید.

به Apple One فکر کنید

اگر کاربر سنگین اپل هستید ، ممکن است بخواهید سرویس بسته Apple One را در نظر بگیرید. این چیزی بیشتر از یک راه حل ذخیره سازی ابر است و بنابراین از محدوده این مقاله فراتر می رود ، اما ارزش ارائه شده می تواند مقیاس ها را به نفع iCloud برای شما تغییر دهد.

با 14.95 دلار در ماه ، کاربر 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud به همراه Apple Music ، Apple TV + و Apple Arcade دریافت می کند. خیلی هیجان انگیز نیست ، اما برنامه خانوادگی 19.99 دلاری بسیار بهتر است – فضای ذخیره سازی به 200 گیگابایت می رسد و حداکثر شش کاربر با این سرویس ها مشترک هستند.

نخست وزیر واقعاً جالب است. علاوه بر خدماتی که در دو سطح پایین دریافت می کنید ، News + و Fitness + نیز دریافت می کنید و فضای ذخیره سازی مشترک به 2 ترابایت افزایش می یابد. این برای شش نفر کافی است تا تعداد زیادی عکس ، فیلم ، بایگانی و اسناد را ذخیره کنند. اگر شما یک خانواده کامل از کاربران آیفون و / یا Mac دارید ، ارزش بسیار خوبی دارد.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای عملکرد: Microsoft OneDrive

مایکروسافت وان درایو؟ برای کاربران اپل؟ آره! شما از کارایی محصولات مایکروسافت با iPhone ، iPad و Mac شگفت زده خواهید شد.

OneDrive 5 گیگابایت رایگان به شما می دهد ، همان فضای ذخیره سازی مسخره ای که iCloud دارد. اشتراک ماهانه 1.99 دلار وجود دارد که 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای شما فراهم می کند ، که بسیار خوب است. با پرداخت 6.99 دلار در ماه ، می توانید 1 ترابایت فضای ذخیره سازی و برنامه های اداری مانند Word ، Excel ، Outlook و PowerPoint دریافت کنید. جایی که OneDrive واقعاً بدرخشد ، ماهیانه 9.99 دلار (یا 99.99 دلار در سال) است. این به شما 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری می دهد برای حداکثر شش کاربر. این 1 ترابایت است به ازای هر کاربر، به اشتراک گذاشته نشده است! هر کاربر هم Office 365 را با نسخه های کامل Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook و OneNote دریافت می کند و می توانید آنها را روی حداکثر پنج رایانه ، پنج تبلت و پنج تلفن هوشمند نصب کنید.

دفتر 365 مک IDG

OneDrive به خودی خود خوب است ، اما سطح 9.99 دلار در ماه یک برنامه خانوادگی برای Office 365 با فضای ذخیره سازی فراوان است.

معامله خوب اگر خانواده ای پر از افراد با دستگاه های مختلف داشته باشید. OneDrive و همه این برنامه های آفیس روی ویندوز (البته) ، Mac ، iOS و Android اجرا می شوند. از همه مهمتر ، برنامه های Office در واقع برای iOS و Mac بسیار مناسب هستند. OneDrive به خوبی بین دستگاه ها همگام سازی می شود و در Mac به خوبی کار می کند ، به طور یکپارچه در Finder ادغام می شود. برنامه های IOS از چند وظیفه ای در iPad پشتیبانی می کنند و حتی برنامه های Apple Watch را برای OneNote و Outlook دریافت می کنید.

برنامه های تحت وب مایکروسافت نیز بسیار قوی هستند. بنابراین ، اگر نیاز به ویرایش سریع از رایانه بدون نصب Word یا Excel دارید ، یا فقط می خواهید از یک پورتال ایمیل تحت وب استفاده کنید ، تجربه نیمه کاره ای نخواهید داشت.

اگر نقطه ضعفی در OneDrive وجود داشته باشد ، این عکس ها و فیلم ها است. بله ، برنامه OneDrive iOS می تواند به طور خودکار از عکس ها و فیلم ها از iPhone یا iPad شما پشتیبان تهیه کند (و OneNote دارای اسکنر اسنادی داخلی است) ، اما تجربه آلبوم عکس آنلاین ضعیف است و هیچ برنامه ویژه مرورگر / ویرایشگر عکس وجود ندارد.

ما هنوز هم معتقدیم که Google برای اکثر کاربران یک راه حل کلی بهتر برای ذخیره ابری ارائه می دهد ، به خصوص اینکه سه برابر فضای ذخیره رایگان دریافت می کنید و فضای ذخیره سازی خود را دو برابر می کنید و به 1.99 دلار در ماه می رسید. اما اگر کاربر مکرر نرم افزار عملکرد مایکروسافت هستید و مخصوصاً اگر آیفون یا آیپد دارید اما از رایانه ویندوزی استفاده می کنید ، باید از نزدیک OneDrive را بررسی کنید.

مقایسه قیمت ها

گزینه ذخیره سازی ابری که انتخاب می کنید تا حد زیادی به میزان تمایل شما به پرداخت بستگی دارد. اگر فضای خالی می خواهید ، گوگل با 15 گیگابایت رقابت را خرد می کند – مایکروسافت و اپل باید بازی خود را از 5 گیگابایت کم کنند. سطح 100 گیگابایت برای 1.99 دلار معامله خوبی برای اکثر مردم است و برابر با ظرفیتی است که مایکروسافت با OneDrive به شما می دهد.

iCloud اپل 200 گیگابایت به ازای 2.99 دلار به شما می دهد که در صورت تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های iOS در فضای ابری ، همراه با عکس و فیلم ، حداقل هزینه ای را که باید در آن صرف کنید. گوگل مسئول قیمت و ذخیره سازی اپل در این سطح است. سطح 0.99 دلار در زیر آن قرار دارد ، اما هنگام تهیه نسخه پشتیبان از آیفون و تمام عکس های آن ، حتی 50 گیگابایت نیز به سرعت پر می شود.

اگر می خواهید ده دلار در ماه هزینه کنید ، از Google یا Apple 2 ترابایت دریافت خواهید کرد ، اما مایکروسافت به شما کمک می کند شش حساب با هر یک ترابایت ، به علاوه برنامه های اداری این یک معامله شیرین است.

2 گیگابایت Dropbox بدترین سطح رایگان است و ارزان ترین سطح پرداختی آن 11.99 دلار در ماه است و حتی شامل تمام ویژگی های Dropbox نیست.

قیمت سرویس های ابری 2 IDG

دراپ باکس چطور؟

هیچ بحثی درباره راه حلهای ذخیره سازی ابر بدون بحث در مورد شرکتی که همگام سازی کاربر را در فضای ابری تبلیغ کرده کامل نخواهد بود: Dropbox متأسفانه توصیه برای اکثر کاربران سخت است. حساب رایگان 2 گیگابایت مسخره به شما می دهد و شامل برخی از بهترین ویژگی های این سرویس مانند Smart Sync نیست. پیشنهادات ارزانترین طرح پرداختی 11.99 دلار در ماه برای 2 ترابایت است (که هنوز فاقد چند ویژگی است) یا می توانید برای یک برنامه خانوادگی برای شش نفر ، آن را به 19.99 دلار در ماه افزایش دهید. عنوان همان 2 ترابایت. Dropbox کار همگام سازی پوشه ها را در رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه بسیار خوب انجام می دهد ، اما این فقط کافی نیست – رقبای آن نیز کار بسیار خوبی انجام می دهند. ایجاد و ویرایش اسناد از طریق برنامه کاغذ Dropbox همه در یک انجام می شود که بسیار مناسب است.

در صورت تمایل Dropbox از عکسها و فیلمهای شما پشتیبان تهیه می کند ، اما تجربه مدیریت عکس ضعیف است. Dropbox ده سال پیش سرویس ذخیره سازی و ذخیره سازی ابری بود ، اما از آن زمان با پیشنهادهای قوی ، انعطاف پذیر و ارزان قیمت رقبای خود پیشی گرفته است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر