[ad_1]

هدف چندین مورد از بهترین سرویس های پخش موسیقی جذب افرادی است که در طول تعطیلات هدفون ، بلندگوی بلوتوث و سایر تجهیزات صوتی خانگی را با پیشنهادات آزمایشی سخاوتمندانه خریداری کرده اند. اگرچه پیشنهادهای آزمایشی 30 روزه برای این فضا معمول است ، اما می توانید ثبت نام کنید سهآزمایشات ماهانه Amazon Music Unlimited ، Amazon Music HD ، Apple Music و Spotify Premium به صورت رایگان. در عین حال ، تیدال اشتراک آزمایشی چهار ماهه سطح خدمات Premium یا HiFi خود را فقط با 4 دلار ارائه می دهد.

طبق معمول ، این پیشنهادات فقط برای مشترکان جدید در دسترس است و اگر قبل از این کار را لغو نکنید ، با پایان دوره آزمایشی ، از کارت اعتباری شما با نرخ فعلی کسر می شود.

خدمات از نظر هزینه ، کیفیت صدا ، ایجاد لیست پخش و سایر ویژگی ها متفاوت هستند. اینها تنها سرویس های پخش جریانی موسیقی نیستند که می توانید انتخاب کنید و تنها خدماتی نیستند که به صورت آزمایشی رایگان ارائه می شوند. فقط این پیشنهادات بسیار سخاوتمندانه تر از دوره آزمایشی رایگان 30 روزه رایگان است که توسط Qobuz ، Deezer و موارد دیگر ارائه می شود (YouTube Music در حال حاضر یک دوره آزمایشی 60 روزه رایگان را اجرا می کند).

Amazon Music Unlimited

Amazon Music Unlimited یکی از ارزان ترین خدمات است که اعضای Prime فقط 7.99 دلار در ماه پرداخت می کنند (بقیه ماهیانه 9.99 دلار پرداخت می کنند). این امکان دسترسی درخواستی به کاتالوگ 60 میلیون آهنگ پخش شده در قالب MP3 با از دست دادن 256Kbps را فراهم می کند. می توانید برای پیشنهاد آزمایشی در اینجا ثبت نام کنید.

امتحان رایگان Spotify

Spotify در طول تعطیلات یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه رایگان برای سرویس پخش موسیقی Spotify Premium خود ارائه می دهد.

Spotify Premium

اشتراک Spotify Premium به شما امکان تقاضا برای دسترسی تقریباً به همان تعداد آهنگ را می دهد ، به علاوه یک کتابخانه پادکست در حال رشد (1.9 میلیون در زمان نوشتن مقاله). Spotify همچنین موسیقی را با فرمت زیان دهی (Ogg) پخش می کند ، اما با نرخ بیت بالاتر از آمازون (320Kbps). Spotify در بلندگوهای هوشمند و همچنین سایر دستگاه های صوتی خانگی از جمله گیرنده های A / V شبکه و حتی تلویزیون های هوشمند از طریق Spotify Connect به طور گسترده پشتیبانی می شود. اشتراک Spotify Premium پس از سه ماه استفاده رایگان ، ماهیانه 9.99 دلار هزینه در بر دارد. می توانید برای پیشنهاد آزمایشی در اینجا ثبت نام کنید.

tdl03 101 4for4 آلبوم کاشی ثابت 1080x1920 بشکه usd 001 جزر و مد

این پیشنهاد با مدت زمان محدود شامل اشتراک در سرویس موسیقی پخش جریانی موسیقی Tidal فقط با 4 دلار در ماه است.

Apple Music

اپل موزیک در بین کاربران آیفون ، آیپد و مک بسیار محبوب است ، اگرچه شما می توانید از این سرویس در اکثر رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید. فناوری AirPlay اپل امکان پخش جریانی اپل موزیک را به بلندگوها در سرتاسر خانه شما آسان می کند. اپل می گوید که بیش از 70 میلیون آهنگ در کتابخانه خود دارد و دارای سه ایستگاه رادیویی اینترنتی زنده به علاوه امکان پخش ایستگاه های رادیویی محلی است. همچنین می توانید موزیک ویدیوها را در Apple Music تماشا کنید.

موسیقی با فرمت AAC رمزگذاری شده و با سرعت بیت 256Kbps منتقل می شود ، اما لازم نیست میزان بیت پایین را با کیفیت پایین یکی کنید. AAC ، MP3 و Og رمزگذارهای زیان دهی هستند و برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام آهنگ را ترجیح می دهید ، ممکن است لازم باشد همان آهنگ ها را در Amazon Music Unlimited ، Spotify و Apple Music گوش دهید. هزینه اشتراک اپل موزیک ماهیانه شما 9.99 دلار هزینه دارد. می توانید برای پیشنهاد آزمایشی در اینجا ثبت نام کنید.

Amazon Music HD

اگر به دنبال موسیقی با کیفیت بالاتر هستید و بلندگوهایی را برای استفاده از آن در اختیار دارید ، پخش جریانی آمازون موسیقی HD با کیفیت CD بدون ضرر (16 بیت / 44.1 کیلو هرتز ، با سرعت انتقال 850 کیلوبیت بر ثانیه) حداقل آهنگ ها – شناسایی شده به عنوان Ultra HD – با وضوح 24 بیتی با فرکانس نمونه برداری تا 192 کیلوهرتز رمزگذاری می شوند. برای این منظور به پهنای باند سریع نیاز خواهید داشت ، زیرا سرعت پخش جریان به طور متوسط ​​3730 کیلوبیت بر ثانیه است ، اما بسیاری از این آهنگ ها از کدک Dolby Atmos و / یا Sony 360 Reality Audio برای گوش دادن همه جانبه برخوردار هستند. اشتراک Amazon Music HD ماهیانه شما 14.99 دلار (در صورتی که عضو Amazon Prime هستید ماهانه 12.99 دلار) هزینه خواهد داشت. می توانید برای پیشنهاد آزمایشی در اینجا ثبت نام کنید.

Tidal Premium یا Tidal HiFi

تیدال سرویس آزمایشی موسیقی خود را به صورت آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما 4 دلار برای اشتراک چهار ماهه معامله بسیار خوبی است. این سرویس در دو سطح Premium و HiFi در دسترس است. تفاوت در چیست؟ هر دو سطح پخش درخواستی بیش از 70 میلیون آهنگ را شامل می شود ، شامل لیست پخش انتخاب شده در ژانرهای مختلف به همراه ویدیو های موسیقی است. خدمات برتر Tidal مانند Amazon Music Unlimited ، Apple Music و Spotify Premium است. این موسیقی با فرمت AAC با کاهش سرعت 320 کیلوبیت بر ثانیه جریان می یابد. بعد از دوره آزمایشی ، ما ماهیانه 9.99 دلار هزینه از شما دریافت خواهیم کرد. آهنگهای Tidal HiFi با استفاده از کدک FLAC بدون ضرر رمزگذاری می شوند و به عنوان کمترین کیفیت CD طبقه بندی می شوند (وضوح 16 بیتی ، نرخ بیت متوسط ​​44.1 کیلوهرتز) سرعت 850Kbps). برای سطح HiFi ثبت نام کنید و به ضبط های رمزگذاری شده با وضوح بسیار بالاتر از جمله MQA (Master Quality Authenticated) ، Dolby Atmos و Sony 360 Reality Audio دسترسی خواهید داشت. اشتراک های Tidal HiFi با پایان دوره آزمایشی ماهیانه 19.99 دلار هزینه دارند. می توانید برای پیشنهاد آزمایشی در اینجا ثبت نام کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر