[ad_1]

بسیاری از محصولات خانه هوشمند وجود دارند که با رابط HomeKit اپل کار می کنند ، نصب آسان را آسان می کنند و به شما امکان می دهند همه چیز را از برنامه Home iPhone خود کنترل کنید. اما مهم نیست که هر تعداد محصول وجود دارد ، به اندازه کافی برای کنترل هر لامپ و دستگاه کوچک که می خواهید وجود ندارد.

این شامل شاخه های هوشمند است. یکی را به پریز عادی برق متصل کنید ، سپس دستگاه بی صدا را به برق متصل کنید: لامپ ، پنکه ، کتری و هر چیز دیگری. اگر پلاگین هوشمند از HomeKit پشتیبانی می کند ، سپس می توانید از برنامه Home یا Siri (بدون اشاره به میانبرها) برای روشن یا خاموش کردن موثر این مخاطب استفاده کنید.

برای استفاده بیشتر از یک دستگاه سازگار با HomeKit ، باید مطمئن شوید که یک Apple TV ، HomePod یا iPad به شبکه خانگی متصل هستید تا به عنوان یک مرکز اصلی عمل کند. به شما این امکان را می دهد تا لوازم جانبی HomeKit خود را از راه دور کنترل کرده و حتی اتوماسیون هایی را تنظیم کنید که همزمان چندین دستگاه را بر اساس زمان ، مکان یا عملکرد سایر دستگاه ها کنترل می کنند.

سایت خواهر ما TechHive بسیاری از پلاگین های هوشمند را بررسی می کند ، اما اگر در اکوسیستم اپل باشید ، ممکن است برای کسانی که فقط از الکسا یا دستیار Google پشتیبانی می کنند اهمیت ندهید. شما احتمالاً یکی از اینها را می خواهید که با HomeKit کار کند (علاوه بر ویژگی های برنامه خودش). این پلاگین های هوشمند دارای بالاترین امتیاز هستند که با HomeKit سازگار هستند.

به روز شده در 21/02/17: ما چند بررسی پلاگین هوشمند به لیست خود اضافه کرده ایم ، هرچند هیچکدام از آنها جای عکس های ما را برای بهترین ها برای بهترین افراد یا بهترین کاربران نمی گیرد.

بهترین پلاگین هوشمند برای اکثر مردم

IHome SP6 یک پلاگین هوشمند جمع و جور و مقرون به صرفه است که از بسیاری از اکوسیستم های مختلف خانه هوشمند پشتیبانی می کند: HomeKit ، IFTTT ، SmartThings ، Nest ، Wink ، Alexa و Google Assistant. کوتاه است ، اما با طراحی گسترده ، پلاگین بالا یا پایین آن مسدود نمی شود و تنظیم سریع و آسان است. برنامه iHome نشان می دهد که چه مقدار انرژی توسط پریز مصرف شده است و به سایر کنترل ها اجازه می دهد ، اگرچه احتمالاً می خواهید به HomeKit (یا سایر کنترل های اکوسیستم خانه های هوشمند) پایبند باشید.

بهترین پلاگین هوشمند برای کاربران پرانرژی

توپی موجود در کیت استارت Lutron می تواند نه تنها شاخه های هوشمند همراه آن را کنترل کند. همچنین از سوئیچ های داخلی Lutron و سایه های پنجره با قدرت سرنا پشتیبانی می کند. همه این موارد با HomeKit و همچنین سایر اکوسیستم های خانه هوشمند کار می کنند.

عیب آن این است که این دو شاخه دو دندانه هستند که یک شاخه ساده را به کم نور تبدیل می کنند و به همین ترتیب فقط با لامپ استفاده می شوند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک فن ، بخاری یا کتری را کنترل کنید ، در عوض باید سه دندان را روشن / خاموش کنید.

سایر بررسی ها برای شاخه های هوشمند سازگار با HomeKit

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر