بهترین طراحی دکوراسیون داخلی منزل و بازسازی ساختمان +نمونه

در طراحی های حرفه ای برای جبران تقلیل نوردهی در نتیجه کهنگی لامپ و تجمع آلودگی بر روی چراغ ها، شدت روشنایی اولیه، بیشتر از مقدار لازم در نظر گرفته می شود. کانکس ویلایی به مانند یک ساختمان مسکونی است، که همه نوع امکاناتی که در داخل یک خانه مسکونی وجود دارد را مهیاست و تنها تفاوت آن در نوع مصالح و متریال هاییست که در ساخت آن بکار رفته است، و میتوان سازه آن را در کارخانه یا کارگاه ساخت و فقط برای نصب به مکان مورد نظر انتقال داد. زمانی که از روشنایی یا نورپردازی غیرمستقیم صحبت می کنیم، منظورمان لامپ ها یا چراغ های توکار است که با چشم دیده نمی شوند.توجه کردن به روش نصب این دسته از وسایل روشنایی به توجه زیادی نیاز دارد. یکی دیگر از عوامل ناراحتی چشم انسان، نورپردازی های نامناسب است. اما یکی دیگر از عوامل، سایه های ایجاد شده توسط نورهاست.

شدت سایه ها نیز باید به مقدار مناسبی تنظیم شود که باعث ایجاد تاریکی در محیط نشود. البته باید بدانید تمام امکانات گنجانده شده در آن با توجه به سلیقه مشتری است. نورپردزای یکی از موضوعات بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی است که توجه کمی به آن می شود. شما باید به مناطق تاریک و روشن به میزان کافی بها بدهید تا شدت روشنایی در دکوراسیون داخلی شما مطلوب باشد. زیرا ممکن است باعث خستگی چشم شود و بیننده زمانی که احتیاج دارد به فضای تاریک تر نگاه کند، مجبور است به سایر قسمت های روشن بنگرد. بدون تردید یکی از بهترین کتاب آموزش دکوراسیون داخلی این کتاب است به همراه یک سی دی که شامل ۳۰۰۰ تصویر از طراحی و دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی دارد. توجه داشته باشید که بافت و طرح برای سبک های مدرن معمول است و در این دکوراسیون داخلی خبری از رنگ و طرح های مختلف نیست همچنین در سبک مدرن از تزیینات زیاد دوری می شود و این طراحی داخلی در عین سادگی شیک و جذاب دکوراسیون داخلی اماکن مسکونی است.

امروزه در طراحی خانه های مدرن اغلب از سبک های مدرن در طراحی داخلی خانه استفاده می شود. اغلب از رنگ های تیره برای اتاق خواب افراد بزرگسال استفاده می شود. این بدان معنی است که باید سراسر اتاق با وسایل مناسب و شدت مطلوبی روشن شوند. پس بهترین انتخاب برای رنگ تری دی پانل ها میتواند ترکیب رنگ های روشن و تیره باشد تا حس و حال خوبی برای فرد به همراه آورد. ترجیحا در این فضا یک میز، گل و گیاه و تعدادی مجله یا کتاب قرار دهید تا افرادی که می خواهند در محیطی خاص استراحت کنند، بهترین بهره را ببرند. از نورها در پایین استفاده کنید تا فضا خوب و دلپذیر تصور شود و قطعاً شما باید وسایل الکترونیکی را در گوشهای از اتاق که فضای کافی داشته باشد قرار دهید. بهعنوان مثال نقاشی دیوارهای خانه باید به گونهای باشد که ابعاد خانه کوچک به نظر نرسد.

شما باید وسیله هایی را انتخاب کنید که روشنایی فضای مورد نظر شما را به خوبی تامین کنند. اگر احساس می کنید فضای خانهی شما به قدری بزرگ است که روشنایی مورد نیاز آن به وسیلهی یک لوستر یا چراغ آویز، تامین نمی شود، بهتر است به کمک یک طراح داخلی، تعداد لوستر یا چراغ آویز مورد نیاز را تعیین کنید. برای جلوگیری از این اتفاق باید ناحیه هایی که انسان ممکن است به مدت طولانی به آن ها خیره شود، محدود گردد. از پارامترهای مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون داخلی مکانهای مسکونی و سایر محیط ها باید به آن توجه شود، نورپردازی و تاثیر نور و روشنایی در دکوراسیون می باشد؛ زیرا این نورپردازی می تواند به کمک نورهای طبیعی لوسترها انجام شود و اگر قرار است از نورهای مختلف در ساختمان استفاده شود، بهتر است در بهترین مکان ممکن قرار بگیرند و سبک شاخه های نوری با سبک کلی دکوراسیون منزل در تناسب و هماهنگی باشد و میزان نور در مکان های مختلف با توجه به نیاز هر قسمت باشد.